Náš host.

10. srpna 2014 v 22:10 | Hela* |  Hosté a nové členky
Měla jsem týden na prázdninách sedmiletou vnučku Aničku. Byly jsme v muzeu čarodějnic, dvakrát na koupališti, pouštěla si pohádky, chodila skákat na trampolínu, sbírat ovoce a zeleninu na zahradě, krmily jsme prasátka, a stačila si navléknout náramek a vyšít první obrázek. Vím, že se má vyšívat šikmými stehy, ale zdálo se mi to na první práci moc složité a tak jsem jí to ukázala rovně. Helena*

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 magdalena magdalena | E-mail | 11. srpna 2014 v 6:46 | Reagovat

teeeeeda pánečku.....Anička by měla být naším členem a ne naším hostem :-)  :-)  :-) mooooc parádní a šikulka na 7 let.
Babičko roste ti konkurence.

2 Milada Milada | E-mail | 11. srpna 2014 v 8:02 | Reagovat

Šikulka...po kom asi?.... :-)

3 Graža Graža | E-mail | 11. srpna 2014 v 8:45 | Reagovat

Moc hezké Aničko, jen tak dál, škoda že nemám tak šikovnou vnučku, závidím, :-)  :-)  :-)  :-)

4 Jitka Jitka | Web | 11. srpna 2014 v 8:57 | Reagovat

Anička si zaslouží pochvalu za takovou práci. Tady se opět potvrdilo, že geny jsou svi.., ale v tomto případě se projevily ty správné geny a Anička ponese Helinu štafetu dál. :-)

5 Hela* Hela* | 11. srpna 2014 v 9:23 | Reagovat

[4]:Není to moje štafeta, je to štafeta mojí babičky Aničky. Byla moc šikovná a všechna vnoučata oplétala :-)  :-)  :-)

6 Jitka Jitka | Web | 11. srpna 2014 v 9:32 | Reagovat

[5]: No tak vidíš jak jsou ty geny vytrvalý ... :-)

7 Hanka Hanka | 11. srpna 2014 v 11:20 | Reagovat

Myslím, že vyšít koníka je mnohem těžší, než navléknout korálky pro 7 letou dívčinu, to je parádní. Ještě kdyby to šlo dát do nějakého rámečku, aby si to mohla pověsit v pokojíčku. ... Při navlékání korálků se cvičí i jemná motorika, to je fajn. :-P  :-)

8 Hela* Hela* | 11. srpna 2014 v 12:58 | Reagovat

[7]: Určitě. Na paměťový drátek to netrvá tak dlouho. Koník jí trval celý týden.  

[6]: Šlo to přes generace mého taťku i syna to minulo :-)  :-)  :-)

9 Sylva Sylva | 11. srpna 2014 v 14:30 | Reagovat

Moc vnučku za nás za všechny pochval,je šikovná a hlavně obdivuji trpělivost s koníkem,hromada dětí v jejím věku by s tím "sekla",že to jde pomalu. :D  :-)

10 Hela* Hela* | 11. srpna 2014 v 15:19 | Reagovat

[9]: Musela jsem jí hodně motivovat. Chtěla to stačit pro maminku :-)  :-)  :-)

11 Naďa kukina Naďa kukina | E-mail | 11. srpna 2014 v 16:00 | Reagovat

No teda, to je ale šikovná Anička má to moc pěkně udělané.Dávám 1** :-P  :-)  :-P

12 Věra Gongolová Věra Gongolová | E-mail | 11. srpna 2014 v 16:06 | Reagovat

Vnučka je šikulka geny jsou geny ty moje toho moc nepobraly ale musím uznat jsou zase šikovné jinak.Posílám vnučce 1a spoustu hvězdiček.Věra

13 Šárka Šárka | E-mail | Web | 14. srpna 2014 v 23:16 | Reagovat

Tak to je paráda :-), Anička je ooobrovskááá šikulka :-), a obojí se jí moc povedlo :-). Maminka měla určitě velikou radost :-)!!!!

14 alenaloudova alenaloudova | Web | 15. srpna 2014 v 22:45 | Reagovat

náhodou ale moc povedená výšivka :-) Já zrovna dnes nad vyšíváním trávila celé odpoledne :-) Až jsem si to musela zakázat, protože už mi šly oči šejdrem :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama