close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Duben 2019

Všeliké tvoření

17. dubna 2019 v 22:16 | Líba |  Háčkování
Milá Jitko, posílám pár svých výtvorů a přeji Tobě i děvčatům v klubu klidné a spokojené Velikonoce.

Veselé Velikonoce

17. dubna 2019 v 9:12 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Všem děvčatům a jejich partnerům a rodinám a také všem návštěvníkům našeho klubu přejeme veselé Velikonoce
a bohatou pomlázku.

Dozvuky z Kojetína

15. dubna 2019 v 14:55 | Chudobka |  Klubová setkání
Z našeho letošního setkání natočila Renatka dvě videa, která přibližují veškerou tvorbu, kterou děvčata přivezla.

Renatce patří velké poděkování.

A je tu ještě pár fotek od Janky, tak je přidávám.

Svetry

14. dubna 2019 v 21:52 | Lída |  Pletení
Posílám jenom dva moje poslední svetry. Nějak svoje výtvory zapomínám fotit a posílám je do světa. Přidala jsem i bačkůrky pro vnučku mojí kamarádky.
Přeji krásný den
Heinzlová L.

Jarní setkání v Kojetíně

7. dubna 2019 v 14:22 | Jitka |  Klubová setkání
Včerejší jarní setkání dopadlo jako většina těch předchozích velmi dobře. Sešlo se nás dost, nálada byla skvělá a jídlo taky. Sešly se stálice i nováčci a překvapením dne byla Miladka. Protože jsem tam byla jen pár hodin, nestačila jsem fotit a tak je tady zatím jen to, co vyfotila Renatka a co jsem stáhla z FB.
Nejdřív tedy společná fotka a pak to ostatní.

Pár fotek, které jsem pořídila já. Usměvavá Květa s jedním ze svých panáčků.

Já jsem si jednoho objednala. Toto je on. Skřítek Vítek a už ho mám doma.

Díky Květuš.

Já jsem tam téměř nic neměla a taky jsem si to všechno odvezla zpátky domů.

Přívěsek od Helči

Vajíčko od Gražyny

Zvoneček od Hely.

To je zatím z jarního setkání všechno. Jestli ještě někdo pošle zajímavou fotku, tak ji sem přidám. Děkuji děvčatům, která se i přes některé překážky s dopravou zúčastnila, Květě za perfektní organizaci, personálu restaurace za vzornou péči o naše mlsné jazýčky a za to, že nás tam strpí. Jen těch návštěvníků kdyby bylo víc....Ale nám tam bylo i tak dobře, nemám pravdu holky?

Nemůžu zapomenout poděkovat také pánskému doprovodu našich děvčat. Bez nich by to mnohdy taky nešlo.

Připomenutí

3. dubna 2019 v 11:36 | Jitka |  Klubová setkání
Čas se nachýlil a já si Vám dovolím připomenout, že naše tradiční jarní setkání v Kojetíně se v sobotu 6.4. v 11 hodin stane skutečností. Jako vždy se sejdeme v Restauraci U Tondy Na hrázi. Předpověď počasí nám moc nakloněná není, ale budeme pod střechou a to na náš pokec stačí. Zvlášť, když si s sebou, krom své tvorby přivezete i dobrou náladu. Srdečně jsou zváni i náhodní návštěvníci a naši sympatizanti . Budu ráda, když do komentářů potvrdíte svoji účast. Děkuji Jitka