Helenčino šití

2. října 2017 v 9:24 | Helenka |  Šití

Tentokrát nezvykle brzy(a ne až na konci měsíci, jak mám zvykem) zdravím všechny členky klubu a posílám ukázku mé zářijové práce.
Když tak koukám, v září jsem na háček sáhla jen na dovolené u moře, kam jsem si vzala jednoho kostlivce a stejně nedodělala...takže tento měsíc jen šití. :-) A je to pěkný remix. Začátkem měsíce jsem šila mikinu, pak hned na to dvě letní trička a šatičky k moři. No a po návratu jsem se vrhla na podzimní čepky z úpletu.

Krásný říjen tvořilky. Kdo jede na setkání klubu, užijte si to. Budu na vás myslet, bohužel ani tentokrát nedorazím, protože máme naplánovaný další víkend v Rakousku. :-)

Helena

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 2. října 2017 v 9:30 | Reagovat

Ta tvoje modelka už má tak bohatý šatník, že by ji kdejaká profesionální  modelka mohla závidět. :-) Škoda, že se na setkání nepotkáme. Těšila jsem se. :-)

2 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 2. října 2017 v 9:48 | Reagovat

[1]: Jituško, děkuji moc. Posledních pár měsíců měl Martin strašně moc práce, domů chodil večer a občas dělal i víkendy...takže teď nám to chce co nejvíc vynahradit a tak pořád někam jezdíme. Naše výročí jsme o víkendu slavili v Rakousku a přišel s tím, že chce jet znovu. :-)

3 Květa Květa | E-mail | Web | 2. října 2017 v 10:20 | Reagovat

To je ale velké štěstí mít takovou šikovnou maminku, která všechno umí. Elinka se má!!! A tu dovolenou si pěkně užijte! :-)

4 Hela* Hela* | 2. října 2017 v 13:59 | Reagovat

Princezničce to moc sluší, určitě z ní vyroste parádnice, když má tak šikovnou maminku. :-)  :-)  :-)

5 Graža Graža | E-mail | 3. října 2017 v 17:24 | Reagovat

Heli to je škoda že nepřijedeš :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama