close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Quillingový pozdrav

10. dubna 2016 v 16:22 | Lenka |  Quilling
Zdravím všechny ze slunečného Chodska.Posílám moje quillingové tvoření dělané opět na přání-otáčecí kolečka a sklopnou oj u vozíku.Ty kytičky už jsou jen jako doplněk.Je to také inspirace pro ty dvě souputnice quillinkářky z klubu.

Autorka : stanfery@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 10. dubna 2016 v 16:25 | Reagovat

Paráda, ale na to bych trpělivost asi neměla. Obdivuji tu tvoji i Sylvinu. :-)

2 Lenka Lenka | E-mail | 10. dubna 2016 v 16:31 | Reagovat

Děkuji.Trpělivost to Jituš chce,ale když to jde,tak je to docela dobrý relax.

3 Balena Balena | E-mail | Web | 10. dubna 2016 v 16:48 | Reagovat

Nelze, než smeknout :-)

4 Sylva Sylva | 10. dubna 2016 v 18:30 | Reagovat

[1]:Jitko,děkuji za poklonu :-) ,kdybych neměla trpělivost,tak už manžel má každou chvíli květináč s kaktusem na hlavě :-P ,hlavně teď,když stěhujeme kaktusy.

5 Sylva Sylva | 10. dubna 2016 v 18:32 | Reagovat

Lenko,už jsem Tě "oznámkovala",ale stejně obdivuji věci,co vyrábíš,je to na výstavu!!! :-D

6 Maryša Maryša | E-mail | 10. dubna 2016 v 18:34 | Reagovat

Pěkný povoz a točící kolečka a ojka v pohybu - úžasné :-), obdivuji Tvoji trpělivost, protože teď se snažím háčkovat kočárek podle Gražy a už jsem několikrát párala a není daleko, že bude letecký den :-D zdraví Maryša :-)

7 Milada Milada | E-mail | 10. dubna 2016 v 20:15 | Reagovat

Vozík je moc pěkný :-)

8 Iva Iva | Web | 10. dubna 2016 v 21:14 | Reagovat

To je krásné a pracné. :-D  :-)

9 Lenka Lenka | E-mail | 11. dubna 2016 v 9:30 | Reagovat

[5]:Ještě jednou díky za oznámkování.S tou výstavou je to docela hezký vtip.On o to není tak velký zájem,jak myslíš.Dejte se s Jankou do toho a uvidíte. ;-)  ;-)

10 Lenka Lenka | E-mail | 11. dubna 2016 v 9:34 | Reagovat

[6]:Díky za pochvalu.Trpělivost by byla,ale i ta má své meze.Za tu krátkou dobu,co quilling dělám,to na ten letecký den bylo mockrát.I by to bylo na sběrnu papíru,co ho odešlo do odpadu.

11 Sylva Sylva | 11. dubna 2016 v 10:51 | Reagovat

[9]:Myslím,že o výstavu by zájem byl,ale o kupování věcí ne :-P každý by viděl jen kousek papíru,co stojí pár korun,ale práci ne. :-?

12 Jitka Jitka | Web | 11. dubna 2016 v 11:11 | Reagovat

[5]: Ano, stálo by za to z vašich prací připravit výstavu, ale sama víš, že na našich setkáních to každý obdivuje, ale to je tak všechno. Každá ženská za tím vidí lapač prachu. Je to pěkná zábava pro toho, kdo to umí, relax a mnohdy i terapie, ale prodej minimální.

13 Lenka Lenka | E-mail | 11. dubna 2016 v 13:25 | Reagovat

[11]:S tím zájmem je to diskutabilní.Z mých zkušeností,tady na západě Čech,to s tím zájmem není tak slavné.Záleží to hodně na skladbě obyvatel a mentalitě lidí.Spíš je to jak píše Jitka.Podívat se a jít dál a to nemluvím o návštěvnosti.Já už s tím pár zkušeností mám.Jinak ve všem souhlasím s komentářem Jitky.

14 kukina kukina | E-mail | 12. dubna 2016 v 9:17 | Reagovat

Teda 😅 ten je krásný,asi bych neměla trpělivost šikula :-P

15 Lenka Lenka | E-mail | 12. dubna 2016 v 12:54 | Reagovat

[14]:Děkuji za pochvalu.Určitě to s tou trpělivostí není tak zlé.Stačí se podívat na všechny Tvoje výtvory.Ty chtějí té trpělivosti spoustu.Když zkazíš,tak třeba vypářeš a pokračuješ,to chce také dost velkou dávku trpělivosti.Já když zkazím,tak musím vyhodit.

16 Elina Elina | E-mail | 12. dubna 2016 v 18:01 | Reagovat

Tak to je prácička!!Asi bych to nedala z nervama :-D  :-D  Jinak souhlasím z Jitkou 8-O

17 Šárka Šárka | E-mail | Web | 14. dubna 2016 v 22:51 | Reagovat

Vozíček je perfektní sám i s květinkovým nákladem :-)!!! Opět dokonalá práce :-), navíc funkční :-), co dodat? :-) Prostě zlatý ručičky - jako vždycky :-), moc obdivuji :-)!!!

18 Lenka Lenka | E-mail | 15. dubna 2016 v 17:21 | Reagovat

Děkuji všem za pochvaly a komentáře. :-)

19 Chudobka1970 Chudobka1970 | Web | 18. dubna 2016 v 23:23 | Reagovat

Tak tohle je tedy něco s N :-) Úžasem jen zírám, nádhera :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama