Přejít nebo zůstat

29. května 2020 v 11:31 | Jitka
Děvčata jistě jste už zaznamenaly značné problémy, které nás stíhají na blog.cz. Rozhodla jsem se to řešit, ale zatím jen se svým osobním blogem. Definitivní rozhodnutí padne odpoledne po prostudování všech možností. Jde o to, že se dá celý původní blog přesunout jinam. S vámi se chci poradit co s naším klubem. Poslední článek s Jančiným filetovým háčkováním jsem vložila až po téměř měsíčním snažení. Komentáře padají do spamu a nebo se nevloží vůbec. Tady jsme zůstávaly proto, že je to jednoduchý systém a zvykly jsme si na to, ale na ty problémy se zvyknout nedá. Zatím to nevypadá, že by se v brzku něco změnilo k lepšímu.Až přesunu svůj blog a bude to bez problémů, napíšu jak to dopadlo. Vy mně napište do komentářů co si o tom myslíte. Kdyby to nešlo napsat sem, tak pište na můj mail yorga@seznam.cz Děkuji za spolupráci.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 29. května 2020 v 11:38 | Reagovat

Jen jsem napsala tento článek, jde se přihlásit docela jednoduše. No tak nevím... :-?

2 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 29. května 2020 v 12:32 | Reagovat

Za mě souhlasím s přestěhováním. Prostě až toho budeš mít dost, spusť akci "kulový blesk" :-D

3 Květa Květa | Web | 29. května 2020 v 14:17 | Reagovat

[2]: Myslím si totéž...
Jen bych potřebovala vědět, jak se dá přesunout celý blok jinam. Taky bych to zkusila - když pak poradíš, až se rozhodneš... :-?

4 Graža Graža | E-mail | 30. května 2020 v 14:16 | Reagovat

Taky souhlasím a přemýšlela jsem že si vytviřim svůj blog tak teď vyčkám jak Jituš dopadneš, ale jinak souhladím :-)  :-)  :-) Graža.

5 Jitka S. Jitka S. | Web | 30. května 2020 v 22:33 | Reagovat

Asi nikoho nepřekvapí, že i já jsem pro přesun. Blogspot jsem si oblíbila, sama tam mám své blogy.

6 Jitka S. Jitka S. | Web | 30. května 2020 v 22:38 | Reagovat

[3]: Květko, je potřeba kontaktovat Veruce. Její manžel na to vyvinul prográmek a ona tuto službu zprostředkovává. Dělají to bezplatně. Bohužel nemůžu vložit odkaz na její blog :-! -hodilo by mi to celý komentář do spamu.

7 Sylva Sylva | 31. května 2020 v 11:21 | Reagovat

Přesunout,poslední dobou se sem nemohu dostat,hlásí to chybu.

8 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. května 2020 v 16:18 | Reagovat

No tak děvčata. Můj osobní blog začal fungovat. Už nepadáte ani do spamu. Možná, že se blog zase vzpamatuje. Tady to jde jen zázrakem. Dnes jsem se tady do administrace dostala napotřetí. Tak snad i tady to jde k lepšímu. Mám čerstvou zkušenost. Pokusila jsem se založit si nový blog na webnode.cz a zjistila jsem, že už na to nemám. Je to složitější než na blog.cz a já už nemám trpělivost. Už jsem uvažovala, že skončím s blogem úplně. Ale nemám ani na to stěhování klubu. Když jsem se dívala na odkaz, který mně poslala Jitka.S, tak je tam riziko, že se nepřenesou všechny obrázky a nebo zazipovaný. Takže do toho bych už s vámi nešla. Nebo lépe řečeno, ne jako administrátor. Navrhovala bych, pokud by Jitka S chtěla znovu převzít administraci blogu zpět,tak že by se pokračovalo na klubu tam, kde to už jednou vytvořila a tady napíšu poslední článek o tom, že pokračujeme jinde. Tady se to buď umoudří, nebo to zůstane tak jak to opustíme. Ale stejně by to už tady zůstalo uzavřené. Nebyla by práce se stěhováním.Záleží to hlavně na Jitce.

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. května 2020 v 16:25 | Reagovat

[6]:Jituli, prosím, vyjádři se jestli se toho znovu ujmeš. Myslím, že děvčata už po zkušenostech s blog.cz nebudou mít výhrady jako tehdy.Prostě si budeme muset zvyknout.

10 Jitka S. Jitka S. | Web | 31. května 2020 v 17:30 | Reagovat

[8]: Jitko, webnode je spíš na webovky. Jedny tam mám. Jako blog se podle mě moc nehodí.

[9]: Klidně se toho ujmu. Ale pro jistotu bych to i přestěhovala. Starší články můžou být zde i na novém místě (pro jistotu). V resuscitaci tady moc nevěřím, spíš se obávám, že to nechávají vyhnít. Domluvíme se na podrobnostech přes FB.

11 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. května 2020 v 17:34 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama