Jarní Kojetín 2018

28. března 2018 v 23:19 | Janka |  Klubová setkání

S pověřením Jitky vkládám na Club. blog

své pojednání o našem jarním setkání v Kojetíně.

Už podesáté

Před 13 minutami | Janka | Co mě zaujalo
Ano, už po desáté jsme se sešly - my věrné členky internetového Ženského klubu. A opět, potřetí, v Kojetíně v restauraci Na hrázi u Tondy. Vše nám zařídila a zorganizovala Květa, za což ji patří velký dík.
Naše jubilejní setkání snad nemělo chybu. Krásné počasí přilákalo do "zájezdního hostince" spousty strávníků, návštěvníků i náhodných kolemjdoucích. Všichni ti mohli obdivovat a také si zakoupit výsledky našeho půlročního a většinou tématicky laděného velikonočního tvoření.
A bylo co obdivovat.

Nádherná háčkovaná zvířátka a postavičky Graži, Květy, Magdy a Renatky.

Barevná, bílá či jinou technikou ozdobená velikonoční vajíčka.

Na "bílou" vsadila Mirka.

Sylva zůstala tradičně u svého 3D quillingu.

Maryška přivezla mimo jiné její tradiční krásná šitá srdíčka a háčkované misky.

Mirčina kamarádka se pochlubila háčkovaným a pleteným oblečením,
Graža nám představila šité korálkové náramky,
Jitka Š. háčkované květy
a Staňa slavila jako vždy úspěchy se svými precizně a perfektně vypracovanými taškami.
Výtvory Julči jsem zapomněla vyfotit, za což se jí moc omlouvám.

I když vše bylo perfektní, tak přesto to mělo jednu chybu. A to, že s námi, díky zdravotní indispozici, zde nemohla být Jitka. Moc nám všem chyběla a mně obzvláště její skvělé dobrůtky, bez nichž se zatím žádné setkání nekonalo.
Jituš, přeji, nejen já, opět brzy zdraví a plnou sílu!!!

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 graža graža | E-mail | 28. března 2018 v 23:30 | Reagovat

Jituš především brzké uzdravení Ti přejeme. Sraz si myslím že se povedl. Moc ráda jsem Vás všechny viděla. A na podzim pokud budete všichni souhlasit bychom se mohli sejit u nás na Severu. Graža. :-)

2 Květa Květa | E-mail | Web | 29. března 2018 v 8:32 | Reagovat

Setkání bylo príma a přišlo všem vhod. I sluníčko se na nás usmálo, myslím, že všichni byli spokojeni.
Jitce přeji brzské uzdravení,hodně sil a elánu... :-)  :-)  :-)

3 Sylva Sylva | 29. března 2018 v 10:44 | Reagovat

Sraz byl hezký, srdečný,až na to,že nám všem chyběla ta hlavní členka Jitka. Přidávám se k přání brzkého uzdravení a Květě patří dík za možnost a organizaci,měla s tím práci. :-D

4 Jitka Jitka | Web | 29. března 2018 v 19:16 | Reagovat

Děvčata, dnes jsem první den doma z nemocnice.Jsem zatím dost mimo. S bídou jsem projela všechny maily, ale zdaleka nestačím na všechny odpovídat. Omlouvám se všem a děkuji za přání k Velikonocům. Mám radost, že jste si užily pěkné setkání a děkuji Jance, že se ujala stvoření článku, aby nám všem zprostředkovala jak krásné to bylo a Květě za její organizační schopnosti. Zvlášť když vím, že jí taky nebylo dobře. Mrzí mě, že jsem nemohla přijet, ale byl to dost fofr, jakým jsem se ocitla, možná za minutu dvanáct na JIP Vojenské nemocnice v Brně. V pátek mně diagnostikovali plicní embólii a zdá se, že jsem měla přímo z pekla štěstí,že doktoři nezaváhali.Věřím, že zase bude líp, ale chvíli asi potrvá, než budu opět ve formě. Přeji vám krásné Velikonoce a trvalou radost z jara, které už je neodvratné. :-)

5 Sylva Sylva | 30. března 2018 v 10:42 | Reagovat

[4]:Hurá,jsi zpět :-D ,i když to bude sice chvíli trvat,než se dostaneš do formy,ale Ty to zvládneš!!!!  Odpočívej,užívej si Velikonoc a nastupujícího jara :-)

6 Růžena Růžena | E-mail | Web | 30. března 2018 v 21:27 | Reagovat

[4]: Jituško, teď jsem ti napsala komentář na blog a teprve teď koukám že jsi měla pěknou lapálii!! Ještě že vše dobře dopadlo, doma se budeš zotavovat daleko lépe. Moc a moc držím palce!!

7 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 31. března 2018 v 12:58 | Reagovat

Bylo to opět povedené setkání. Jitulko, ty se opatruj a odpočívej, je bezva že už jsi doma :-)

8 tetkapernikarka tetkapernikarka | E-mail | Web | 31. března 2018 v 13:52 | Reagovat

Přeji všem děvčatům z klubu krásné Velikonoce,užijte si je ve zdraví a pohodě :-)  :-)

Na setkání se vás sešlo hodně a těch krásných věcí,já to prohlížím pořád dokola :-D
Ať vás neopouští inspirace a radost ,věnovat se krásnému tvoření a setkávání :-)  :-)

9 Mira Mira | E-mail | 1. dubna 2018 v 13:47 | Reagovat

Holky, parádní setkání, moje kamarádka Jarka nadšená. Jituš, přeji hodně zdravíčka :-)

10 Graža Graža | E-mail | 1. dubna 2018 v 19:44 | Reagovat

Jituš to je moc dobře, že už si doma , přejí brzké uzdravení. Taky přejí krásné velikonoční svátky hodně mokrý šmigrust a bohatou pomlázku. :-)  :-)  :-)

11 Elina Elina | E-mail | 2. dubna 2018 v 17:34 | Reagovat

Jitko ,teď se teprve dovídám ,jak jsi na tom byla  a já Ti ještě přidávám práci  z fotkama na blog.Já teď z těma míma očima ,chodím méně na PC a tak mi některé zprávy uniknou,tak se omlouvám a hlavně se dej do pořádku a nic neuspěchej. :-)  :-)

12 Hela* Hela* | 10. dubna 2018 v 12:43 | Reagovat

Je príma, že jste se viděly a užily si to. Snad už bude Jitka příště v pořádku. Má největší zásluhu na setkáních :-)

13 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 13:29 | Reagovat

buy ranitidine

14 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 12:20 | Reagovat

ranitidine 150 mg

15 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 0:52 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

16 NicolasgUalt NicolasgUalt | E-mail | 29. dubna 2018 v 18:41 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5ga1a1a1a1.com/">ranitidine</a>

17 NicolasgUalt NicolasgUalt | E-mail | 1. května 2018 v 12:16 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine</a>

18 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 2. května 2018 v 11:45 | Reagovat

ranitidine 300 mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama