Setkání

2. září 2014 v 9:10 | Jitka
Děvčata mám na vás prosbu. Přednesla jsem Ladě termín našeho setkání a koliduje to s nějakou další akcí, kterou tam už mají zamluvenou. Pro nás by přicházel termín 18 - 19 října a nebo potom 8 - 9 listopadu. Termín 1 - 2 listopadu je volný, ale to jsou dušičky a to si myslím není vhodné, protože se jezdí na hroby a víkend má skoro každý rozlítaný. Já bych se přikláněla k tomu listopadovému termínu, protože by to bylo blíž k Vánocům a mohlo by se sejít víc návštěvníků, ale tam by nás zase mohlo zaskočit počasí. Třeba zima nebude tak spěchat, ale kdo ví ? Budu ráda, když se k tomu vyjádříte. Zatím nemám velkou odezvu o účasti a bylo by potřeba vědět, kolik nás bude. Děkuji za pochopení. Jitka

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 2. září 2014 v 10:53 | Reagovat

Mě je to v podstatě jedno,brala bych ten pozdější termín /8.11./,ale máš pravdu,problém může být počasí. A jestli neseženu dopravu /jestli mě některá dobrá duše může vzít z Brna/,tak nevím,jak to dopadne.

2 Jitka Jitka | Web | 2. září 2014 v 11:04 | Reagovat

[1]: Počkáme, jestli vás bude většina a třeba tě někdo vezme.

3 ZDENKA ZDENKA | 2. září 2014 v 14:37 | Reagovat

no já uvidím mám jet do těch lázní.A když budu doma tak bych přijela ráda :-)

4 Jitka Jitka | Web | 2. září 2014 v 16:54 | Reagovat

[3]:Zdeni, brala bys i nocleh?

5 Graža Graža | E-mail | 3. září 2014 v 11:19 | Reagovat

Ahoj Jitko a děvčata je mi to v podstatě jedno, stejně jsme zalezli vevnitř takže počasí přece neva. Ráda přijedu, ale tentokrát bez noclehu Graža. :-)  :-)  :-)

6 Janka Janka | Web | 3. září 2014 v 23:02 | Reagovat

Jituš, mně je to také v podstatě jedno, i když více by se mi hodil ten listopadový termín. Myslíš, že už budete zapadaní sněhem??? :-)

7 Jitka Jitka | Web | 4. září 2014 v 8:34 | Reagovat

[6]: Já doufám, že ne, ale jeden nikdy neví. Někdy už tady bývá zamrzlo v zíjnu, ale teď silnice prohrnují, tak snad by jste se sem dostali i kdyby už byl sníh. Pokud by nebyla zrovna kalamita.

8 Jitka Jitka | Web | 5. září 2014 v 13:46 | Reagovat

Moc se vás zatím nevyjádřilo, ale zabukuji termín 8-9. listopad a pak se uvidí. Kdyby byla kalamita, tak to zrušíme a nebude nic. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama