Postřehy z podzimního setkání klubu

8. října 2017 v 15:51 | Jitka |  Klubová setkání
Včera jsme se sešli v kojetínské restauraci Na hrázi. Sešlo se nás patnáct, včetně manželských doprovodů. Jako vždy jsme se dobře bavili, taky jsme ochutnali něco ze zdejší výborné kuchyně a občas se někdo zajímal o naše ruční práce. Než jsme se definitivně rozešli, tak nás mužská část naší skupiny vyfotila. Před odjezdem jsme se usnesli na opakování úspěšné akce opět na jaře. Předběžně to máme přislíbené i personálem restaurace a opět si zabukujeme skleník. Je tam na nás dobře vidět a každý, kdo navštíví restauraci, chtě nechtě, musí kolem nás projít. Poděkování patří Květě, která toto setkání zajistila a všem, kdo se zúčastnil a přijel s dobrou náladou. Došlo i na jedno milé překvapení. Navštívila nás Boženka Sečkářová, která spojila naše setkání se srazem spolužáků. Boženka je členkou klubu už od jeho založení a bylo to poprvé, kdy přijela na náš sraz. Tak třeba to nebylo ani naposled. A teď fotky na která spousta z vás čeká. Blog.cz měl nějaké potíže. Už od včerejška jsem se na blog nemohla dostat.

Před odjezdem

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Květa Květa | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:08 | Reagovat

Bylo to príma setkání a už se těším  na další! :-)  :-)  :-)

2 Maryša Maryša | E-mail | 8. října 2017 v 16:28 | Reagovat

Pěkné odpoledne :-), včera byl moc prima prožitý den, člověk se setkal s moc milými děvčaty i chlapci - doprovod :-D, pěkně jsme si popovídaly a prohlédly krásné práce, které opravdu stály za to :-)a ještě děkuji Jitušce za vložení krásných fotek a Květušce, že to tak bezvadně zorganizovala , mějte se fajne a na další setkání se těší Maryša :-)  :-)  :-)

3 Hela* Hela* | 8. října 2017 v 18:34 | Reagovat

Z fotek čiší skvělá nálada. Škoda, že to není Kojetín, který je 3km od nás :-( .

4 Sylva Sylva | 8. října 2017 v 19:03 | Reagovat

Jedním slovem bezva,řekla bych,že to bylo setkání nejlepší z uskutečněných:dobrá parta ,krásné práce ,dobré jídlo,chlap tam neprudil...Už se taky těším na příště... :-)  :-D

5 ruzena ruzena | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:41 | Reagovat

Škoda že jste tak daleko!!! Určitě byla skvělá zábava a vidím krásné výrobky :-)  :-)

6 Janka Janka | Web | 8. října 2017 v 22:37 | Reagovat

Prima den!!!! Krásné věci kolem nás, pohodoví lidé, dobrá nálada, výborné jídlo a pití. Co více si může člověk přát. :-) Takových dnů by mělo býti více. Jituš, Květo a ostatní - velké díky za organizaci i vaši společnost. :-)  :-)

7 Božena Božena | 9. října 2017 v 7:16 | Reagovat

Setkání bylo krátké, ale velice milé a příjemné. Doufám, že se na příští dostanu a už teď se těším. 👍 🌹 🙋

8 Dana Dana | 9. října 2017 v 7:52 | Reagovat

Škoda ,že to je tak daleko. Určitě to bylo moc hezké. :-)  :-)

9 Jitka S. Jitka S. | Web | 9. října 2017 v 9:01 | Reagovat

Holky, určitě to bylo prima, jako vždy. Mrzí mě, že jsem nedorazila. V pátek mě schvátila nějaká viróza. Do poslední chvíle jsem doufala, že to nebude nic vážného a že se tam alespoň na hoďku stavím na pokec a čumendu. Ale bohužel, bylo mi fakt dost blbě.
Příště to snad vyjde!

10 Jitka Jitka | E-mail | Web | 9. října 2017 v 12:06 | Reagovat

[9]: Hlavně se uzdrav. Příště to doženeš. :-)

11 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 9. října 2017 v 16:55 | Reagovat

Bylo to prima, jen to nějak rychle uběhlo :-)  :-D

12 Milada Milada | E-mail | 9. října 2017 v 18:02 | Reagovat

Vypadá, že setkání bylo úžasné - jak jinak.Je mně líto, že jsem chyběla. :-(

13 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 9. října 2017 v 20:59 | Reagovat

Jůůů, vás tam ale bylo a tak krásné rozesmáté fotky. Musela být moc fajn atmosféra...a navíc nádherné výtvory. :-)

14 Sylva Sylva | 10. října 2017 v 11:35 | Reagovat

Děvčata,mám prosbu: někdo mě tam na požádání fotil muže,nevzpomenu si,kdo to byl,můžete mě poslat fotky,prosím? Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama