Listopad 2015

Kouzlo mašliček

4. listopadu 2015 v 10:45 | Vendy |  Kanzhashi
Dostala jsem chuť vyzkoušet něco trochu jiného v ozdobách než jsem doposud dělala. I když ty půlené jsem už na klub posílala, nápad udělat z nich sadu přišel až později, když mi přišly od jedné stejně postižené ženy úzké stuhy v různých barvách Ostatně ty vločky byly pro ní jako poděkování. Viktoriánský styl ozdob jsem zkoušela poprvé ale hodně mne nadchnul. Věneček pro mne na dveře vzešel taky ze zcela jiného nápadu, tam šlo o ten zajímavý efekt který tvoří stuha a organza a to přechodů z červené na zelenou.
A nakonec košíček který je jako vánoční ozdoba na stůl. Ten se tak líbil že si zadavatelka objednala další tři jako dárky.

Autorka: Vaclava.C@seznam.cz

Věnečky

3. listopadu 2015 v 20:31 | Pavlína Bartíková |  Všehochuť
Zdravím všechny do klubu. Začaly jsme se se Simčou připravovat na vánoční výstavu, která se rychle blíží. Posílám pár adventních věnečků, co jsme zatím vytvořily Pavlína

Autorka: pavlusa.bartik@seznam.cz

Quilling vánoční

3. listopadu 2015 v 14:47 | Lenka |  Quilling

Ahoj děvčata.Sice ještě tak velká zima není,o sněhu nemluvě,ale podívat se na již zimní quilling myslím můžete.

Autorka: stanfery@seznam.cz

Podzimní výměna podruhé

3. listopadu 2015 v 13:49 | Chudobka |  Origami
Účastnila jsem se podzimní výměny. Byly rozlosovány emailové adresy, takže každá z nás věděla, od koho dárek dostane komu jej bude posílat. Dostala jsem krásnou slzičku z "novinového" proutí a k tomu ještě malé polštářky a moc dobré maliny v cukru. A já se nechala inspirovat Sylvou (Kaktusářkou) a zkusila si 3 D origami. Myslím, že miska udělala radost. A o tu ve výměně šlo :-)Ahoj Chudobka 1970

Dostala jsem:

Poslala jsem:

Autorka: Renata.Chudobova@seznam.cz

Pro vnoučata

1. listopadu 2015 v 20:30
Posílám pár ukázek mých posledních prací. Čepice a šálky pro vnuky Michala a Nicolu. Nákrčník pro mne. Taška na knížky a košík na pletení a háčkování.

Přeji krásný zbytek dne a celý příští týden. Heinzlová L.

A nakonec pletený nákrčník.

Autorka: bobo63@centrum.cz

Nová členka klubu

1. listopadu 2015 v 18:36 | Sunsi |  Hosté a nové členky
Zdravím všechny šikulky, které baví stejně jako mě ruční práce, od háčkování přes tvoření věnečků, až po decoupage ad. techniky.
Jmenuji se Lucie, je mi 33 let a nyní žiji s přítelem kousek od Hrádku n. N.
Mými dalšími koníčky jsou: čtení, pečení a procházky (s přítelem a pejskem).
Ráda nyní přispěji již zimní dekorací, a to háčkovanými andílky. Jsou dle návodu fizule71 (http://fizule71.blogspot.cz/2012/11/andelicek-baculacek.html).;-)

Autorka: Sunsi@seznam.cz

Pletený tunel

1. listopadu 2015 v 15:46 | Dana P |  Pletení
Brzy bude zima.
Šikulky všechny Vás moc zdravím. Jistě si většina z Vás pamatuje, jak se pletly párané vestičky. Já jsem udělala páraný tunel.
Je to udělané z měkoučké vlny.HIMALAYA .Dělala jsem to na dřevěných jehlicích . Na krku moc příjemné a hlavně teploučké.
Bude se to hodit jako vánoční dárek. Dana

Autorka: jardana@seznam.cz