Jarní setkání

19. března 2018 v 12:19 | Jitka |  Klubová setkání
Sobotní setkání se blíží a bylo by dobré dát vědět Květě, která vzala celé břímě organizace na svá bedra, kolik se vás sejde. Já jsem poněkud mimo. Pořád nejsem z té hrozné chřipky venku a tak je taky ohrožena moje účast. Snažte se to Květě co nejvíc usnadnit a hlaste počty osob, které se setkání zúčastní. Děkuji Jitka.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 19. března 2018 v 12:27 | Reagovat

Chudobka1970 jede :-)

2 Sylva Sylva | 19. března 2018 v 12:46 | Reagovat

Jede,ale nevím,jestli i s tátem :-(

3 Sylvana Sylvana | Web | 19. března 2018 v 12:51 | Reagovat

Já ti jdu doporučit jedno video. :) Je vážně moc super! :) https://www.youtube.com/watch?v=ntKDHe3NA0M
Jinak já se nezúčastním. :)

4 Janka Janka | Web | 20. března 2018 v 14:00 | Reagovat

Já se také chystám. Snad to vyjde a do soboty mě nic neskolí. :-) Jituš, musíš se dát dohromady. Moc bys nám tam chyběla!!!!!!! :-)  :-)  :-)

5 Jitka Jitka | Web | 21. března 2018 v 3:54 | Reagovat

[4]: Jani ráda bych, ale opravdu se na to necítím. Kdyby to jen trošku šlo určitě bych přijela, vždyť se na vás těším už od pdzimu, ale je mně pod psa a ještě bych na vás předelegovala nějaký bacil. To vám nemůžu udělat.Budu na vás myslet.

6 Graža Graža | E-mail | 21. března 2018 v 12:33 | Reagovat

Já jedu a sestra taky a moc se těšíme :-)  :-)  :-) Manžele nás doprovázejí. :-)  :-)  :-)

7 Jitka Jitka | Web | 21. března 2018 v 19:09 | Reagovat

Děvčata, nemám dobré zprávy. Ani Květě a a ani mně není dobře. Mně zítra čeká další vyšetření na interně. Asi to odneslo srdíčko.Takže pokud ani Květa nebude v pohodě, budete se muset o sebe postarat samy. Určitě to nebude problém. je mi to líto, že to tentokrát nedopadlo jako jindy, ale nic s tím nenadělám. Jitka :-(

8 Sylva Sylva | 22. března 2018 v 10:14 | Reagovat

[7]: :-| To mě děvčata velice mrzí,přeji Vám,abyste byly obě brzo fit!!!!

9 Hela* Hela* | 22. března 2018 v 18:18 | Reagovat

Držím vám všem palce, ať se setkání vydaří a marodům, aby byli brzo v pořádku :-)

10 Věrka S. Věrka S. | E-mail | 22. března 2018 v 20:11 | Reagovat

Jituš, zdraví musí být vždycky na prvním místě, to se nedá nic dělat.  Přeju tobě i Květě ať je vám brzy líp a užijete si setkání až příště. Úplně vás chápu, ležíme i s manželem s prudkým zánětem průdušek a chvílema mám pocit, že meleme z posledního. Ale přijde jaro a bude líp,aspoň doufám.

11 Jitka S. Jitka S. | Web | 23. března 2018 v 18:53 | Reagovat

Mě se povedlo smáznout bloglovin a tak až dnes projíždím blogy ručně.
Já přijedu a na všechny se těším!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama