Říjen 2017

Háčkované sovičky

31. října 2017 v 19:41 | Květa |  Háčkování
Zdravím do klubu!
Posílám na ukázku moje poslední háčkování - sovu Hermínu s malou Mimi.
Mám spoustu nápadů, ale nějak je nestíhám uskutečnit,
Mějte se príma - Květa

Vánoce za dveřmi...

31. října 2017 v 19:35 | Marie |  Pletení z proutí a papíru
Ahoj děvčata,
posílám pár ukázek moji ruličkované práce. Postavu černošky - ruličky a ubrousky.
Vánoce se kvapem blíží, tak nějakou vánoční výzdobu - ta je od loňska...
Zdraví vás Marie

Co všechno lze uháčkovat

22. října 2017 v 21:42 | Hela* |  Háčkování

Dlouho jsem nic neposílala, protože jsem nějak neměla nápady a šál mi trval hrozně dlouho.

Obháčkované panenky

22. října 2017 v 21:15 | Milada |  Panenky
Posílám ještě malý dodatek k předchozí zásilce. Milada

Pletené čepice

16. října 2017 v 20:03 | Milada |  Pletení
A něco pleteného.

Různé háčkované kousky

16. října 2017 v 20:00 | Milada |  Háčkování
Posílám na ŽK trochu mého háčkování, tentokrát jde až za velkou louži. Milada

Háčkované žirafy

12. října 2017 v 22:31 | Elina |  Háčkování
Po delší době posílám háčkované žirafky,které jsem dělala kamarádkám pro vnučky.

A ještě pár střípků ze setkání.

10. října 2017 v 12:13 | Květa |  Klubová setkání
Zdravím do klubu. Posílám pár momentek ze setkání. Bylo to fajn a těším se na další. Buďte všichni v pohodě!

Postřehy z podzimního setkání klubu

8. října 2017 v 15:51 | Jitka |  Klubová setkání
Včera jsme se sešli v kojetínské restauraci Na hrázi. Sešlo se nás patnáct, včetně manželských doprovodů. Jako vždy jsme se dobře bavili, taky jsme ochutnali něco ze zdejší výborné kuchyně a občas se někdo zajímal o naše ruční práce. Než jsme se definitivně rozešli, tak nás mužská část naší skupiny vyfotila. Před odjezdem jsme se usnesli na opakování úspěšné akce opět na jaře. Předběžně to máme přislíbené i personálem restaurace a opět si zabukujeme skleník. Je tam na nás dobře vidět a každý, kdo navštíví restauraci, chtě nechtě, musí kolem nás projít. Poděkování patří Květě, která toto setkání zajistila a všem, kdo se zúčastnil a přijel s dobrou náladou. Došlo i na jedno milé překvapení. Navštívila nás Boženka Sečkářová, která spojila naše setkání se srazem spolužáků. Boženka je členkou klubu už od jeho založení a bylo to poprvé, kdy přijela na náš sraz. Tak třeba to nebylo ani naposled. A teď fotky na která spousta z vás čeká. Blog.cz měl nějaké potíže. Už od včerejška jsem se na blog nemohla dostat.

Před odjezdem

Kaktusy

6. října 2017 v 17:11 | Sylva - kaktusářka |  Origami

Ahoj, posílám kaktusy, za chvíli se budou uklízet,tak abych nějaké měla doma:-)

Připomínka

3. října 2017 v 16:23 | Jitka |  Klubová setkání
Je nejvyšší čas připomenout si podzimní setkání v Kojetíně. 7.10. v 11 hodin se sejdeme v restauraci Na Hrázi u Tondy. Zveme všechny, komu se líbí ruční práce a hledá inspiraci, nebo si chce něco koupit. Rády uvítáme každého.

Helenčino šití

2. října 2017 v 9:24 | Helenka |  Šití

Tentokrát nezvykle brzy(a ne až na konci měsíci, jak mám zvykem) zdravím všechny členky klubu a posílám ukázku mé zářijové práce.
Když tak koukám, v září jsem na háček sáhla jen na dovolené u moře, kam jsem si vzala jednoho kostlivce a stejně nedodělala...takže tento měsíc jen šití. :-) A je to pěkný remix. Začátkem měsíce jsem šila mikinu, pak hned na to dvě letní trička a šatičky k moři. No a po návratu jsem se vrhla na podzimní čepky z úpletu.

Krásný říjen tvořilky. Kdo jede na setkání klubu, užijte si to. Budu na vás myslet, bohužel ani tentokrát nedorazím, protože máme naplánovaný další víkend v Rakousku. :-)

Helena

Háčkované postavičky

1. října 2017 v 21:38 | Květa |  Háčkování

Zdravím do klubu a posílám ukázku nového pejska a skřítka Vítka. Všechno mi moc dlouho trvá, dělám sto věcí naráz a není to za mnou nikde vidět. Ale těším se na sobotu!