Podzimní setkání

13. října 2018 v 13:42 | Jitka |  Klubová setkání
Děvčata, je sice ještě čas, ale připomínám, že v sobotu 3. listopadu máme setkání v Kojetíně. Pro ty z vás, které jste ještě nebyly, tak jen, že se sejdeme v restauraci U Tondy Na hrázi v 11 hodin. Do komentářů pište kdo se zúčastní a v jaké sestavě, aby Květa, která se opět ochotně ujala organizace, měla co nejdříve představu, kolik nás bude. Děkuji za pochopení.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 13. října 2018 v 15:26 | Reagovat

Já jdu příkladem a hlásím se jako první.Přijedu s manželem, ale ten se vrací domů a večer pro mě přijede. :-)

2 Maryša Maryša | E-mail | 13. října 2018 v 16:33 | Reagovat

Už se těším - opět budeme dva kousky - já a manžel - už to uběhne jako voda - mějte pěknou sobotěnku :-) Maryša :-)

3 Sylva Sylva | 13. října 2018 v 23:22 | Reagovat

Taky se těším,taky 2 osoby + řidič-ten je s ?,nevím jestli tam bude,nebo doveze a odveze :-D

4 Graža Graža | E-mail | 14. října 2018 v 8:53 | Reagovat

Děvčata já se musím omluvit, sestra a já nepřijedeme. Sestra má 3.11. 50 tak budeme zrovna oslavovat. Moc mně to mrzí, že to tak vyšlo. :-)  :-)  :-)

5 Mira Mira | 19. října 2018 v 9:52 | Reagovat

Ahoj Jitko, já jsem na tom podobně jako Graža, narozeniny - dvoje, ale nejsou kulaté, budeme sedět jen doma, pokusím se rodinu ukecat na neděli. Ještě se ozvu. Ta moje kamarádka Jarka, co byla se mnou na jaře přijede :-)

6 Julča Julča | E-mail | 20. října 2018 v 8:20 | Reagovat

1ks.  Táááák moc se těším.

7 Staňa Staňa | E-mail | 25. října 2018 v 22:20 | Reagovat

ahoj děvčata, moc ráda mezi vás přijedu a těším se. 2 osoby: já a manžel, ten bude mít svůj program (ještě nemá všechny kešky), ale na oběd přijde.

8 Jitka S. Jitka S. | Web | 28. října 2018 v 20:53 | Reagovat

určitě přijedu. Už se těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama