Vyšívaný obraz

18. září 2016 v 15:48 | Sylva - kaktusářka |  Vyšívání

Předloha

Autorka: kaktusarka1@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 18. září 2016 v 15:50 | Reagovat

Sylvo, máš můj hluboký obdiv. Na to můj zrak nestačí, zvlášť, když musím číst z předlohy. Na takovou velkou práci bych si netroufala. Jsi všestranná umělkyně. ;-)

2 Eliss Eliss | Web | 18. září 2016 v 16:04 | Reagovat

To je krása :-)

3 Lenka Lenka | E-mail | 18. září 2016 v 16:10 | Reagovat

Dobrá práce na někoho,komu se údajně klepou ruce.

4 Božena Božena | 18. září 2016 v 16:37 | Reagovat

Moc krásné. 💐 🌷

5 Marta Marta | E-mail | 18. září 2016 v 17:46 | Reagovat

Sylvo, to je nádhera :-)  :-)  :-)

6 Graža Graža | E-mail | 18. září 2016 v 17:47 | Reagovat

Sylvi nádhera :-)  :-)  :-)

7 Sylva Sylva | 18. září 2016 v 18:34 | Reagovat

[3]:Když si myslíš,že to s těma mýma klepavýma rukama je kec,tak přijeď na sraz,nebo se zeptej holek z klubu,co na sraz jezdí a ty Ti řeknou pravdu,jak to s těma mýma rukama je!!!!

8 Milada Milada | E-mail | 18. září 2016 v 19:06 | Reagovat

Veliká pochvala :-)

9 Lenka Lenka | E-mail | 18. září 2016 v 19:15 | Reagovat

[7]:To snad nemůžeš ani myslet vážně!Prověřovat na místě,nebo shánět všude možně i nemožně informace o někom,to snad se dělalo tak před třiceti lety.Sama jsi celý rok tvrdila,že nemůžeš kompletovat v quillingu,že se Ti klepou ruce.Já jsem vyšívala léta,tak moc dobře vím,co to obnáší a dělat quilling a vyšívat je moc velký rozdíl.Když se mi budou třást ruce,určitě bude mnohem snazší udělat panáka z quillingu,než vyšít něco takového.Jde pouze o princip.

10 Jitka Jitka | Web | 18. září 2016 v 19:33 | Reagovat

Ať je to s klepavýma rukama Sylvy jak chce, nic to nemění na tom, že je to krásná práce.Ideální pro zlepšování jemné motoriky. Máš pravdu, že je to něco jiného než quilling, ale pro Sylvu je obojí především relax a radost z toho, že to dokáže.Mně se ruce neklepou, ale nepustila bych se do toho, stejně jako do origami nebo quillingu.Prostě na to nemám. :-)

11 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 18. září 2016 v 19:44 | Reagovat

[3]: Leni, je to s podivem,ale fakt se jí klepou a přitom dokáže přímo zázraky. Mrkni na její 3D origami :-)

12 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 18. září 2016 v 19:46 | Reagovat

Teda Silvi, jsi borec. Tohle je opravdu nádhera. Hluboce smekám :-)

13 Lenka Lenka | E-mail | 18. září 2016 v 20:24 | Reagovat

[11]:Já to origami znám.Na fotkách vypadá všechno jinak,než v reálu a ten znám také.Neberu Sylvě,že něco umí.

14 Lenka Lenka | E-mail | 18. září 2016 v 20:37 | Reagovat

[10]: Netvrdím,že to není hezké a bylo to určitě pracné.Jen těžko snáším ve svých letech,když se ze mě snaží někdo dělat hlupáka.

15 zdiška zdiška | Web | 18. září 2016 v 20:43 | Reagovat

Opravdu Sylvo klobouk dolů, já bych na to taky neviděla, háčkovat umím i po paměti a nemusím se někdy ani dívat, ale vyšívat to musí být ještě větší trpělivost a počítat a kontrolovat předlohu. ;-)  ;-)  ;-)

16 Pavlína Pavlína | E-mail | 18. září 2016 v 20:53 | Reagovat

K tomu komentáři,mamce se opravdu velmi klepou ruce,není pomale schopná se rovně podepsat ale svou trpělivostí a pílí dokáže zázraky obdivuji ji jak to dělá že vyrábí takové krásné věci a nesluší se aby o ní psal někdo něco špatného,kdo nechce,neuvěří,kdo mamku zná,ví jak to je

17 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 19. září 2016 v 7:49 | Reagovat

[13]: Když tvrdíš, že jí nebereš, že něco umí, nedělej to prosím. Tady máme radost z tvorby. Ono to člověka krásně nakopne, když někdo ocení, co vytvořil. :-)

18 magdalena magdalena | E-mail | 19. září 2016 v 8:58 | Reagovat

waw ty už to máš.... nááááááádhera. :-)  :-)

19 magdalena magdalena | E-mail | 19. září 2016 v 9:03 | Reagovat

Holky, bouřlivá diskuse... přidám něco svého... moje babička měla parkinsona a třas rukou viditelný... ale když vzala jehlice a štrikovala, nebylo to znát..... procvičuje se tím motorika a dokonce to lékaři doporučují....
Leni, nik si z tebe nedělá hlupáka, neber to tak..... Sylva to dala, a to je to hlavné.... protože jednoduché to jistě nebylo....

20 Hanka Hanka | 19. září 2016 v 10:19 | Reagovat

Nejdříve musím moc pochválit výsledek, vyšívané tulipány jsou nádherné, jen ten, kdo někdy vyšíval ve velkém (ne nějaký ubrousek) to dokáže ocenit.
Ale děvčata, vy, co tady vzpomínáte třes rukou, vězte, že tohle se mi NELÍBÍ. Každý člověk má nějaký handicap a pokud je zdravotní povahy, nepovažuji za vhodné to psát veřejně. Mně z toho vychází jedno - paní Lenka pravděpodobně pochybuje o Sylvině autorství této výšivky. ;-)  :-)

21 VendyW VendyW | E-mail | Web | 19. září 2016 v 10:43 | Reagovat

Tohle je zase co? Už i tady se uráží a nesmyslně diskutuje? Je to krásná výšivka, sama jsem dřív vyšívala a to i na zakázku a sama vím jak je to náročné pro zdravé ruce. Nevím jaký problém Sylva má, viděly jsme se na srazu jen jednou či dvakrát, a to se víc člověk věnoval všemu kolem, vysvětloval, ukazoval na co se kdo ptal.Ale tohle je prostě krása!

22 Sylva Sylva | 20. září 2016 v 12:10 | Reagovat

Děvčata,děkuji za pochvaly,uznání a hlavně za podporu :-)

23 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 24. září 2016 v 14:08 | Reagovat

Nádhera!!! :-)

24 Šárka Šárka | E-mail | Web | 25. září 2016 v 21:03 | Reagovat

Sylvo, to je úžasný obraz!!! Obdivuji, protože tohle chce fakt trpělivost, dobré oči, a ještě víc té trpělivosti :-)). Máš krásně sladěné barvičky, tulipánky jsou jako živé, NÁDHERA!!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama