Háčkované svícny

10. prosince 2015 v 9:58 | Dana P |  Háčkování
Šikulky všechny vás zdravím. Posílám na ukázku háčkované vánoční svícny. Popis jsem si našla podle rady naší Lucinky. Musím Ván napsat ,že jsem nikdy neuměla háčkovat, jen krátké a dlouhé sloupky. Před třemi roky o vánocích jsem měla pád a zlomila jsem si bederní obratel. Takže jsem nesměla tři měsíce sedět a buď jen ležet nebo chodit . Našla jsem si na internetu popisy na háčkované kuřátka a kohoutky. Šoupla jsem si klubičko do kapsy chodila po bytě a háčkovala. Horší bylo ,když mi klubíčko spadlo ,tak jsem musela někoho zavolat ,aby mi ho sebral . Za nějaký čas jsem měla už na to grif, jak ho sebrat aniž bych se ohnula. To sem také nesměla.Tak jsem se naučila háčkovat. Přeji všem hezký předvánoční čas.

Autorka: jardana@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | E-mail | 10. prosince 2015 v 10:48 | Reagovat

Krasne svicny mate. Povedly se na jednicku s hvezdickou. ;-) a velky obdiv, ze jste se takto naucila hackovat. Jde Vam zo skvele. ;-)

2 Sylva Sylva | 10. prosince 2015 v 18:36 | Reagovat

To jsi mistr s učením,skláním se na Tvou nápaditostí. A naučila jsi se perfekně,jsou to krásné svícny!!! :-)

3 Hanka Hanka | 10. prosince 2015 v 23:55 | Reagovat

Moc krásná ozdoba nejen vánočního stolu. A výborný nápad, jak využít nemocenské při takovém úrazu. To je obdivuhodné. ???  :D

4 Milada Milada | E-mail | 11. prosince 2015 v 4:39 | Reagovat

Povedená dílka. :-)

5 Graža Graža | E-mail | 11. prosince 2015 v 8:16 | Reagovat

Moc hezká práce a klobouk dolu za chodu no asi bych to nedala. :-)  :-)  :-)

6 Jarmila* Jarmila* | E-mail | Web | 12. prosince 2015 v 10:58 | Reagovat

Krásné svícínky. Jsi šikulka. :-)

7 Elina Elina | E-mail | 12. prosince 2015 v 16:09 | Reagovat

No jsi šikulka a dobrý příklad pro ty,co říkají,že by se to nikdy nenaučili.Navíc ve stoje,to je opravdu palec nahoru :-D  :-D

8 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 13. prosince 2015 v 18:26 | Reagovat

Jsou roztomilé :-)

9 Jája Jája | E-mail | Web | 14. prosince 2015 v 1:05 | Reagovat

úžasný nápad jsou nádherné.... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama