Listopad 2017

Pro Metoděje z.s.

Včera v 10:42 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Jdu příkladem a odesílám svůj příspěvek pro sdružení METODĚJ . O tomto sdružení si můžete přečíst také na FB .

A toto jsou mé příspěvky pro charitativní vánoční prodej.

Připomínám adresu, kam se dají příspěvky zasílat.

Metoděj z.s.
Krameriova 491
Jeseník 790 01

Skřítek Kubík

Středa v 13:13 | Květa |  Háčkování
Ahoj děvčata, zdravím do klubu!
Posílám na ukázku malého skřítka Kubíka. Nechala jsem se inspirovat FB, moc se mi líbil, tak jsem se pokoušela o podobného. Jednalo se spíše o večerní zábavu.
A tak to dopadlo...

Pro Metoděje

Neděle v 17:09 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Děvčata, mám pro vás jeden vzkaz. Vánoce se blíží a to je čas otevřít svá srdce a pokud je to možné, pomáhat i drobností tam, kde je to potřeba. O sdružení Metodej si můžete přečíst i na našem klubu. Jednu akci jsme už absolvovaly. Čtěte zde.

Pozdravuji.
Prosím na FB Metoděje je už vyvěšena prosba o cokoliv HAND-MADE pro Metoděje
Pokud budete moci přispět čímkoliv a poprosit vážené členky klubu,bude to báječné.
Věci budou využity na vánoční besídku Metoděje a charitativní dražbu pro něj.

Adresa je:
Metoděj z.s.
Krameriova 491
Jeseník 790 01

Mějte se hezky a velké poděkování za cokoliv... :-)

Eva Račáková od Olomouce

Příprava na vánoční trhy

Neděle v 16:09 | Dana P |  Drátkování
Přeji všem šikulkám hezký den Posílám na ukázku drátkování mé dcery. Má to přípravu na vánoční jarmark.

Pletené košíčky

7. listopadu 2017 v 17:25 | Jitka* |  Pletení z proutí a papíru

Dnes se ozvala naše staro - nová členka klubu, Jitka Křížová. Poslala ukázky své činnosti a já jsem mile překvapená. Krásné pletení z papíru bude jistě inspirací pro mnohé z vás. Jituš vítej opět v naší společnosti.

Háčkovaný zajíček a šátek

6. listopadu 2017 v 17:26 | Věrka S |  Háčkování
Zdravím tebe i všechna děvčata v klubu. Po dlouhé době jsem zas něco uháčkovala, zajíc je pro naši nejmladší vnučku Bětušku k 1. narozkám a šátek pro mě pro zachumlání v přicházejícím nevlídném období. Až konečně spadne všechno listí a uklidíme zahradu, bude trochu víc času i na ruční práce. Věrka Součková

Háčkované hračky

3. listopadu 2017 v 10:41 | Helenka |  Háčkování
Uháčkovala jsem dva medvědy pro děti mé kamarádky a i Ela po delší době dostala plyšového kamaráda.

Autorka : 15hl@seznam.cz

Helenčino šití

3. listopadu 2017 v 10:36 | Helenka |  Šití
Posílám pozdrav všem členkám ženského klubu a posílám takový svůj měsíční přehled tvorby. :-)
Jsem ráda, že jsem konečně dodělala dva medvědy pro děti mé kamarádky a i Ela po delší době dostala plyšového kamaráda. Ty najdete v dalším článku v rubrice háčkování.
V šití jsem si poprvé zkusila stojáček na mikinu a další výzva (zip) mě teď čeká. :-)

mějte všichni krásný podzimní čas
Helena

Äutorka : 15hl@seznam.cz

Drhané drobnosti

3. listopadu 2017 v 8:33 | Janka |  Drhání - macrame
Něco z téměř zapomenutého drhání. Aspoň na našem klubu se moc nevyskytuje. Takže díky Jance, která nám je občas připomene.