Reflexní kytičky

29. srpna 2016 v 20:27 | Mira |  Kanzhashi
Zdravím všechny v klubu,

tak jsem se konečně po dlouhé době zase do něčeho pustila. Tyhle malé kytičky na kabelky jsem dělala pro kolegyně v práci k narozeninám. Jsou na reflexním podkladu, takže takové malé odrazky.

Zdraví všechny Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 29. srpna 2016 v 23:49 | Reagovat

Je to šikovné a moc hezké :-)

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 30. srpna 2016 v 9:01 | Reagovat

Tak popravdě když jsem viděla název článku už zas mi bylo úzko. Jo přiznávám, že když jsem v únoru začala zkoušet svůj nápad použít na kanzhashi kytičky reflexní stuhu a tím pádem udělat něco praktického a přikázaného hezčím, tušila jsem , že jakmile s výsledkem vyjdu na své stránky okamžitě se najdou "kopírky" bez nápadů, které jen číhají a jakmile někdo vyjede s něčím novým, okamžitě to bezostyšně okopčí a jedou. Taky že se jich pár našlo, ale naštěstí ne tolik kolik jsem se bála. Mě nevadí když si někdo vezme inspiraci, navíc když se zeptá jestli by mohl něco obdobného udělat,já mu na to kývnu, ostatně i já jsem si pár věcí se souhlasem ! autorky  vypůjčila k inspiraci. Ale tvoje jsou tak úplně jiné, že je vidět že to je tvůj nápad.

3 Hela* Hela* | 30. srpna 2016 v 9:53 | Reagovat

Moc se Ti povedly :-)  :-)  :-)

4 Lenka Lenka | E-mail | 30. srpna 2016 v 10:29 | Reagovat

Moc hezká práce.A ještě k tomu praktické.Je asi zbytečné řešit,odkud je nápad.Je to prostě krásné a určitě to splní zamýšlený účel. :-)

5 Božena Božena | 30. srpna 2016 v 14:12 | Reagovat

Šikulka, hezká práce.

6 Markéta Markéta | Web | 30. srpna 2016 v 15:51 | Reagovat

Nejen krásné, ale i nesmírně praktické. Jen žasnu, skvělá práce!

7 Mira Mira | E-mail | Web | 30. srpna 2016 v 17:41 | Reagovat

[2]: Tenhle nápad jsem měla už někdy po vánocích. Problém ale byl sehnat reflexku. Když jsem viděla ty Tvoje kytičky Vendy na Repechách, tak jsem jen prohlásila, že jsi rychlejší jak já :-) . V červnu jsem ale měla to štěstí a reflexku sehnala. Jen mi trvalo trošku déle, než jsem práci dodělala. Pravdou však je, že jsem po těch Tvých pátrala, ale nevypátrala. Potřebovala jsem inspiraci, jak jsi tu reflexní látku tvarovala, jestli to vůbec jde, protože ta moje opravdu nešla. Tohle nejde zatavit jako stužky, takže je to vystříhané a ta poslední poskládaná ze zbytků. V žádném případě jsem nemínila kopírovat. I když si od někoho vezmu mustr, tak mi stejně vždy vyjde úplně něco jiného :-) . Vendy, nedivím se Ti, že nemáš tyhle "kopíráky" ráda, protože tohle jsou věci, které každý nedělá a není to stejné jak uháčkovat podle někoho dečku. Ale jinak děkuju.

8 ruzena ruzena | E-mail | Web | 30. srpna 2016 v 18:21 | Reagovat

Kytičky jsou moc hezké a hlavně jsou velmi praktické, skvělý nápad :-) K tomu bych jen chtěla podotknout že pokud se nápad někde nezaregistruje, může si ho okopírovat kdo chce :-) zvlášť když ho dělá pro sebe :-) Pokud se tomu chce zabránit, neměly by se asi výrobky uveřejňovat - nebo je opatřit ochrannou známkou (ale kopíruje se stejně i tak)Nicméně tyhle problémy se týkají spíš slavných firem, tady se vytváří hlavně pro radost, ne? :-P

9 VendyW VendyW | E-mail | Web | 31. srpna 2016 v 8:55 | Reagovat

[8]:Budeš se divit, ale nejvíc se kradou nápady právě v tomhle malým tvoření. Jak někdo zjistí že o to mají lidé zájem a chtějí za to zaplatit tak šup a už se vesele kopíruje. Mnoha ženskejm se stalo že jim někdo sebral nápad i s fotkama a na svých stránkách je pak vydával za své. proto už dávám svůj vodoznak, když někdo ukradne fotku tak je alespoň vidět že to není jeho práce.

10 VendyW VendyW | E-mail | Web | 31. srpna 2016 v 8:58 | Reagovat

[4]: Když sedíš hodiny u stolu, a tvoříš a lepíš a vymýšlíš a pálíš si ruce, a pak konečně dostane tvůj nápad podobu, někde se pochlubíš (takové už jsme) a pak zjistíš že ti ten nápad lidí poseberou, věř mi rozhodně ti to není jedno. Ale taková je moc internetu, a s tím se nic nenadělá.....

11 Jiřka Jiřka | E-mail | Web | 31. srpna 2016 v 11:22 | Reagovat

Tyto obrázky jsou moc krásné a moc hezké jsi je udělala.*************

12 Lenka Lenka | E-mail | 31. srpna 2016 v 13:32 | Reagovat

[10]:Ono to jedno nemůže být nikomu,už jen pro tu vloženou práci a radost z výsledku.Řešením je nezveřejňovat,což je asi špatně a nebo se smířit s tím,že lidé nejsou takoví,jak si je představujeme.Mám osobní zkušenost,když jsem poslala hotový 3D quilling v loňském roce jako dárek.Letos jsem náhodou přišla na to,že byl ukazován a prezentován jako výrobek obdarovaného.A to vím,že 3D quilling nedělá a když něco ano,tak na úrovni dětí ve školní družině.A tak,jako s internetem,tak ani s tímto dělat nelze nic.Ale štve to.Nenech se tím otrávit a pokračuj,máš všechny výtvory krásné a líbí se. ;-)  ;-)

13 Sylva Sylva | 31. srpna 2016 v 15:07 | Reagovat

To narážíš na mě? v tom Akátovým domě byl quilling od nás!!!

14 Lenka Lenka | E-mail | 31. srpna 2016 v 17:05 | Reagovat

[13]:Nechápu,proč taková reakce.Poslala jsem na různá místa po celé republice,do Německa a Rakouska už spoustu svých quillingových výtvorů.Přiznej si,že nejsi středem světa,kolem kterého se vše točí.Reagovala jsem na příspěvek Wendy a sdělila jen svoji zkušenost.To se snad na stránkách klubu může.

15 Sylva Sylva | 31. srpna 2016 v 17:33 | Reagovat

[14]:Protože člověk neví,co od Tebe může čekat po určitých zkušenostech,středem světa nejsem,ale Ty si protiřečíš: sice reaguješ na příspěvek Wendy,ale jednou,že je to jedno,čí je to nápad a podruhé chápeš její situaci,kde jí někdo "krade" její nápad...

16 Lenka Lenka | E-mail | 31. srpna 2016 v 19:13 | Reagovat

[15]:Protiřečení je něco jiného.Napsala jsem že je asi zbytečné řešit,odkud je nápad,povšimni si prosím toho,,asi".Význam věty není,že je to jedno.To by bylo napsáno jinak.To,že budu ventilovat věci mezi námi dvěma na internetu,to ode mě nečekej,už jsi to rozebrala po emailech s někým z klubu.

17 Jitka Jitka | Web | 31. srpna 2016 v 21:39 | Reagovat

I mně se stalo, že moje háčkování vydávala jedna dáma za svoje dílo i s mým obrázkem,který okopírovala z mého webu, ale s tou jsem si to vyříkala. Bylo to na jejím webu, ale taky na Rajče.net.Po mé intervenci to odstranila, ale moje háčkovaná vajíčka už jsou všude v různých podobách. Mně to ale netrápí. Já je háčkuji už mnoho let většinou pro moje koledníky a počítám s tím, že když se dá něco na net,že si to někdo vyzkouší. Musela bych napsat, že kopírování je porušením autorských práv. Já naopak nabízím bezúplatné poskytnutí svých předloh. A u Vendy bych se nebála, že někdo stvoří něco stejného jako ona. Její výtvory jsou originální a tak precizně provedené, že se konkurence bát nemusí. :-) :-)

18 Hanka Hanka | 31. srpna 2016 v 23:43 | Reagovat

[2]:Milá paní, tak v mém případě si můžete být jista, že já váš nápad nezneužiju, nepoužiju, protože takové věci nedělám. To jen na vysvětlení, že někdo se jen koukne a třeba já k vám nechodím. Přeji vám, ať se vám to daří a ať vás to moc neštve. Žít se dá i bez toho. ???  :D

19 VendyW VendyW | E-mail | Web | 1. září 2016 v 8:26 | Reagovat

[18]:Já nechápu ten ostřejší tón.... a už vůbec nechápu vůbec smysl celého vašeho komentáře. Připadá mi jako když se ohrazujete proti nějakému nařčení z něčeho u čeho máte špatné svědomí.Takovéto že potrefená husa nejvíc kejhá. Tohle bylo jen povzdechnutí nad určitým nešvarem. To snad ještě můžu ;-)  :-D

20 Jitka Jitka | Web | 1. září 2016 v 10:01 | Reagovat

[19]: Hanka tím nejspíš chtěla říct, že se ručními pracemi nezabývá a tedy nic kopírovat nebude. Já už ji znám z komentářů na mém blogu. :-)  ;-)

21 Hanka Hanka | 2. září 2016 v 11:37 | Reagovat

[19]:Tak bohužel tady ta potrefená husa asi nebudu já. Jak tady paní Jitka píše, tady je pravda. Já jsem vás přece z ničeho nenařkla a jaký ostrý tón jsem použila? Já tedy ostrý tón spíš cítím od vás, ale mi to nevadí. Jen jsem reagovala svým způsobem na tu slovní přestřelku tady nahoře. Nic víc, nic míň. ???  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama