Podzimní Rajhrad 2016

2. října 2016 v 17:41 | Jitka |  Klubová setkání
Omlouvám se všem, které čekáte na tento článek, že tady nebyl hned ráno. Ještě nemám fotografie od všech děvčat, která na včerejším setkání, které bylo již sedmé v pořadí pořizovala fotografie. Chtěla jsem udělat co nejvěrnější přehled o tom jak setkání probíhalo, ale nakonec si vystačím s tím, co zatím mám a pustím se do toho. Pokud budou ještě další fotografie, tak je sem doplním.
Trochu povídání o Rajhradě samotném. K mému překvapení je to dosti čilé městečko, kde tepe život na plné obrátky. Byla jsem tam před více než patnácti lety a nestačila jsem se divit, jaká změna tam nastala. Moc jsme si toho sice neužily, protože jsme celý den trávily v Domově pro seniory, ale možná někdy jindy. V Rajhradě je co objevovat i obdivovat. A teď už k našemu setkání.
Nejdříve velký dík Sylvě a jejímu manželovi, kteří se ujali organizace a zajistili vše, co bylo potřeba k tomu, abychom přežily. Bylo kde a z čeho uvařit kávu, která je k přežití nezbytná. Poděkování patří také vedení Akátového domu a jeho obyvatelům, kteří nás přijali pod svá křídla a nabídli nám možnost najíst se v poledne guláše. Někdo toho i využil, ostatní jsme se předzásobily z domova. Já jsem upekla pudinkáče, Sylva řezy, Graža přivezla tvarohové koblížky, ale fotky chybí.

Vedení domova nám dalo k dispozici velkou místnost kterou procházeli zájemci o bydlení v domově pro seniory. Byl zde den otevřených dveří a tak tudy prošlo hodně zájemců o zajištění bydlení pro své rodiče, nebo i samotní senioři, kteří si přišli prohlédnout jestli by se jim tady líbilo. Někdo se zastavil a obdivoval naši výstavku, někdo nás minul, jako bychom byly vzduch. Zastavily se i některé obyvatelky domova. Bylo nás devět Sylva, Graža a její setra, Jitka S. Renatka, Janka, Hela*,Stáňa a já. Ať hledám, jak hledám, tak ani na jedné společné fotce nejsme všechny.

A teď k tomu, co jsme která vystavovala.
Bezkonkurenční frivolitky přivezla Graža

Graža a její sestra vystavily panenky, zvířátka a další postavičky na kterých spolupracují.

Stále dobře naladěná Graža a její frivolitková ozdoba na tričku.

Sylviny 3D origami a korálkové ozdoby

Sběratelské panenky a paličkované ozdoby Jitky S.

.

Korálky vystavovala Hela*

Jančiny košíčky, vločky, andílci a v popředí Renatčiny rybičky

Renatčiny 3D sovičky

D

Staniččiny tašky

Mých pár zvonků a maličkostí.

Tak a to je nejspíš všechno z výstavy a ještě pár momentek, kdy jsme si užívaly jedna druhou a probraly snad všechno důležité.

Velké focení

Ani o muže není nouze v našem klubu. Jsou to věrní průvodci svých žen.

Naše malá zákaznice

Tak to je zatím vše z našeho posledního setkání v tomto roce. I když kdoví, padl souhlas s tím, že se sejdeme na kafíčku někde v Prostějově. Alespoň my, které to máme do Prostějova kousek.

Ráda bych členky klubu požádala, aby v anketě vyjádřily své přání pro další sraz. Anketu najdete po otevření komentářů

Jak to vypadá v Rajhradu vidíte a tak ještě přidám fotku, jak to vypadá v Kojetíně a odkaz na stránky penzionu v Protivanově http://www.pensionuveverku.cz/restaurace aby jste věděly do čeho bychom šly.

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Kde uskutečníme další setkání?

Protivanov
Rajhrad
Kojetín

Komentáře

1 Mira Mira | E-mail | Web | 2. října 2016 v 17:45 | Reagovat

Jak vidím, muselo to být parádní, snad mi to na jaře vyjde, zdravím všechny :-)

2 Jitka Jitka | Web | 2. října 2016 v 17:48 | Reagovat

[1]: Zkus se vyjádřit v anketě. :-)

3 tetkapernikarka tetkapernikarka | 2. října 2016 v 17:56 | Reagovat

Já už jsem Jituško,nakukovala několikrát,kdy se objeví nějaké zprávy :-) Tak se to určitě vydařilo :-)To je dobře.Z fotek vidím,že jste samý úsměv a že jste vystavovaly i krásné věci a i prostředí je moc pěkné.
Takže já už se těším  na jaro ;-)  :-D  :-D

4 tetkapernikarka tetkapernikarka | 2. října 2016 v 17:57 | Reagovat

Teď jsem si všimla ankety,já jsem pro Rajhrad :-)

5 Sylva Sylva | 2. října 2016 v 18:02 | Reagovat

Jitko,bylo to milý setkání s Vámi všemi. A kam příště? Mě je to jedno,pokud seženu auto,tak přijedu,kde sraz bude,pokud by chtěla děvčata zase tady,tak myslím si,že by to neměl bý problém,přispůsobím se... :-)  :-D

6 Jitka S. Jitka S. | Web | 2. října 2016 v 18:58 | Reagovat

Zdravím všechny, bylo to milé setkání i když jsem část strávila mimo vaši společnost. Na další sraz se těším, ať už ten mini v PV nebo větší kdekoliv jinde v relativně dsostupné vzdálenosti. V anketě jsem hlasovala pro Kojetín, který mám nejblíže, ale vpodstatě je mi to jedno.

7 Mira Mira | E-mail | Web | 2. října 2016 v 19:46 | Reagovat

Jituš, je mi to celkem jedno, Kojetín a Rajhrad - tam není problém s dopravou - tam se dostanu vlakem, Protivanov - to bych se musela s někým domluvit, snad by to taky nebyl problém, možná by nebylo špatné to prostřídat

8 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 2. října 2016 v 20:01 | Reagovat

Bylo to prima setkání :-D

9 Jitka Jitka | Web | 2. října 2016 v 21:22 | Reagovat

[7]::Pokud se vždycky najde někdo, kdo to zorganizuje, může být každé setkání někde jinde. Záleží to jen na vás.Já jsem schopná to zařídit někde tady v okolí. Předběžně jsem jednala s penzionem u Veverků v Protivanově. Je to pizzerie a je tam salonek oddělený od restaurace pro asi 20 lidí.Ale ten Kojetín už byl ve hře a zvolil se Rajhrad, takže by byl teď na řadě. Pokud to bude akceptovat Květa, která to měla v Kojetíně zařizovat. :-)

10 Šárka Šárka | E-mail | Web | 2. října 2016 v 22:27 | Reagovat

Článek je tu :-), taky jsem vyhlížela už přes den :-). Jak už se tu v komentářích psalo, je vidět, že jste si to báječně užily, a obdivuji spousty nádherných výrobků, které jste dovezly :-). Paráda!!! :-)

11 Milada Milada | E-mail | 3. října 2016 v 5:40 | Reagovat

S lítostí se dívám na fotky (ale máme fasádu), určitě to bylo bezva. Snad příště... :-)

12 magdalena magdalena | E-mail | 3. října 2016 v 10:03 | Reagovat

holky milé... tolik nádhery zase pohromadě, a tolik úsměvu... co dodat...
bylo Vám báječně a jistě jste si to užili a hlavně se zase viděli....
Paráda, palec nahoru :-)  :-)  :-)

13 Hela* Hela* | 3. října 2016 v 11:36 | Reagovat

Sylvo, moc děkuju. Bylo to krásné setkání :-)

14 Sylva Sylva | 3. října 2016 v 13:13 | Reagovat

Děvčata,jsem ráda,že Vám tady bylo dobře :-D

15 graža graža | E-mail | 3. října 2016 v 15:09 | Reagovat

Ahoj děvčata moc jsem si to užila bylo fajn se sejit a moc se těšim na jaro.😃😃😃

16 Jitka Jitka | Web | 3. října 2016 v 15:17 | Reagovat

Děvčata projeďte si znovu fotky. Doplnila jsem je o další, které poslala Hela*, za což ji děkuji, protože teď jsme zvěčněné konečně všechny. :-)  :-)

17 Bětka Bětka | E-mail | 3. října 2016 v 16:15 | Reagovat

Setkani muselo byýt fajn a vyrobky nadherne letos jsem se nedostala ale přišti rok určitě přijedu :-)

18 Staňa Staňa | E-mail | 3. října 2016 v 16:37 | Reagovat

děkuji, že jsem mohla mezi vás přijít. Nádherné výrobky a bezva parta. Bylo to pěkné a ráda zase přijdu :)

19 Julča Julča | E-mail | 3. října 2016 v 16:38 | Reagovat

Je mi velmi líto, že jsem za Vámi nemohla, musela to být parádní sobota. Tak příště. Kdekoliv.

20 evina evina | E-mail | 3. října 2016 v 16:40 | Reagovat

Děvčata všechny vás zdravím a je mi líto, že jsem nemohla přijet.Mám letošní rok nějak rozlítaný- 26.9. jsme se vraceli ze Slovenska, přes prázdniny 3x po týdnu ve vodáckém kempu v Tršnici, před tím týden ve Zlíně, květen týden na Slovensku,na velikonoce na Pardubicku.... Na fb jsem zapojená ve skupince na pomoc čtyřleté Stelince s RET syndromem - pořádáme aukce,různé prodejní akce, abychom jí umožnili aspoň 4x rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice. Takže se omlouvám, že jsem tady jenom sporadicky.Fotky jsou parádní, výrobky super a určitě jste si setkání bezvadně užily. :-)  :-D  :-)

21 Jitka Jitka | Web | 3. října 2016 v 17:05 | Reagovat

Přidala jsem další fotky od Renatky. :-)

22 Jitka Jitka | Web | 3. října 2016 v 18:03 | Reagovat

[19]: Hlavně se dej dohromady . Do jara to určitě stihneš. :-D

[20]: Evi, třeba to vyjde příště.Když zvítězí Rajhrad, tak z Prahy do brna bus a tam vás s Helou vyzvedneme. Když zvítězí Kojetín, spojení ideální, ale asi by to chtělo přijet na celý víkend. No udělaly by jste si s Helou sourozenecký výlet. ;-)

23 Maryša Maryša | E-mail | 3. října 2016 v 20:05 | Reagovat

Holky, závidím Vám to setkání, ráda bych si s Váma zase poklábosila a naučila se nějaké vychytávky :-D . Měli jsme též krásný den slavili jsme Zdendovi krásné 70. narozeniny v Bílovicích, ale na kávičku, jak slibuje Jítuška ráda dojdu :-) Maryša :-)

24 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 3. října 2016 v 22:28 | Reagovat

Odhlasováno...no parádní fotky, je mně líto že jsem nepřijela taky.. Ale nějak jsme to časově nedávali..Vidím plné stoly nádherných výrobků. :-)

25 helena-b helena-b | Web | 3. října 2016 v 22:37 | Reagovat

Děvčata, jsem ráda, že se setkání vydařilo. Ženské ručičky se opět ukázaly, jako zlaté. ;-)  :-D Už jsem vaše výrobky obdivovala a komentovala u Janky. Mějte se všechny pěkně a snad se někdy setkáme. :-)

26 Jitka Jitka | Web | 3. října 2016 v 22:58 | Reagovat

Přidána ještě jedna fotografie, tentokrát z Kojetína.

27 Lucie Lucie | Web | 4. října 2016 v 10:07 | Reagovat

Téda, vy jste všechny takové šikulky! Je vidět, že máte opravdu šikovné ruce, vystavovaly jste moc pěkné věci. A dobroty jste také připravily parádní. :-)
Zaujaly mne Staničiny tašky, něco takového teď přesně hledám pro svou kolegyňku, je možné je třeba někde zakoupit? Na Fleru?

Děkuji. :-)

28 Jitka Jitka | Web | 4. října 2016 v 19:11 | Reagovat

[27]:Přímo od Staničky. Napiš ji mail.
stanislava.elsnerova@iol.cz

29 ruzena ruzena | E-mail | Web | 4. října 2016 v 21:18 | Reagovat

Muselo to být moc krásné setkání a jako vždy lituji že se nemůžu zúčastnit :-? Zdá se mi že letos bylo ještě víc krásných výrobků než obvykle :-)  :-) Jste holky šikulky! :-)  :-D

30 Zdeňka Zdeňka | Web | 4. října 2016 v 21:58 | Reagovat

Samá nádhera!!!

31 Iva Iva | E-mail | Web | 5. října 2016 v 19:48 | Reagovat

Děvčata, jste šikulky. To je nádherných věciček. :-D  :-)

32 Ježurka Ježurka | Web | 6. října 2016 v 14:23 | Reagovat

To je ale krása! Nepřestanu vás všechny obdivovat. Škoda, že nejsem blíž. :-)

33 Maruška-Fukčarinka Maruška-Fukčarinka | Web | 17. října 2016 v 18:09 | Reagovat

Jituš, jte šikulky, co také jiného napsat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama