close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Děvčata zbystřete

14. května 2016 v 22:41 | Jitka |  Klubová setkání
Už při posledním klubovém setkání padlo několik návrhů, kde by se příští setkání mohlo konat.Jeden návrh měla Květa a ta mně dnes poslala tento mail.

Příští sobotu máme sraz z gymplu Na Hrázi - U Tondy. Ráda bych tam s vedením prodiskutovala to setkání Ženského klubu. Jituš, jen bych potřebovala vědět, kdy asi přibližně, který měsíc plánujute to podzimní setkání, aspoň přibližně. Já bych se zeptala a domluvila ten salonek s tím, že bych později upřesnila datum.
Záleží, jestli do Kojetína (okres Přerov, Olomoucký kraj) budou holky chtít přijet. Myslím si, že by určitě přijela i Janka - klubíčko, ona bydlí kousek- asi 15-20 kiláků od nása naša Hela taky.
A pokusila bych se zajistit i ten nocleh, ale s určitostí by nebyl Na Hrázi, ale na náměstí v Hotelu Pivovar, nebo v Kroměřížské ulici, nebo v penzionu Maďarská bašta.
Zkus se zamyslet a napiš, ráda bych to trochu pozjišťovala...
Jinak moc zdravím a přeju pěkný víkend!
Květa

Tak to je Květin návrh. Já k tomu dodávám, že vhodné by byly dva termíny. Buď poslední sobota v říjnu, 29.10. ale tam je v pátek státní svátek, a nebo 5.11. což se mně zdá vhodnější. Tak a teď je to na vás, jak se k tomu postavíte. Ještě taky něco řeší Sylva v Rajhradě. Pište do komentářů která varianta se vám víc zamlouvá a většina rozhodne. Pokud nastane nějaký problém já to jistím v Protivanově v penzionu U Veverků. (Nekuřácký salonek s cca 20 místy, možností oddělit od restaurace posuvnou stěnou). Ubytování v penzionu, není bohužel bezbariérové, ale do Repech na penzion jsou to 4 km. (pozn. pro Alenku a jejího manžela) http://www.pensionuveverku.cz/

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 15. května 2016 v 8:49 | Reagovat

Pro mne by byl dostupnější na dopravu (nemám se ke komu na Moravu přifařit) ten Rajhrad, tam se dostanu bez problémů vlakem.

2 Lenka Lenka | E-mail | 15. května 2016 v 10:33 | Reagovat

Jen jednu radu,děvčata.Berte nabídku Květy,protože zase řešíte nevyřešitelné ke spokojenosti všech.Budete mít všechno v místě a Kojetín je pro případné ukázky výrobků a technik v případě návštěv ze strany veřejnosti přece jen větší,než Repechy.A většina z Moravy se tam dostane snáz,než do Repech.A zkuste to brát kolektivně a ne neustále měnit podle toho,kdo někam může a kdo ne.Zajistěte potřebné,dejte vědět datum konání.A pak se těšte,kdo přijede.

3 Jitka Jitka | E-mail | Web | 15. května 2016 v 15:31 | Reagovat

[1]: Musíme počkat až Sylva zjistí víc o místě, které vybrala, pak se rozhodneme.

[2]: Kolik přijde lidí neodhadneš ani když to uděláš v Praze.Ono ani tak o to nejde, ale spíš o to, že se potkáme a kdo chce přijet, přijede. Rajhrad je schůdnější co do dopravy i pro děvčata z Čech,jak píše Vendy.A co do návštěvnosti to vyjde nastejno. Rajhrad není žádná malá díra. Tam jde spíš o propagaci, aby se o akci dozvědělo co nejvíc lidí. Pokud to bude v Rajhradě dobré, můžeme na jaře dělat setkání v Kojetíně a na podzim v Rajhradě, nebo naopak. Jednou to bude mít schůdnější jedna parta a podruhé jiná. Abychom se setkávaly pokaždé všechny, to je stejně utopie.Vždycky se najde někdo, komu se nehodí termín, nebo zase místo konání. A když se najde některá ochotná duše, která to zorganizuje v Čechách, tak se sejdete někde tam. Kdo bude chtít přijet z Moravy a má tu možnost se nějak dopravit, tak jistě přijede a pořízené fotky a reportáž se na klub dostanou.
Já už jsem to několikrát zmiňovala, že původní záměr nebyl, že se budeme scházet dvakrát do roka.Šlo o to se poznat osobně a kdo přijede, ten přijede.Netušila jsem, že se to děvčatům natolik zalíbí, že to bude dvakrát do roka.Poslední setkání bylo hodně početné, přesto, že bylo v takové mini obci, kam je ještě ke všemu mizerné spojení. Věřím, že se zase na nějaké variantě domluvíme. :-)Zorganizovat takovou akci taky není nic jednoduchého a vyhovět všem prostě nelze. Na vaše názory se bude brát zřetel, ale musí se najít kompromis.

4 VendyW VendyW | E-mail | Web | 15. května 2016 v 15:54 | Reagovat

[3]:Taky jde o ochotu lidí. taky jsem se domnívala že setkání tady u nás bude pro většinu z těch kdo je na trase vlaku Praha - Brno nebo Hradec - Pardubice schůdnější a nakonec se přihlásily jen tři. Ostatní buď měly možnost jet autem do Repech nebo se prostě na to vykašlaly. Já jsem odkázaná na to kdo by mne s účastnic vzal autem jinak nemám šanci, tahat vlakem všechno co potřebuju jak k ukázkám tak i k prodeji je pěkně nahouby. Ale přijet jen na podívání a popovídání tam kam to vlakem je dostupné už se dá.

5 Lenka Lenka | E-mail | 15. května 2016 v 16:55 | Reagovat

[3]:Mně je Jitko jasné,že organizace takové akce není snadná a že se nikdy neodhadne,kolik lidí přijede.Vůbec tady nehodlám rozviřovat nějaké emoce.Proč si to ale pořád nechcete všechno zjednodušit?Jak píšeš,kdo bude chtít,tak přijede.Tak o čem se dohadovat?Je to stejné,jako to kdo se přijde z obyvatel podívat.Neříkám,že je Rajhrad nějaká díra,ale Kojetín je přece jen jednou tak velký.A propagace může být stejná.A když by nabídka Květy byla reálná,proč ji nevyužít a v klídku už jen čekat na den setkání?

6 Balena Balena | E-mail | Web | 15. května 2016 v 17:40 | Reagovat

Jituško, pro nás to je jedno, jde pouze o přístup pro mne, a zkusíme to bez přespání. Jinak se přidávám k děvčatům-pro každého je vhodné něco jiného. Jak dáš více možností, tak se nedohodneme. Já bych navrhovala, aby jsi vybrala místo ty a prostě kdo bude mít možnost, tak přijede a na jaře vybrat jiné místo, aby měly možnost  přijet i ostatní děvčata. Pá, přeji hezký zbytek víkendu

7 Jitka Jitka | E-mail | Web | 15. května 2016 v 18:11 | Reagovat

[5]: Zatím se nikdo nedohaduje, jak vidíš. Na posledním setkání padly tyto dva návrhy a může to dopadnout tak, že na podzim pojedeme do Rajhradu a na jaře do Kojetína, nebo naopak.Může se stát, že někdo pojede tam i tam.Je to každého volba. Já tu iniciativu Květy i Sylvy vítám.Až budu mít víc informací, tak dám vědět.

[6]: Alenko, v Rajhradě nejspíš bude bezbariérový přístup, ale s bezbariérovým ubytováním bude asi problém. O Kojetíně zatím moc nevím, ale to se napraví až bude mít Květa víc informací. S obojím vás včas seznámím.

8 Lenka Lenka | E-mail | 16. května 2016 v 9:38 | Reagovat

[7]: Dohaduje se,nebylo asi to správné vyjádření z mé strany.Máte to domluvené předběžně z jarního setkání.Dostala jsem se zase někam,kam jsem nechtěla.Tak ať srazy vyjdou.

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 16. května 2016 v 9:52 | Reagovat

[8]: O vydařenosti srazu obavy nemám, ať se to bude konat kdekoliv. Když se sejdou lidi naladění na stejnou vlnu, vždycky se dobře pobaví i kdyby organizace třeba trochu zaskřípala. :-)

10 Julča Julča | E-mail | 16. května 2016 v 12:08 | Reagovat

Líbí se mi více termín 5.11., kde to bude je mi fuk. Chci se s Vámi vidět a jestli jednou pojedu dál, jednou blíž, je mi jedno. Hlavně že Vás opět uvidím.

11 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 16. května 2016 v 15:11 | Reagovat

Já se přizpůsobím...pokud vše klapne a budeme doma, dojedeme kamkoliv :-)

12 Janka Janka | Web | 16. května 2016 v 22:21 | Reagovat

Pro mě je schůdnější Kojetín a listopadový termín. :-)

13 Mira Mira | E-mail | Web | 17. května 2016 v 20:03 | Reagovat

Také se přikláním k 5.11., a jinak ve všem souhlasím s Julčou :-)

14 Maryša Maryša | E-mail | 18. května 2016 v 13:30 | Reagovat

Zdravím, listopadový termín se mě líbí a Kojetín by mě byl milejší, kdyby byl problém, přizpůsobím se , díky za Vaše snažení a už se moc těším Maryša :-)

15 Chudobka1970 Chudobka1970 | Web | 18. května 2016 v 16:28 | Reagovat

Za mě Kojetín a termín je mi jedno, jen ho potřebuji měsíc a půl dopředu - píší se služby. :-)

16 Graža Graža | E-mail | 19. května 2016 v 7:54 | Reagovat

Ahoj děvčata mně je to taky jedno přijedu kam se rozhodnete kde to bude a termín mi je taky jedno. Budu totiž už na tom vytouženém důchodě. Zdravím všechny Graža. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

17 Jitka Jitka | E-mail | Web | 19. května 2016 v 7:59 | Reagovat

[16]: Vítej mezi důchodkami :-)

18 Graža Graža | E-mail | 19. května 2016 v 8:15 | Reagovat

[17]:Děkují Jituš :-)  :-)  :-)

19 ElaJ ElaJ | E-mail | 24. února 2020 v 10:22 | Reagovat

Neco pro chlapce, potkejte divky z oblasti - http://girlssnapshots.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama