Jarní setkání

17. ledna 2018 v 15:07 | Květa a Jitka |  Klubová setkání
Možná se vám to děvčata bude zdát předčasné, ale není na co čekat. Upozornila na to Janka, protože chtěla vědět jestli má připravovat nějaké ukázky své práce. Spojila jsem se s Květou, a ta briskně zajistila skleník v restauraci Na hrázi u Tondy v Kojetíně.
Velikonoce jsou tentokrát 1. a 2. dubna, takže termín na setkáni je už pevně dohodnutý na 24. března od 11 hodin. Obsluhovat nás bude nám dobře známý Víťa, který připraví stoly a vše co potřebujeme tak, jak bylo minule. Nemá smysl jezdit dřív, protože vše bude připraveno až na tu jedenáctou hodinu. Informaci máte dostatečně včas, tak si můžete vše potřebné zařídit. Budeme se těšit na hojnou účast jak našich členek, tak všech, kteří mají rádi ruční práce všeho druhu, nebo s námi jen sympatizují. Setkání se ponese v duchu Velikonoc. Jitka a Květa

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 17. ledna 2018 v 17:51 | Reagovat

Ty jsi četla moje myšlenky,když jsem dnes volala? Chtěla jsem se domluvit na totéž :-D

2 Jitka Jitka | Web | 17. ledna 2018 v 18:32 | Reagovat

[1]: Ahoj myšlenky jsem nečetla, jsem jak po mladejch. Ozvu se.

3 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 17. ledna 2018 v 19:13 | Reagovat

Uvidíme co bude, pokud to jenom trochu půjde, moc ráda přijedu :-)

4 Maryša Maryša | E-mail | 17. ledna 2018 v 19:24 | Reagovat

Těším se, rádi přijedeme :-), musím něco připravit, protože kromě času mám vše :-D , jsem ta správná důchodkyně Maryša :-)

5 Graža Graža | E-mail | 18. ledna 2018 v 14:19 | Reagovat

Ano chtěla bych se zúčastnit tak snad to vyjde bude se moc těšit Graža. :-)  :-)  :-)

6 tetkapernikarka tetkapernikarka | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 15:18 | Reagovat

Budu se snažit,abych se tentokrát i já mohla za vámi podívat :-) Alena

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama