Podzimní setkání se blíží

9. srpna 2016 v 12:59 | Jitka |  Klubová setkání
Už jen jeden a půl měsíce schází do našeho podzimního setkání . Vše je domluveno, zajištěno a dočkáte se změny. Tentokrát na sebe vzala nelehký úkol Sylva a zajistila prostory v Rajhradě. Dávám sem pozvánku s předstihem, aby jste měly čas se připravit a rozmyslet si jestli přijedete a taky jak se budete dopravovat. Termín je taky jiný než jsme zvyklé a tak vkládám leták s pozvánkou. Propagaci zajistí paní ředitelka domu pro seniory, kde se bude naše výstava konat. Zatím je to z mé strany všechno. Pokud budete mít nějaké dotazy, např. k stravování a případnému ubytování pište na můj mail yorga@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 9. srpna 2016 v 17:02 | Reagovat

No Rajhrad je pro mne schůdnější, tam se dostanu vlakem bez problému.... :-)

2 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 9. srpna 2016 v 18:41 | Reagovat

Já mám Rajhrad taky, jak se říká,za humny :-)

3 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 10. srpna 2016 v 10:35 | Reagovat

Bude to trochu krkolomné, ale asi to půjde :-) Ale služby ještě nemáme ani na září, natož na říjen:-)

4 Janka Janka | Web | 11. srpna 2016 v 22:32 | Reagovat

Jejda, už tak brzy??? Nevím, nevím, co stihnu do té doby vyrobit. V září stále ještě zahrada volá.... :-)

5 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 18. srpna 2016 v 20:49 | Reagovat

Rajhrad je kousek, takže super. Pokud budeme doma, tak moc ráda přijedu. :-)

6 Zdenka K. Zdenka K. | E-mail | Web | 3. září 2016 v 11:37 | Reagovat

Nezávazný dotaz. Jak bych se na sraz dostala z Ostravy. Nejede náhodou některá členka taky odtud?
Manžel bude tou dobou v lázních, že bych podnikla výlet? :-D

7 Jitka Jitka | Web | 3. září 2016 v 12:15 | Reagovat

[6]:Zdeni mám dojem, že odněkud kolem Ostravy jezdí Graža. Zkus ji napsat mail.  Najdeš ho v seznamu členek.

8 Zdenka K. Zdenka K. | E-mail | Web | 3. září 2016 v 13:37 | Reagovat

[7]:Děkuji. Zvažuji zatím, zda to syn sám doma zvládne. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama