close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Červen 2015

Ženský klub žije...

16. června 2015 v 14:10 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Milé návštěvnice, které stále ještě vyhledáváte inspiraci na tomto webu a možná jste přehlédly, že jsme se přestěhovaly na novou adresu, bych chtěla upozornit, že klub i nadále žije. Přibylo i několik nových členek a s nimi přišly nové techniky a nápady. V novém pojetí se zde konají i soutěže a vy v nich můžete hlasovat. Zjistíte tam termíny všech aktuálních akcí klubu, informace o pořádaných výstavkách a s tím spojených setkávání členek klubu.


Je tu pro vás ukázka ze soutěže, která by vás mohla zajímat. Každé další soutěže se můžete zúčastnit i vy, se svými výrobky. Cena za vítezství je sponzorovaná firmou Stoklasa. Vítězem soutěže Rozkvetlý máj se stala Magdaléna (členka klubu) s křížkovou výšivkou.


Tak neváhejte a nakukujte, inspirujte se a vyměňujte si s námi své zkušenosti. Uvítáme i vaše příspěvky do rubriky našich hostů. Můžeme se tak inspirovat navzájem. Kliknutím na obrázek se jako kouzlem přemístíte na nové stránky. Děkuji za vaši dosavadní přízeň a těším se na další setkávání. Jitka