close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Druhá nabídka na sraz

22. května 2016 v 21:08 | Květa |  Klubová setkání
Květa pro nás zjišťovala jak to vypadá v restauraci U Tondy v Kojetíně.

Hospoda je bezbariérová, je to krásné, klidné prostředí. Hned vedle je krásný rybník a pro děti malá ZOO i s pískovištěm a skluzavkou a houpačkou atd. Dnes bylo krásně, tak bylo venku obsazeno. Obsluha je rychlá a ceny příznivé.
Vaří se tady, griluje, pití taky dost. Otevřeno je od 11.00 - do asi ...
Jen ten nocleh by byl o pár metrů dál...
Myslím, že by se tam všem líbilo. Dnes dokonce hrála i "živá hudba" - pán na kytáru atd...
Takže Jituš, já jsem blokla salónek na 5.11. s tím, že když tam holky nebudou chtít, tak to zavčas odhlásím.
Kojetín je na vlakové trati Brno - Bohumín a vlaky jezdí každou hodinu - rychlíky i osobáky.
No, na každý pád jsem vysondovala co jsem mohla, teď jen, aby se devčata rozhodla...
Moc pozdravuju - Květa

Květa pro vás také něco nafotila. Už je jen na vás, co by se vám víc zamlouvalo. Možná by nebylo od věci využít obě nabídky. Na podzim bychom mohly jet do Rajhradu a na jaře příští rok třeba do Kojetína. To proto, aby to měla schůdné všechna děvčata aspoň jednou za rok a taky, abychom poznaly zase něco jiného, ale berte to jen jako můj návrh. Většina rozhodne.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 23. května 2016 v 0:42 | Reagovat

Chtěla jsem se podívat na spojení a objevily se mi tam Kojetíny 2. Jeden u Havl. Brodu a druhý u Přerova. Ten 5km od nás samozřejmě nepřichází v úvahu :-D

2 Jitka Jitka | Web | 24. května 2016 v 13:27 | Reagovat

[1]: Je to ten u Přerova :-)

3 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 29. května 2016 v 21:55 | Reagovat

Je to podle fotek taky krásné prostředí.
Na podzimní setkání chci přijet a přijela bych na kterékoliv místo,ale blíž mám Rajhrad a kdybych si měla vybrat,tak asi ten Rajhrad :-)

4 Anna Anna | E-mail | 8. srpna 2016 v 23:24 | Reagovat

Moc se mi líbí Vaše stránky a povídání a taky že se scházíte, co mám udělat aby jsem patřila k Vám ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama