Podzimní setkání

17. srpna 2015 v 16:23 | Jitka |  Klubová setkání

Děvčata, ač je teprve druhá polovina srpna, mně už se hlavou honí termín na naše podzimní setkání. Napadlo mě, že není nutné, aby se termín blížil Vánocům. Proč se nesetkat pokud je ještě pěkné počasí třeba v září, abychom si třeba mohly posedět i venku a užít si společného klábosení. Taky není nikde napsáno, že musíme za každou cenu vystavovat své práce v takovém množství. Stačí pár kousků , jen aby bylo vidět čím se zabýváme. Dávám vám to ke zvážení, není to dogma. Budu ráda, když se k tomu budete vyjadřovat v komentářích, nebo napíšete na můj mail. Jitka

Zdá se, že září většině z vás nevyhovuje, takže jsem se rozhodla, že se zítra budu domlouvat krom 19.9. ještě na termínu 3.10. Který termín bude vyhovovat většině z vás, tak ten pak zamluvím najisto.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 17. srpna 2015 v 23:33 | Reagovat

Já bych byla pro,jen ne 5.9.,to jedeme s kaktusáři.

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 9:23 | Reagovat

Mě je to jedno, ale víš že já mám problém pokud nejede Katka, nemůžu ani já. Synátor by se silně nudil, leda že by si vzal sebou kolo a zatímco my bychom tam krafaly on by si jezdil po okolí, a mužskej by mne poslal do háje okamžitě. Jen já bych asi nemohla ten sváteční víkend. To sice ještě není stoprocentní ale máme tak předběžně domluvenou akci.

3 Jitka Jitka | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 10:01 | Reagovat

[1]:[2]:Pokud se domluvíme na to září, tak sobota 12. by byla akorát. Kdo bude chtít zůstat do neděle, zamluvím nocleh, ale myslím, že sobota by stačila. Vendy, syn s kolem by si to užil, odtud je krásná cyklostezka vojenským lesem, http://cyklotrasy.cz/encyklopedie/objekty1.phtml?id=137822  můžeš ho navnadit. :-D

4 Janka Janka | Web | 18. srpna 2015 v 11:14 | Reagovat

Jituš, já jsem z blízka, takže je mi to jedno, i když zrovinka ten víkend mně nepasuje. Ale já nejsem důležitá. :-)

5 Jitka Jitka | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 11:36 | Reagovat

[4]: Jak nejsem důležitá? Každá jsme důležitá, ale je to zatím jen nástřel. Může to být klidně 19.září. Vždycky se najde někdo, komu to nevyhovuje a proto to sem dávám, abychom se domluvily. :-)

6 Sylva Sylva | 18. srpna 2015 v 12:17 | Reagovat

[5]:Jitko,máš pravdu,měla by být každá důležitá,termín je právě na domluvě :-)

7 Hela* Hela* | 18. srpna 2015 v 12:44 | Reagovat

Moc ráda bych vás zase viděla!!!!  První týden v září budu ve Stonařově (u Jihlavy). Kdybych se mohla přiblížit někam, odkud by mě někdo dovezl autem měla bych velikou radost :-).

8 Jitka Jitka | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 15:32 | Reagovat

[7]: Vidím, že už se nám to začíná sukovat. Společný termín budeme jen obtížně hledat a doprava taky bude oříšek.Poslala jsem ti nějaké spoje, ale do devatenáctého ve Stonařově asi nebudeš.

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 15:43 | Reagovat

[7]: Heli a co Evina, že by jste jely zase spolu a jestli pojede Zdenka, tak by vás zase někde nabrala toho devatenáctého. :-)

10 Hela* Hela* | 19. srpna 2015 v 20:55 | Reagovat

[9]: To by bylo úplně nejlepší. Navíc jsem si všimla, že musím být 10.9. v Chomutově :-(

11 Julča Julča | 21. srpna 2015 v 17:25 | Reagovat

Já bohužel v září nemůžu. Ale nápad je to víc než dobrý. :-(

12 Šárka Šárka | E-mail | Web | 21. srpna 2015 v 23:22 | Reagovat

Pár dní se sem nedostanu, a teď mrkám :-)))). Jitko, nápad je to skvělý, a budeme se snažit dorazit, září se nám zatím hodí, takže se snad zase uvidíme :-))), těším se na všechny :-))!

13 Jitka Jitka | Web | 22. srpna 2015 v 7:47 | Reagovat

[12]: I my se budeme těšit na krásnou rodinku. Dnes zjistím kolik by chtěli za pronájem chatky. Bylo by to dobré zázemí pro rodinku http://www.pensionlada.cz/2015/06/chata-sedmikraska/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama