close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Odblokování

4. června 2020 v 9:04 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Tak nechci být příliš optimistická, ale dnes se mně podařilo, doufám, že trvale, klub odblokovat. Kdyby zase začaly problémy, budu vás informovat. Zatím tedy zůstáváme.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | 4. června 2020 v 10:08 | Reagovat

ŚIKULKA!!!!! :-)

2 Hanka Hanka | 4. června 2020 v 18:34 | Reagovat

Ke zdárné akci blahopřeji - a hodně [:tired:]  :D . Ty jsi vůbec šikovná v práci s blogem, za ty roky se to projevilo. Nepovažuji se za odborníka v této oblasti, ale ty problémy má spousta blogerů a to není náhoda. Tam bude nějaká "žába" na prameni, ale jak se k ní dostat? Přeji ti, ať to tady skvěle funguje. :-)

3 Hanka Hanka | 4. června 2020 v 18:35 | Reagovat

Přechválili jsme to, jen jsem napsala komentář, zase starý zákaz vkládání zpráv. ???

4 Graža Graža | E-mail | 5. června 2020 v 8:49 | Reagovat

Ahoj Jituš beru na vědomi :-)  :-)  :-) Graža.

5 Jitka Jitka | E-mail | Web | 5. června 2020 v 9:56 | Reagovat

Děvčata, když napíšete komentář a objeví se ta hloupá hláška, nechte to být. Pokud se komentář uloží, najdu vás ve spamu a zveřejním.Zatím tam vždycky komentář byl. Články už jsou vkládat. Někdy překvapivě rychle, jindy trochu trápení, ale nakonec se zadaří.Slibují, že se to napraví, tak ještě chvíli počkáme. :-)

6 Sylva Sylva | 8. června 2020 v 21:27 | Reagovat

Tak na starý? Hurá!!!

7 Jitka Jitka | E-mail | Web | 9. června 2020 v 9:43 | Reagovat

[6]: Sylvo neraduj se. Zatím je to ve stále stejném módu.Podlehla jsem okamžitému úspěchu a od té doby už se zase nemůžu přihlásit. Chci vás proto děvčata požádat, aby jste zatím neposílaly nové věci, protože závada na blog.cz trvá a náprava zatím v nedohlednu. Takhle dlouho žádný výpadek ještě netrval. Pokud se to v dohlednu nezmění, asi Jitčinu nabídku přijmeme.

8 Hanka Hanka | 11. června 2020 v 14:14 | Reagovat

[7]:Chodím nakukovat a přemýšlela jsem o tom. Je to divné, když to trvá tak dlouho a nic se s tím nedělá. Asi není vůle to řešit. Dnes je ajťáků jak máku a že by si nikdo neporadil? Nebo ten server má určitou životnost a už to dochází a tak to nechávají, až to "chcípne" úplně. Ale aby se ti majitelé blogu k tomu postavili čelem a lidem něco vysvětlili, to asi nehrozí. Mohu být ráda, že jsem si tu blog nezaložila, ale je mi líto vás ostatních. :-?

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 11. června 2020 v 14:50 | Reagovat

[8]: No ono to možná dospěje k tomu, že tento blog se přece jen přestěhuje. Občas se mně podaří přihlásit, ale pak zase dlouho nic. Kdyby bylo jen na mně, tak je to jedno, ale pomalu to tady jde taky na úbytě a to nejen kvůli tomu, že blog zlobí. Většina děvčat už má své blogy, některé posílají svoje příspěvky tak sporadicky, že když se to tady umrtví, nebude to nikomu chybět. Já svůj blog udržím co to půjde a až to nepůjde vůbec, zavřu krám a basta. vystačím si na FB. Stejně je to žrout času. :-)

10 Hanka Hanka | 11. června 2020 v 17:41 | Reagovat

[9]:Že je to žrout času, o tom nepochybuji, proto já na FB nechodím. Možná máš pravdu v tom, že to vedení blogu si to uvědomuje, co píšeš a nesnaží se dělat nápravu. Po pravdě, člověk si musí v životě zvyknout na jiné změny, ale tady ten blog je pěkný, stmeluje lidi a toho času... to je asi nejcennější. :-)

11 Jitka Jitka | E-mail | Web | 11. června 2020 v 17:57 | Reagovat

[10]: Ale my se jedna druhé neztratíme. Víme o sobě a potkávat se budeme dál.Zatím bude fungovat i blog i když s potížemi a vývoj ukáže co dál. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama