close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Prosinec 2018

Šťastný rok 2019

29. prosince 2018 v 11:19 | Jitka |  Blahopřání

Všem členkám a návštěvníkům našeho klubu přeji šťastný nový rok plný kreativity, inspirace a tvořivosti. K tomu je třeba také pevné zdraví, kterého Vám přeji celý kopec. Doufám, že se i v příštím roce budeme setkávat na klubových srazech a na těchto stránkách s tvorbou šikovných ručiček našich členek nebo hostů. Vykročte do nového roku tou správnou nohou a nenechte se ničím a nikým otrávit.

Andělíčci

21. prosince 2018 v 9:22 | Líba |  Háčkování
I když jsem dlouho ničím nepřispěla,sleduji pravidelně příspěvky děvčat.Posílám pár zvonečků s andílky a něco na zimu pro děti.Všem přeji klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví a inspirace k ručním pracem,L.Dlasková

Soupravička a čepičky

21. prosince 2018 v 9:14 | Líba |  Pletení
I když jsem dlouho ničím nepřispěla,sleduji pravidelně příspěvky děvčat.Posílám pár zvonečků s andílky a něco na zimu pro děti.Všem přeji klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví a inspirace k ručním pracem,L.Dlasková

Háčkovaná ovečka

2. prosince 2018 v 20:12 | Hela* |  Háčkování

K vánocům jsem háčkovala ovečku. V bříšku má levanduli a v hlavičce oválek z kindervajíčka s korálky. Hela*

Ozdoby na stromeček

1. prosince 2018 v 23:01 | Elina |  Háčkování
Háčkovala jsem pár věcí které přikládám k vánočním dárečkům.Andělky a andílci se mohou pověsit na stromeček a obal na mobil ,se taky hodí.Jinak jsou to přívěšky na cokoli.Je to všechno ze zbytků i šitý medvídek je ze zbytků povlečení.Moc děkuji a Všem přeji pohodovou sváteční náladu.Elina:-D:-D

Chaloupky

1. prosince 2018 v 22:50 | Sylva |  Korálky

Posílám chaloupky a zdravím děvčata. Sylva