close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Komentáře

1 Sylva Sylva | 25. září 2014 v 9:47 | Reagovat

Pěkně si hrajete :-D ,ale stojí to za to,jsou to hezké výtvory :D

2 Hela* Hela* | 25. září 2014 v 11:38 | Reagovat

Pěkné hračičky! Občas jsou i mánie k něčemu dobré. Tahle určitě rozvíjí zručnost i fantazii :-)  :-)  :-)

3 Bozena Bozena | 25. září 2014 v 12:31 | Reagovat

Gumicky jsou asi i na rozvijeni zrucnosti, ale me se vyrobky z nich moc nelibi.Chce to hodne fantazie, aby dite poznalo, co je to za zviratko, vyrobene z gumicek. Ukazala jsem ctyrlete holcicce tyto fotky a nepoznala to. Je velice sikovna a zrucna, pozna vsechna zviratka, ale tvorivost si rozviji modelivaci hmotou Fimo. Dobre se s ni pracuje. Z gumicek ma jen naramky.

4 Janka Janka | Web | 25. září 2014 v 17:47 | Reagovat

Šárko, super, jsi můj člověk. Přesně něco takového jsem také dělala. Mrkni na můj blog. Zdraví Janka :-)  :-)

5 alenaloudova alenaloudova | Web | 25. září 2014 v 17:52 | Reagovat

roztomilé! Hlavně želvičky a sovičky...teď je takový gumičkovací boom, ale mě přijde škoda něco z nich vyrábět, když vím, že časem ztrouchniví :-(

6 Šárka Šárka | E-mail | Web | 25. září 2014 v 20:21 | Reagovat

[4]: Janko, teď jsem mrkla a vzkazík u Tebe nechala :-), super paráda :-), přívěsky máš krásné, gumičky jsou prostě hit :-).

7 Janka Janka | Web | 26. září 2014 v 15:26 | Reagovat

[6]:Šárko, díky za mrknutí ke mně. Já jsem zase celá udivená z tvých nádherných "papagajů", želviček, tužkových medvídků.... zkrátka ze všeho. Dodala jsi mi zase elánu k dalšímu zkoušení. Moc díky!!!! :-)  :-)

8 evina evina | 26. září 2014 v 17:10 | Reagovat

Šárko máš šikovnou princeznu-samozřejmě po mamince :-) .Mne to zatím nechytlo, háčkuji a frivolitkuji ostošest , abych stíhala co jsem slíbila :-)  :D :-)

9 Elina Elina | E-mail | 27. září 2014 v 14:14 | Reagovat

No tak to je zvířátek!!!Moc se mě líbí želvičky a medvídci na tužky.Děti si vyhrají a mají radost z nového zvířátka,bezva. :-D

10 Marta Marta | E-mail | 27. září 2014 v 21:56 | Reagovat

Šárko, tohle krásné gumičkové tvoření musím ukázat vnučce, zatím dělá jen různobarevné náramky . Zvířátka jsou krásná, líbí se mi želvičky a medvídci :-)  ;-)  :-)

11 terunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn terunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn | 17. října 2014 v 13:37 | Reagovat

je to husty :-D  :-!

12 DOUBRAVKA DOUBRAVKA | 13. ledna 2015 v 21:02 | Reagovat

JEJKY TO JSEM JEŠTĚ NEVIDĚLA MOC HEZKÝ :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.