close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Nová členka klubu

21. března 2016 v 19:09 | Jitka
Naše klubové setkání způsobilo, že se k nám přidala další šikulka a zdá se, že nebude zdaleka poslední.

Napsat něco o sobě, to se blbě píše, ale budiž : Je mi 60 roků, takže pomalu prošlý záručák, ale nic takového si nepřipouštím J, jsem docela akční a mimo jiné se hodně věnuji ručnímu tvoření. Háčkuji, pletu, dělám přáníčka z čajových sáčků, natírám a lepím, líbí se mě i krakerovací technika, to je, že lak se rozpraská a dělá starý dojem, nebo květináče pěkně ozdobí. Protože jsem dečky a polštáře, květináče a další doplňky nefotila průběžně, posílám Ti to z archívu už jako celek. Tohle všechno jsem dělala, když jsem v roce 2014 zůstala na neschopence. Já tyto věci dělám moc ráda, jen když jsem chodila do práce na tři směny, tak každý výrobek byl na dlouho. Což mě hodně štvalo, a tak si to zatím užívám. Jinak mám manžela, kterému už léta říkám hospodář, jsme spolu téměř 40 roků, narodily se nám dvě dcery - Šárka a Lucka, a ty vyrostly a mají též děti -Šárka dvě - Sofinku /4/, Lucinku /1/, - Lucka - Elišku /5/. Jsou to naše zlatíčka a poslední dva roky si jich užíváme o sto péro J. Maryša

Autorka: hlouskovipv@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bobo63 bobo63 | E-mail | 21. března 2016 v 19:29 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)

2 Hela* Hela* | 22. března 2016 v 9:46 | Reagovat

Vítej mezi námi mladicemi :-)

3 balena balena | E-mail | Web | 22. března 2016 v 13:20 | Reagovat

Ahoj, také tě vítám mezi námi, které máme tachometr již vícekrát přetočený, ale není to na většině z nás vidět. Jsou zde samé velmi šikovné babulky. Mohu se někde podívat na ty přánička. Zdravím a zase někdy pá :-P

4 Graža Graža | E-mail | 22. března 2016 v 13:30 | Reagovat

Vítám Tě mezi námi a bylo milé Tě poznat na srazu a přejí Ti hezké chvíle mezi námi. :-)  :-)  :-)

5 kukina-Naďa kukina-Naďa | E-mail | 22. března 2016 v 18:52 | Reagovat

Pěkné věcičky a modrá barva,mám ji moc ráda. :-)  :-)  :-)

6 dadainka dadainka | Web | 22. března 2016 v 19:10 | Reagovat

Nádherné fotky.

7 Maryša Maryša | E-mail | 23. března 2016 v 17:42 | Reagovat

Děvčata, děkuji za milé přijetí ve Vašem klubu, jen neznám všechny členky a nevím, která má blog a nebo nějaké kontakty na Vás, ať Vás můžu obšťastnit svými novinkami :-D, mějte krásné velikonoce a užijte si volna Maryša

8 Jitka Jitka | Web | 23. března 2016 v 18:48 | Reagovat

[7]: Když se podíváš do seznamu členek klubu v rubrikách, tak zjistíš všechno. :-)

9 Jarmila* Jarmila* | E-mail | Web | 26. března 2016 v 9:00 | Reagovat

Maryško, moc krásné tvořeníčko. :-)
Líbí se mi ladění do modra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama