Jarní setkání 2017 je za námi

26. března 2017 v 12:30 | Jitka |  Klubová setkání
Včerejší setkání dopadlo přesně podle mých představ, za což patří dík především Květě, která se o všechno postarala. Salonek nám přesně vyhovoval. Měly jsme prostor jen pro sebe a tak jsme mohly nerušeně klábosit. Přišlo i několik žen shlédnout naše tvoření a všechny se o výstavě vyjadřovaly pochvalně. Co však bylo na tom setkání nejlepší, že se sešla osvědčená parta, která si nezapomněla z domu vzít dobrou náladu a tu jsme si vzájemně předávaly. Atmosféra byla fantastická. Někteří muži, kteří jezdí jako doprovod svých manželek už neodmyslitelně do naší party patří. Ani ti se nenudili. Přálo nám počasí a tak někteří z nich toho využili k obeznámení se s okolím. V restauraci se dobře vaří, takže
i o naše tělesné schránky bylo po této stránce dobře postaráno. Podávala se kačena se zelím a bramborovým knedlíkem, řízek s bramborovým salátem, nebo svíčková a taky losos. Když jsme se před pátou hodinou odpolední loučily, byla na tvářích všech děvčat patrná spokojenost a odjížděly jsme s přáním sejít se opět na podzim. Místo konání zatím není jisté, ale některé návrhy už padly. Musí se to nechat uležet a včas se dozvíte, kde se naše setkání bude konat příště. Rozhodně se nás několik sejde v Prostějově na kafíčko dřív, než se uskuteční velké setkání. A teď pár fotografií z celé akce. Musela jsem se tím prokousat, protože fotek co děvčata posílají je hodně a chtěla jsem udělat výběr z těch nejlepších. Tak tady jsou a snad je přehled kompletní.

A tady je celá naše partička.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 26. března 2017 v 12:40 | Reagovat

Tak hlavně že se zadařilo! :-)

2 Sylva Sylva | 26. března 2017 v 17:24 | Reagovat

Jedním slovem BEZVA

3 Graža Graža | E-mail | 26. března 2017 v 18:20 | Reagovat

Bezva setkání, jen můžu potvrdit Graža. :-)  :-)  :-)

4 Julča Julča | E-mail | 26. března 2017 v 18:43 | Reagovat

Bylo supéééééér ! :-D

5 Staňa Staňa | E-mail | 26. března 2017 v 18:47 | Reagovat

moc se mi to s vámi líbilo, děkuji :)

6 Helena B. Helena B. | Web | 26. března 2017 v 19:20 | Reagovat

Jsem ráda, že se setkání vydařilo. Vidím samé krásné věcičky, ostatně, jako vždy. Mrzí mne, že jsem se nemohla zúčastnit. Snad příště. :-)  ;-)

7 Maryša Maryša | E-mail | 26. března 2017 v 19:28 | Reagovat

Bylo to moc fajné :-D  O_O  :-)

8 Mira Mira | E-mail | 26. března 2017 v 20:48 | Reagovat

Holky supéééér, já jsem si parádně vyčistila mozkovnu :-D

9 Jitka S. Jitka S. | Web | 26. března 2017 v 22:12 | Reagovat

Bylo to super, krásně jsme si poklábosily. Uteklo to tak rychle, že se mi ani domů nechtělo. Květce patří velký dík, místo vybrala velmi dobře.

10 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 27. března 2017 v 7:04 | Reagovat

Když tu všechnu vystavovanou krásu vidím, pak ty vaše šťastné tváře, tak je mně ještě mnohem víc líto, že jsem nepřijela.
Jsem ale ráda, že setkání klaplo na jedničku a že jste si to užily. :-)

11 LiDla LiDla | 27. března 2017 v 10:47 | Reagovat

Krásné fotky,nádherné výtvory,super parta :-)  :-)  :-)  :-)

12 Milada Milada | E-mail | 27. března 2017 v 17:29 | Reagovat

Z fotek je vidět, že setkání ŠIKULEK se vydařilo - jako vlastně vždycky. Moc jsem na vás myslela. :-)

13 Božena Božena | 27. března 2017 v 20:49 | Reagovat

Muselo to být skvělé. Spokojenost je vidět na všech tvářích. Jen mě chybí přiřazená jména k fotu.

14 ruzena ruzena | E-mail | Web | 27. března 2017 v 21:47 | Reagovat

Moc hezké výrobky a krásná atmosféra, škoda že jsem tak daleko :-) Taky se přimlouvám za přiřazení jmen :-)  :-)

15 Hela* Hela* | 27. března 2017 v 22:06 | Reagovat

Já se snad přestěhuju někam blíž k vám :-D

16 magdalena magdalena | E-mail | 29. března 2017 v 10:38 | Reagovat

Jeeeeeee holky paráda paráda a paráda :-)  :-)

17 magdalena magdalena | E-mail | 29. března 2017 v 10:39 | Reagovat

odposlala jsem to dřív.... chtěla jsem dopsat.... jáááá chci být taky už v duchodu, nebo nebýt aspoň 11 hodin denně v práááááci. vubec na nic mi nezbýva čas O_O

18 Šárka Šárka | E-mail | Web | 30. března 2017 v 21:02 | Reagovat

Z každého záběru je znát, že jste si to všichni super užili :-), jak holky-tvořilky, tak kluci-doprovod :-). A tolik nádherných výrobků, oči přechází :-).

19 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 31. března 2017 v 20:57 | Reagovat

Stačí se podívat na fotky a je hned vidět,že to bylo velice pohodové a vydařené setkání :-) :-)  :-)
Plné stoly krásných výrobků tomu nasvědčují taky a že i chutnalo,je taky vidět :-) To je porce ;-)  :-D
Spokojenost je vidět i na fotce,kde jste všechny :-) Jen dvě děvčata nepoznávám,tak třeba příště :-)  :-)  :-)

20 Elina Elina | E-mail | 4. dubna 2017 v 23:02 | Reagovat

No to je krásných výrobků,úžasné!! :-) Jste jedničky.Jsem ráda,že jste byli spokojené,paráda!!! :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama