close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Šesté setkání klubu.

20. března 2016 v 20:50 | Jitka |  Klubová setkání
Včera jsme se opět sešly. Tradičně v Repechách, v malé obci Drahanské vrchoviny, která má to štěstí, že je tu příjemný penzion, který nám již tři roky poskytuje útočiště pro naše setkávání a výstavy našich ručních prací. Návštěvníků, kteří by byli zvědaví na to, co dokáží stvořit šikovné ruce našich děvčat moc nebylo, ale to nám zase tak moc nevadilo. My se hlavně rády potkáváme, vyměňujeme si své zkušenosti a přitom se dobře bavíme. A není to jen záležitost nás žen, ale je mezi námi i několik mužů, kteří nesou tento babinec velmi srdnatě. Mrkající Za to jim patří dík. Dva z těchto mužů jsou nejen doprovod svých žen, ale jsou sami velmi tvořiví. Už jste se na těchto stránkách setkaly s dřevěnými hračkami, jejichž výrobcem je právě manžel Alenky. Manžel Sylvy se zaměřil na quilling a origami. Tentokrát nás ještě překvapil vlastnoručně vyrobenými mašlovačkami. Řekla bych, že to byl jeden z nejvydařenějších srazů a taky nejpočetnější, co do účasti. A ještě něco. Přidala se k nám další děvčata, takže naše řady jsou rozšířeny a příště budeme možná hledat větší prostory. Ale dost řečí, tady jsou fotky.

Na závěr jedna společná fotka.
Pro ty z vás, kdo nás neznáte, popíšu fotku aspoň takto:
Druhá řada zleva Sylva (kaktusářka) , Marta, Alenka (tetka perníkářka), Mira, Graža, Julča, Broňa, Maryša.
Sedící zleva babča Alča, Janka, Helenka, Jitka (Yorga), Renatka (Chudobka) Některá děvčata odjela dřív, než jsme si vzpomněly, že se musíme vyfotit.

A toto je západ slunce nad Repechami a definitivní tečka za jarním setkáním v Repechách.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 20. března 2016 v 21:01 | Reagovat

Dovedu si představit, že setkání bylo jako obvykle příjemné - bohužel beze mne. Snad příště... :-)  :-)

2 zdiška zdiška | Web | 20. března 2016 v 21:19 | Reagovat

Krásné, všechno moc krásné. Snad i mě se někdy podaří na setkání dorazit, až mě bude líp. ;-)

3 tetkapernikarka tetkapernikarka | E-mail | Web | 20. března 2016 v 21:29 | Reagovat

Jituško,jsem ráda,že mi to taky konečně vyšlo :-) Bylo moc fajn :-) Až na ty brýle ???  ;-)  :-D  :-D Už mám vše doma :-)

4 Iva Iva | Web | 20. března 2016 v 22:06 | Reagovat

To je krásných věcí, jste šikulky. :-D  ;-)  :-)

5 ruzena ruzena | E-mail | Web | 20. března 2016 v 22:12 | Reagovat

Krásné setkání, škoda že jsme od sebe tak daleko :-( Jste opravdu šikulky (a šikulové) :-)  :-)

6 VendyW VendyW | E-mail | Web | 21. března 2016 v 8:10 | Reagovat

Krásných věciček tam bylo, to jo :-)

7 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 21. března 2016 v 8:15 | Reagovat

Bylo to moc příjemné setkání. Je mi s váma všema strašně fajn, děkuji :-)

8 Graža Graža | E-mail | 21. března 2016 v 8:28 | Reagovat

Bylo to moc fajn, moc děkují za fantastickou atmosféru. Graža :-)  :-)  :-)

9 Dana Dana | 21. března 2016 v 8:52 | Reagovat

Moc hezké věcičky. Určitě to bylo moc hezké a příjemné setkání. :-)  :-)

10 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 21. března 2016 v 9:35 | Reagovat

Bylo to moc fajn a jsem moc ráda, že jsem konečně přijela a všechny vás tam poznala. :-) Děkuji za krásné dárečky. :-)
Už se těším na další setkání. :-)

11 Hela* Hela* | 21. března 2016 v 12:19 | Reagovat

Jsem moc ráda, že vám to vyšlo, i když bohužel zase beze mně :-)

12 Maryša Maryša | E-mail | 21. března 2016 v 13:11 | Reagovat

Bylo to velmi příjemné odpoledne s novými šikovnými tvořilkami, jsem moc ráda, že jsem Vás poznala osobně :-) Maryša :-)

13 dadainka dadainka | Web | 21. března 2016 v 20:28 | Reagovat

Krásné výrobky :-)

14 Katka* Katka* | E-mail | Web | 22. března 2016 v 5:47 | Reagovat

Koukám že účastnic bylo hoooodně. To je prima.

15 kukina kukina | E-mail | 22. března 2016 v 18:57 | Reagovat

To je tolik krásných věci,jste šikovné holky hlavně že se to vydařilo. :-P  :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama