Říjen 2018

Předvánoční tvoření

Včera v 21:03 | Sylva |  Origami
Ahoj, blíží se Vánoce, doloupala jsem ořechy, přes den přebírala, aby v ořechách nebyly zatoulané skořápky, nebo něco špatného a večer jsem se dala do práce na Vánoce, které se rychle přibližují. Tady posílám moje snažení.

Sylva

Hodiny z origami

Čtvrtek v 6:14 | Sylva |  Origami
Zdravím děvčata v klubu a už se těším na setkání v Kojetíně. Sylva

Vánoční besídka

Úterý v 20:26 | Jitka |  Nepřehlédněte!

S blížícími se vánočními svátky se chystají různé dobročinné akce. Jednou z nich je také Vánoční besídka Metoděje s aukcí a prodejem věcí HAND-MADE. Besídka bude 1.12. v Praze a měla by tam být i patronka spolku-herečka paní Jitka Smutná. K účasti na této akci nás pozvala paní Eva Račáková
Už jsme se jednou zúčastnily a tak pokud máte chuť podpořit tuto akci, můžete poslat nějaké své výrobky na adresu :

Žákovi
Strašnická 1138/4
Praha 10
102 00

Další šátek

Úterý v 17:50 | Lída |  Háčkování
Právě dokončený.

Podzimní setkání

13. října 2018 v 13:42 | Jitka |  Klubová setkání
Děvčata, je sice ještě čas, ale připomínám, že v sobotu 3. listopadu máme setkání v Kojetíně. Pro ty z vás, které jste ještě nebyly, tak jen, že se sejdeme v restauraci U Tondy Na hrázi v 11 hodin. Do komentářů pište kdo se zúčastní a v jaké sestavě, aby Květa, která se opět ochotně ujala organizace, měla co nejdříve představu, kolik nás bude. Děkuji za pochopení.

Modrá je dobrá...

4. října 2018 v 18:31 | Hela* |  Korálky
Už se dřív stmívá, tak jsem víc doma, než na zahrádce a dala jsem se trochu na korálky.

Pozvánka

3. října 2018 v 19:17 | Graža |  Klubová setkání

Připomínám akci, na kterou nás zve Graža.