Upozornění pro návštěvnice našeho webu

13. září 2014 v 12:23 | Jitka |  Nepřehlédněte!
... a nejen pro ně. Chtěla bych vám všem, kdo píšete do knihy návštěv, že by jste se chtěly do klubu přihlásit, aby jste tak učinily na mail yorga@seznam.cz To je jedna věc. Ozvala se v knize návštěv také členka našeho klubu, Zdenka - domácí paní a poslala nám obrázek, který vám sem přidávám. Zdeni, posílej dál svoje příspěvky stejně jako dřív, na můj výše uvedený mail. Nevím jak často se děvčata z klubu chodí dívat do knihy návštěv.

Ahoj. Jsem členka Zdenka-domácí paní. Už jsem po delší obmlce k mání. Přidávám slaďoučké věcičky pro miminka. Snad se hodí pro inspiraci.
Hezkou pohodu v klubu a moc elánu do tvoření.
Pěkný den všem.

Pro členky klubu bych chtěla dodat, občas nakoukněte i do knihy návštěv. Jsou tam také různé vzkazy a poděkování. Jeden zajímavý vzkaz jsem okopírovala. Tady je. Akce už je sice dávno za námi, ale dávám to sem jen proto, abych vás upozornila, že některým z vás tam můžou unikat zajímavé věci.

Dobrý den, zaujaly nás pletené panenky. Měli bychom zájem o kontakt na výrobce, kterého bychom se chtěli optat, zda nemá zájem u nás v Trhové Kamenici udělat prodejní výstavu nebo se zúčastnit řemeslných trhů, které se budou konat 8. června 2014 na náměstí. Výrobců je více, tak se mohou ozvat všichni, kteří mají chůť se těchto nabízených akcí zúčastnit.
S pozdravem
Lucja Němcová, Úřad městyse Trhová Kamenice

To je pro dnešek vše. Jitka

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 13. září 2014 v 12:45 | Reagovat

No ty jsou úžasné :-)

2 Hela* Hela* | 13. září 2014 v 16:29 | Reagovat

SLAĎOUNKÉ!  
Jitko, díky za upozornění. I po něm mi chvíli trvalo, než jsem knihu návštěv našla. Zatím jsem do ní ještě nikdy nenakoukla a tak bych tuhle krásu neviděla :-)  :-)  :-)

3 Hanka Hanka | 13. září 2014 v 18:35 | Reagovat

Nedávno jsem do té KN nahlédla, po dlouhém čase. Nějak ty KN na blozích stagnují, pak se nějaká zpráva přehlédne. :-)

4 Marta Marta | E-mail | 13. září 2014 v 19:19 | Reagovat

Nádherné, nádherné, nádherné :-)  :-)  :-)

5 Jitka Jitka | Web | 13. září 2014 v 19:31 | Reagovat

Řekla bych, žety šatičky jsou spíš na panenky než na miminka. Usuzuji podle palce , který drží ramínko na šatičkách.

6 Jitka Jitka | Web | 13. září 2014 v 19:33 | Reagovat

Pro Magdalénu. Na chatu (v aktuálních odkazech) je pro tebe vzkaz.Už je to skoro rok staré, ale třeba bude paní ráda když se ozveš. ;-)

7 evina evina | 13. září 2014 v 23:12 | Reagovat

Taky mi věcičky připadají spíše pro panenky, ale jsou krásné a něžné. :-) Jituš v knize návštěv jsem byla poprvé teď po tvém upozornění a zjistila jsem ,že před rokem někdo chtěl na mne kontakt ??? .Občas mi přijde na email žádost, že viděli něco mého a že by chtěli popis.Takže posílám, nebo odkazuji tady:zajíčci, kuřátka..co tu jsou v popisech :-)  :D  :-)

8 Bozena Bozena | 14. září 2014 v 15:21 | Reagovat

Krasne saticky, ale asi na panenky.

9 Jitka Jitka | Web | 15. září 2014 v 11:17 | Reagovat

Dnes byl ve zprávě autorovi tento vzkaz, který vám děvčata tlumočím:

Dobrý den.Vše je naprosto úžasné.Zlaté české ručičky.Jsem z toho paf a přeji Všem jen to nejlepší Ivana :-)

10 alenaloudova alenaloudova | Web | 25. září 2014 v 17:55 | Reagovat

ty věcičky pro miminka jsou úžasné! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama