Kaktusy

6. srpna 2017 v 9:28 | Sylva - kaktusářka |  Flóra kolem nás

Ahoj děvčata, posílám v těchto horkých dnech pár fotek kytiček, co mě teď vykvetly a pro
útěchu,abychom nenadávaly moc na horké počasí, tak pár smajlíků.Omlouvám se za kvalitu fotek, s mýma rukama je to těžký:-) Jinak zdravím všechny z klubu.

Sylva

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 9:53 | Reagovat

Tolik pichlavé krásy pohromadě jednoho naladí i když venku je momentálně pošmourno. :-)

2 MagicMax MagicMax | Web | 6. srpna 2017 v 10:19 | Reagovat

Ahoj adminko. :) Souhlasím s Iitkou. :) A moc se mi líbí ten poiem - pichlavá krása. :D :-)

3 Hela* Hela* | 6. srpna 2017 v 10:56 | Reagovat

Jé, Sylvi, kaktouskům se musí to počasí líbit :-). A obdivuju Tvojí trpělivost na smajlíky(palec nahoru tu není :-!)

4 Sylva Sylva | 6. srpna 2017 v 11:06 | Reagovat

[3]:Helo,budeš se divit,ale i na kaktusy je to moc,v  domovině se hodně kaktusů zavrtá do země,že jsou skoro v rovině /třeba 10cm/,taky nemají kam,zalít se nedají,tak je vidět,že se stahují a čekají,až se budou moci zalít. Děkuji za hezká slova. :-)

5 Milada Milada | E-mail | 6. srpna 2017 v 12:18 | Reagovat

Sylvi, pŕedpokládám,že ta pichlavá krása je Tvoje veliká radost :-)

6 Sylva Sylva | 6. srpna 2017 v 13:01 | Reagovat

[5]:To byl můj sen od dětství mít skleník,ale pomáhá mě můj manžel,ráno chodí zalévat "mimina",ty by uschly,já jsem sova a on skřivan.Ale máš vidět,jak jsou každou chvíli zalomené trny v prstech,nebo když pleju skalku s opunciemi,tak nadávám jak špaček,některé kytky mají i 6cm trny!!!

7 Julča Julča | E-mail | 6. srpna 2017 v 13:58 | Reagovat

To je taková krása.

8 Sylva Sylva | 6. srpna 2017 v 15:40 | Reagovat

[7]:Přijeď se podívat :-D

9 Jana Jana | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 17:59 | Reagovat

[6]: Jo to znám :D. Jinak opět letos moc pěkné.Fotka skalky s opunciemi by nebyla? :-)

10 Sylva Sylva | 6. srpna 2017 v 19:23 | Reagovat

[9]:Vydrž,mám fotky,ale je to na externím disku,jak tam něco budu přetahovat,tak pošlu :-D

11 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 10. srpna 2017 v 9:39 | Reagovat

Sylvie, to je nádhera. Kvete ti to naprosto famózně :-)

12 ruzena ruzena | E-mail | Web | Neděle v 22:52 | Reagovat

Nádhera!! Jak kvetoucí kaktusy tak smajlíci, tomu říkám mít trpělivost - a zlaté ručičky :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama