Prosinec 2017

Taburet

30. prosince 2017 v 15:05 | Dana P |  Pletení

Nejdříve přeji všem členkám klubu vykročení tou správnou nohou do nového roku 2018

Hlavně ,aby se nám všem nějaké nepříjemné věci vyhýbaly .Posílám na ukázku taburet neboli bobek ,který jsem upletla pro děcka ,aby neseděli na holé zemi. Je upleten ze starých zbytků vlny a vyplnila jsem to ošacením z mojí skříně. Oni totiž ty moje věci se pořád sráží a sráží. Mějte se všechny moc hezky. Dana

Renatka háčkuje

28. prosince 2017 v 20:48 | Chudobka |  Háčkování
Ta fialová kombinace byla tvořená pro maminky nedonošených miminek . Měly totiž 17. 11. svůj svátek v kalendáři. Uháčkovala jsem pro ně několik přívěsků na klíčky. Malý šedý slonek byl pro slečnu mého syna. Chtěla nějakou hračku pro mimčo, které se mělo narodit kamarádce. Ona sama uháčkovala bačkůrky a čepičku a povedlo se jí při tom háčkování propadnout .-) Sova s kloboučkem byla cenou pro vítěze filmového kvízu na našem srazu Rebelek. A andělku jsem uháčkovala pro mou kamarádku Zdenču, která mě drží při smyslech. Dostala ji pod stromeček. Všechny zdraví Chudobka1970

Vánoce 2017

19. prosince 2017 v 14:50 | Jitka |  Blahopřání
Přání od administrace blogu

Přání od Dany P

Přání od Lidky

Přání od Hely*

Šťastné Vánoce všem v klubu přeje Šárka:-)

Dobrý večer Jitko, přeju tobě i všem tvým blízkým ty nejkrásnější vánoce plné štěstí a pohody, něco pro radost pod stromečkem a do nového roku hlavně hodně zdraví, to nám bohužel ani Ježíšek nenadělí a přitom to potřebujeme ze všeho nejvíc:-). Totéž přeju i všem děvčatům z klubu.

Ozdoby z quillingu

18. prosince 2017 v 12:05 | Sylva |  Quilling
Ahoj děvčata, posílám pár kousků na stromeček, nebo na stůl, všem přeji krásné pohodové Vánoce a hodně zdraví do Nového roku štěstí, peníze ... prostě vše nej.

Sylva

Vánoční přáníčka

17. prosince 2017 v 19:11 | Janka |  Téma vánoční

Chtěla bych opět něčím přispět na blog. Tentokrát to jsou moje oblíbená přáníčka, která snad budou inspirací ostatním a možná, že některé doletí i k návštěvníkům blogu.

Autorka: j.marinicova@centrum.cz

Dušičková kytice

12. prosince 2017 v 15:34 | Helenka |  Všehochuť
Tvořila jsem i zdobenou mísu na hřbitov. Hela

Tvoření pro Elinku

12. prosince 2017 v 15:24 | Helenka |  Háčkování

Helenčino šití

12. prosince 2017 v 15:19 | Helenka |  Šití

Zdravím všechny z ženského klubu a posílám na ukázku moje listopadové tvoření. :-) Elince se opět trochu rozšířil šatník a tentokrát má mnou šité oblečení už i štítek, který jsem si nechala vyrobit a mám z něj fakt radost. :-) Spíchla jsem "kabátek" i na její očkovací průkaz, konečně nafotila kosmetickou taštičku, kterou jsem dělala mamce k narozeninovému dárku, pár polštářků se konečně dočkalo nového povlaku a radost jsem udělala i Martinovi s nákrčníkem.
Čím dál častěji ale beru do ruky zase háček, protože poskakovat kolem střihů, látek apod. je pro mě s břichem už nepohodlné. :-D
A tvořila jsem i zdobenou mísu na hřbitov.

Mějte krásný adventní čas a užívejte pohodu. :-)
Helena

Pletení na zimu

11. prosince 2017 v 19:03 | Líba |  Pletení

Autorka: dlaskova.l@atlas.cz

Háčkovaná tvorba

11. prosince 2017 v 18:56 | Líba |  Háčkování
Milá Jitko,zdravím Tebe i všechna děvčata v klubu.I když jsem dlouho nepřispěla,pravidelně sleduji a obdivuji nádherné výtvory děvčat.Posílám pár svých výtvorů na zimu.Všem přeji klidné a pohodové vánoční svátky a hodně inspirací do nového roku,ale hlavně zdraví!! L.Dlasková

Další obrázky najdete v rubrice pletení.

Perníčky jako dárky

11. prosince 2017 v 14:24 | Graža |  Téma vánoční
Toto je druhá várka perníčku tentokrát bez čokolády. Už jsou nabalené v plechovkách jako dárky pod stromeček. A taky mám parádu na komodě. Přejí všem klidné a šťastné vánoční přípravy.

Hezký den všem Graža.

Věnec

7. prosince 2017 v 9:58 | Sylva |  Origami

Zdravím všechny v klubu. Sylva

Perníčky

6. prosince 2017 v 12:26 | Graža |  Téma vánoční
Konečně se taky musím pochlubit perníčky, je to první várka a v sobotu jdu zdobit perníčky s profesionálkami do klubu Pzko a moc se těším.
Taky bych chtěla Všem popřát krásný a spokojený Adventní čas.
Všechny v klubu moc zdravím a přejí klidné a šťastné Vánoční svátky. Pa Graža.

Sovičky a andělky

1. prosince 2017 v 16:52 | Elina |  Háčkování
Přeji hezký zimní den a sváteční adventní čas. Prosím umístit pár fotek na klub.Za oknem je krásně bílo,paní zima se ujala vlády ,tak jak to vidíme na Tvých fotkách a mě kvetou kaktusy, fialky a brambořík.Mám z nich velkou radost.Kytky jsem fotila včera a to ještě nebyl u nás sníh.Do rána nachumelilo a padá stále.Do Mikulášských balíčků pro děti jsem uháčkovala pár soviček a andělky pro radost.:-D:-D:-DVšem přeji hezký advent.:-D Elina