close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Kouzlo mašliček

4. listopadu 2015 v 10:45 | Vendy |  Kanzhashi
Dostala jsem chuť vyzkoušet něco trochu jiného v ozdobách než jsem doposud dělala. I když ty půlené jsem už na klub posílala, nápad udělat z nich sadu přišel až později, když mi přišly od jedné stejně postižené ženy úzké stuhy v různých barvách Ostatně ty vločky byly pro ní jako poděkování. Viktoriánský styl ozdob jsem zkoušela poprvé ale hodně mne nadchnul. Věneček pro mne na dveře vzešel taky ze zcela jiného nápadu, tam šlo o ten zajímavý efekt který tvoří stuha a organza a to přechodů z červené na zelenou.
A nakonec košíček který je jako vánoční ozdoba na stůl. Ten se tak líbil že si zadavatelka objednala další tři jako dárky.

Autorka: Vaclava.C@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | E-mail | 4. listopadu 2015 v 10:58 | Reagovat

To je nádherné. ;-) Světlé ozdoby jsou naprosto úžasné, tomu říkám fantazie a šikovné ručičky. Opravdu precizní práce.

2 Sylva Sylva | 4. listopadu 2015 v 11:04 | Reagovat

Je to pastva pro oči,zamilovala jsem se do hvězdiček :-D

3 Božena Božena | 4. listopadu 2015 v 11:10 | Reagovat

Krásné, nádherné 👏. Toto je pro mě naprosto dokonale ovládaná ruční práce. Gratuluji k fantazii a precizní práci. Jako vánoční ozdoby úžasné. Dávám jedničku s hvězdičkou. 🌟 🎄

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 4. listopadu 2015 v 11:26 | Reagovat

Překrásná práce, ale na to jsme u tebe zvyklí. I já jsem okouzlena tím košíčkem.Stihla bys mně ho udělat do Vánoc?

5 Lenka Lenka | E-mail | 4. listopadu 2015 v 12:29 | Reagovat

Kouzlo mašliček to tedy je a pořádně velké.Je to Vendy nádhera,všechny Tvoje práce jsou krásné,ale tyto podle mě předčily všechny předchozí.Ta první bílá koulička je fantastická.Nádherná práce!!!!!

6 Hela* Hela* | 4. listopadu 2015 v 19:21 | Reagovat

Ááááách, Vendy Ty jsi skvělááááá

7 zdiška zdiška | Web | 4. listopadu 2015 v 20:29 | Reagovat

Nádherné, až budu dělat pořádek v mašličkách, tak Ti něco pošlu, já už to snad ani všechno nevypotřebuji, plány byly velké, ale ve skutečnosti moc času nemám a mám velký útlum ve tvoření. :-(

8 Vánoční Vánoční | Web | 4. listopadu 2015 v 22:50 | Reagovat

Nádhera. To bych si nechala na stromečku líbit. Škoda, že v tomhle takový nešika :-)

9 Janka Janka | E-mail | Web | 4. listopadu 2015 v 23:18 | Reagovat

Nepřekonatelná a bezkonkurenční nádhera!!! :-)  :-)

10 VendyW VendyW | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 12:54 | Reagovat

[2]: Vloni byly k dostání u Jitky v Repechách, posílala jsem jí je tam.

11 VendyW VendyW | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 12:55 | Reagovat

[4]: Určitě, teď tu mám objednávku na tři, ale řekni si jakou barevost a máš ho mít. :-)

12 VendyW VendyW | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 12:56 | Reagovat

[8]: Můžeme se domluvit. Vloni jsem dělala 50 ozdob na stromek. A pak ještě set deseti. :-)

13 VendyW VendyW | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 12:57 | Reagovat

[5]: Bílá a stříbrná se prodaly v jednom obchodě ve městě kam jsem je dala jedné paní a jdou jako dárky na Ukrajinu. Tož už mám kouličky a zvonky ve Vídni a teď na Ukrajině :-)

14 VendyW VendyW | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 12:59 | Reagovat

[7]: Děkuju, i já mám tak nějak útlum. Tohle jsou věci které jsou realizací něčeho co mi bleskne hlavou, ať v kombinacích barev a materiálů nebo někde zahlédnu či mám v archívu videí a teď se k tomu teprve dostávám. Ale taky to není až takové jako vloni a předloni.

15 Jitka Jitka | Web | 5. listopadu 2015 v 17:26 | Reagovat

[11]: Vendy v tom červeném provedení jak máš tady na blogu.Bude to taky dárek. :-)

16 ogariexena ogariexena | Web | 5. listopadu 2015 v 19:20 | Reagovat

Moc krásné produkty.

17 Chudobka1970 Chudobka1970 | 6. listopadu 2015 v 0:23 | Reagovat

Asi se zmůžu jen na áááááách, jůůůůůůů, jéééééé a já chci taky :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

18 VendyW VendyW | E-mail | Web | 6. listopadu 2015 v 8:17 | Reagovat

[17]:Jak už jsem psala Vánoční, není problém se domluvit.

19 Jarmila* Jarmila* | Web | 6. listopadu 2015 v 15:06 | Reagovat

Nádhera! :-)

20 Graža Graža | E-mail | 8. listopadu 2015 v 17:12 | Reagovat

Je to je nádhery až závidím, že to moc neumím, Vendy je to moc krásné, veliká poklona Graža. :-)  :-)  :-)

21 Marta Marta | E-mail | 8. listopadu 2015 v 19:10 | Reagovat

Kouzelné, prostě pohádkové :-)  :-)  :-)

22 Jana Jana | Web | 9. listopadu 2015 v 14:44 | Reagovat

To je krásná, titěrná práce! Hlavně ty bílé kouličky mě přitahují, a ten košíček je opravdu milý :-) Mám podobný košíček doma, ale tu ozdobu z mašliček do něj nedokážu udělat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama