Říjen 2015

Náš host

31. října 2015 v 14:01 | Markéta |  Háčkování
Dnes se zatím jako host bude prezentovat Markéta. Mám tu pár jejích obrázků a tak ty, z mého pohledu nejzdařilejší zveřejním.

Jehelníčky

29. října 2015 v 18:00 | Graža |  Šití
Ahoj Jitko a milé tvořílky moc se omlouvám, ale nějak nebyl čas psát a taky jsme mněli rozbitý počítač. Konečně to máme zase vše ok.
Posílám pár jehelníčku v podobě panenek. Jako malý dáreček pod stromeček nebude k zahození. Všechny zdravím Graža.

Autorka: simunkova.g@seznam.cz

Sova

28. října 2015 v 22:06 | Lenka |  Quilling
Zdravím všechna děvčata a posílám opět něco z quillingu. Lenka

Autorka: stanfery@seznam.cz

Háčkovaná všehochuť

26. října 2015 v 19:51 | Elina |  Háčkování
Posílám pár výrobků,které dělám jen tak abych vyplnila volný čas a neusla u televize.Udělají radost kamarádkám a jejich vnoučatům a já likviduji zbytky vyšívacích bavlnek, štupovaček,přízí, atd. Jiřina

Autorka: jirina.vinklerova@seznam.cz

Podzimní výměna

23. října 2015 v 20:47 | Katka* |  Háčkování
Do podzimní výměny jsem vytvořila:
Teplý nákrčník. Protože obdarovávaná za každého počasí denně dělá dlouhatánské procházky se svou fenkou, věřím, že se jí bude hodit. Ať už na krk nebo v nouzi nejvyšší i na hlavu. Sice jsem se zhrozila, jak mi to sluší, ale kdyby přišla sibérie, nedbala bych a nákrčník bych si přes hlavu ráda přetáhla S vyplazeným jazykem.
Fialové lemování háčkovaného srdíčka napovídá, že je plné levandulové vůně.
Proutěný zvoneček je jenom polotovar - určen ke zdobení pro adventní čas.

Zdraví Katka*

Krteček a Mája

18. října 2015 v 9:16 | Lenka |  Quilling
Zdravím z deštivého Domažlicka.Posílám opět něco z quillingu.Lenka

Zima může přijít.

17. října 2015 v 18:42 | Hela* |  Pletení
Dovezla jsem Aničce minulý víkend, uháčkovaný baret s nákrčníkem. Mamince se moc líbil a přála si taky takový. Pak přišel Pepíček, že potřebuje šálu. Upletla jsem mu nákrčník, čepici a rukavice. Protože jsem koupila zbytečně moc příze, má novou čepici i tatínek. Ještě mi zbývá uplést rukavice pro Aničku, to jsem ještě nestihla. Helena

Autorka: HelenaHela@seznam.cz

Vánoce ťukají na dveře?

15. října 2015 v 13:53 | Jindřiška* |  Háčkování
Dobrý den, tak opět se Vánoce blíží a tak trošku Vánoc .V roce 2013 jsem uháčkovala dárek přítelkyni . Nechtěla stromeček jen malou výzdobu do bytu a tak jsem uháčkovala velký zvon na lustr. Přítelkyně byla nadšená a tak jsem v roce 2014 uháčkovala 22 kusů. Letos už začínám dělat dříve polotovary. Přeji všem děvčatům krásný podzim a pěkné chvíle u ruční práce na shledanou Jindřiška*

Autorka: venousek456@seznam.cz

Podzimní věnečky

14. října 2015 v 20:45 | Dana P
Děvčata, posílám na ukázku podzimní věnečky ,která dělala moje dcera. Myslím si ,že se jí povedly. Dana

Autorka: jardana@seznam.cz

Krabičky

12. října 2015 v 11:14 | Lenka |  Quilling
Ahoj děvčata.Posílám několik krabiček,líbily se mi obrázky na internetu,tak jsem to zkusila. Lenka

Háčkovaná dečka

12. října 2015 v 10:56 | Pavlína Bartíková |  Háčkování
Ahojky v klubu posílám háčkovanou dečku,,kterou jsem si háčkovala už loni a teprve letos bude na advent nazdobená Pavlína

Autorka: pavlusa.bartik@seznam.cz

Podzimní dekorace

10. října 2015 v 20:39 | Mirka |  Všehochuť
Zdravím děvčata,
chtěla bych se zase po čase pochlubit svými podzimními výtvory a naším Filípkem.

Autorka: MirkaMacura@seznam.cz

Háčkované ozdoby

10. října 2015 v 12:54 | Halina |  Háčkování
Posílám několik výrobků na stromeček.Halina

Autorka: halina03@seznam.cz

Háčkovaná čepička

8. října 2015 v 19:37 | Katka* |  Háčkování
Po dlouhé době jsem stvořila něco použitelného. Čepička háčkovaná do spirály, ukončená reliefními sloupky.
Toník se na ni sice tvářil podivně, ale on si zvykne ;-)

Hezký večer
K.

Háčkované pončo

6. října 2015 v 19:14 | Jitka
Zdravím všechny členky!
Některé jste měly to štěstí vidět mé poslední dílko "naživo" v Repechách, jiné jste si možná povšimly na fotkách.... Ale pro všechny případy ještě posílám do klubu fotky. Pokud by měl někdo zájem o návod, najdete ho u mě na blogu: http://ujitky.blogspot.cz/2015/10/ponco.html

Hezký podzim
Jitka S.

Autorka: jitka.stepankova@seznam.cz

Pichlavé krásky

6. října 2015 v 13:41 | Sylva - kaktusářka |  Flóra kolem nás
Ahoj, posílám pár fotek děvčatům na potěchu oka, aby věděly, jak mě kytičky kvetly. Poslední dva obrázky-sukulenty kvetou teď ve skleníku, tu menší mně donesl manžel domů, abych se na ni podívala, že už rozkvetla.
Přeji pohodový podzim a hodně dobrých nápadů.

Zdraví Sylva

Autorka: kaktusarka1@seznam.cz

Háčkované náramky

2. října 2015 v 22:22 | Janka |  Háčkování
Háčkované náramky
Po háčkování různých deček, prostírek, kabelek a záložek do knih, jsem chtěla vyzkoušet opět něco jiného. Něco, co by se mohlo líbit a zároveň bylo i praktické. A tak vznikly následující háčkované náramky.
Krásné podzimní dny vám přeje Janka

Háčkovaný kostelík

1. října 2015 v 12:11 | Pavlína Bartíková |  Háčkování
Zdravím do klubu a posílám háčkovaný kostelík Pavlína

Autorka:pavlusa.bartik@seznam.cz