close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Náhrdelníky

7. července 2016 v 20:00 | Zdiška |  Korálky
Moje chlubení cizím peřím.
Tentokrát jsem chtěla propadnout háčkovaným náhrdelníkům já, ale zatím jsem se k tomu nějak nedostala, měla jsem sice uložené patřičné návody, nakoupené korálky a to bylo vše. Ale překvapení mi nachystala moje dcera, taky Zdislava, která mi "uháčkovala" nádherný náhrdelník k narozeninám a mým novým šatům, které si budu teprve šít. Kromě toho, že vyšívá nádherné křestní roušky, sem tam si i něco ušije, tak tento rok propadla zcela háčkování šperků. Není to taky jen tak, protože korálky se musí nejprve navléknout v dostatečné délce na Perlovku a potom uháčkovat a přilepit magnetické zapínání a už se můžeme ozdobit nádherným šperkem. Vyfotila jsem jen některé, které byly doma, ostatní budu fotit a posílat postupně. Nádherná souprava náhrdelníku a náramku, je již u své majitelky, ale určitě nezůstane při jednom, protože objednávky se jen hrnou a nestačí vše dělat, tak jak by chtěla. Je to taky její relax po náročném zaměstnání v grafickém studiu, kde pracuje jako grafik a zpracovává a upravuje fotografie do katalogů. Co dodat, jenom to, že jablko opravdu někdy nepadá daleko od stromu a já jsem na ni patřičně pyšná, že je tak šikovná, ba co dím, ještě šikovnější snad, jako já.

Autorka: zdiskahluskova@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 7. července 2016 v 20:09 | Reagovat

Moc pěkné,dcera si zaslouží velikou pochvalu :-)

2 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 7. července 2016 v 21:34 | Reagovat

Zdiško,to je nádhera! :-)Znám tvoji práci,teď vidím práci tvé dcery,takže pochvalu zasloužíte obě :-) Ať se daří :-) Alena

3 Sylva Sylva | 7. července 2016 v 23:13 | Reagovat

To opravdu jablko nepadá daleko od stromu,nádherná práce. ???  :-) A je dobře,že si našla něco,co ji baví a odreaguje se.Jen pokračujte obě dál :-)

4 VendyW VendyW | E-mail | Web | 8. července 2016 v 8:10 | Reagovat

Jsou krásné, ale ten oranžovohnědý či jaká je to kombinace mi extra připomíná hada a to je pro mne naprosto nezkousnutelné. To prostě nedávám. :-D

5 Graža Graža | E-mail | 8. července 2016 v 8:48 | Reagovat

Taková nádhera moc se to dceři povedlo, taky to nedávám hlavně ty vzory vezmi dceru na sraz abychom to viděli naživo :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

6 Zdiška Zdiška | Web | 8. července 2016 v 10:43 | Reagovat

[5]:Doufám, že mi to tento rok vyjde, dceru bych určitě vzala jako doprovod, protože budu potřebovat i druhého šoféra, ale zatím jezdím jenom já, musí si udělat kondiční jízdy, už víc jak 10 let nejezdí a já mám Felicii-combi a jí se to zdá být moc veliké a nechce s tím jezdit :-D .

7 Hela* Hela* | 8. července 2016 v 21:47 | Reagovat

Ty vzory a jednobarevné nepochopím. Po urputné snaze zvládám jen spirálkové PALEC NAHORU!!!!

8 Zdiška Zdiška | Web | 9. července 2016 v 11:03 | Reagovat

[7]: Dělá to podle předlohy a musí neustále počítat, aby se nespletla, je to dost náročné, háčkování je už lehké, do té doby než zjistí nějakou chybu. Proto při navlékání korálků musí mít klid, aby se to podařilo. :-)

9 kukina kukina | E-mail | 9. července 2016 v 18:48 | Reagovat

To je ale nádhera moc se to povedlo!! :-P  :-)  :-P

10 Božena Božena | 11. července 2016 v 8:55 | Reagovat

To je nádhera. Moc šikovná dcera, určitě po mamince.

11 Šárka Šárka | E-mail | Web | 11. července 2016 v 22:13 | Reagovat

Krásné náhrdelníky, a veliká práce! Jeden rozdělaný mi leží v šuplíku už snad dva roky, a asi dlouho ležet ještě bude. Takže veelikáá jednička za tyto nádherné kousky :-).

12 Jarmila* Jarmila* | E-mail | Web | 12. července 2016 v 12:42 | Reagovat

Je to nádhera! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama