Háčkovaný zajíček a šátek

6. listopadu 2017 v 17:26 | Věrka S |  Háčkování
Zdravím tebe i všechna děvčata v klubu. Po dlouhé době jsem zas něco uháčkovala, zajíc je pro naši nejmladší vnučku Bětušku k 1. narozkám a šátek pro mě pro zachumlání v přicházejícím nevlídném období. Až konečně spadne všechno listí a uklidíme zahradu, bude trochu víc času i na ruční práce. Věrka Součková

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 17:29 | Reagovat

Moc pěkný šátek, do toho bych se taky hned zachumlala a zajíček udělá vnučce určitě radost. Bude to takový muchlínek.Omluva za zpoždění. Mail jsem měla označený abych ho nepřehlédla, protože jsem se hned k vložení na klub nedostala a nakonec nechtěné se stalo skutkem. :-)

2 Božena Božena | 6. listopadu 2017 v 17:50 | Reagovat

Šátek  je úžasný.
Zajíček bude určitě na muchlání, tato vlna je krásně měkoučka, tak z něj bude mazlíček. 🐰 🍀

3 Mirka Mirka | E-mail | 7. listopadu 2017 v 7:13 | Reagovat

Krásná práce ! :-)

4 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 7:28 | Reagovat

Moc pěkná práce :-)

5 Jarmila Motyčková Jarmila Motyčková | E-mail | 13. dubna 2018 v 17:39 | Reagovat

Dobrý den Věruško, takovéhoto králíčka jsem také háčkovala, je krásný, ale ten šátek nemá konkurenci! Nepřenechala by jste mi prosím návod? Ráda zaplatím. Děkuji za odpověď. Jarmila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama