Háčkovaná housenka

31. srpna 2014 v 19:56 | Elina |  Háčkování
Jituš zdravím a prosím foto umístit na klub.Háčkovala jsem vnoučkovi na Vánoce opět housenku a konečně jsem dodělala dečku na stolek.To jsou ty copánky, na které jsem se Tě ptala. Jenže já nejsem tak rychlá jako Ty, takže to dýl trvalo.Na ukázku ještě moje kany a jednu novou, která nemá hlízy, ale cibulky a je 3x menší než ty hlíznaté.Na uskladnění přes zimu je to jedinečné. Díky a pěkný nedělní večer přeji Jiřina-Elina

Autorka: jirina.vinklerova@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 31. srpna 2014 v 23:52 | Reagovat

Už potřetí vkládám orázky a vždycky zmizí. Blog.cz má zase své dny. Musíte vydržet.

2 Jitka Jitka | Web | 31. srpna 2014 v 23:57 | Reagovat

V administraci obrázky jsou, ale nezobrazují se tady. Pokud tady nebudou ani ráno nahlásím to blog. Dobrou noc.

3 ZDENKA ZDENKA | 1. září 2014 v 10:24 | Reagovat

ta housenka nemá chybu,nebyl by návod prosím :-)  :-)  :-)

4 Sylva Sylva | 1. září 2014 v 12:41 | Reagovat

Souhlasím se Zdenkou :housenka je parfektní,návod by se hodil :-),dečka taky dala pořádnou práci a je na výstavu a hytičky vždy potěší hlavně v tomto uplakaném čase. :D

5 Jitka Jitka | Web | 1. září 2014 v 14:02 | Reagovat

[4]: Tak jsem ráda, že ses dočkala obrázků. :-)

6 Elina Elina | E-mail | 1. září 2014 v 14:07 | Reagovat

[3]:Děvčata děkuji za pochvalu,ale popis bohužel nemám.Háčkuji to od oka a podle síly vlny a velikost koulí si určuji sama.Nožičky,růžky,nos a oči jsou přišité a na spojení koulí jsou patentky,na hlavu dvě.Už jsem jí tady jednou dávala.Když se podíváte vlevo do galerie"Háčkování"tak je tam i rozpojena.3fotky -Elina.Vycpávka je silonová střiž.A jinak zbytky vlny. :-D  :-D

7 Sylva Sylva | 1. září 2014 v 15:11 | Reagovat

[5]:Mě to napadlo,že je tam něco v nepořádku,ale ne od Tebe,psala jsem Ti,že je to jenom v háčkování,kde jsem to našla. :-D

8 Jarmila* Jarmila* | Web | 1. září 2014 v 16:20 | Reagovat

Krásné háčkování i kytičky. :-)

9 Marta Marta | E-mail | 2. září 2014 v 18:09 | Reagovat

Nádherná dečka :-) látka a háčkovaný okraj to je pohádka :-)  ;-)  :-) . Housenka je pěkně barevná, mohu poprosit o návod :-)  ;-)

10 Elina Elina | E-mail | 2. září 2014 v 22:15 | Reagovat

Děkuji za pochvalu,psala jsem tady jak je to z návodem,ale zase mě to spadlo do spamu.Návod bohužel nemám,háčkuji koule podle síly vlny a jak je chci mít veliké,ze zbytků vlny.Nožičky,růžky ,oči a vlasy jsou našité.Spojené koule jsou na patentkách,hlava drží na dvouch aby moc nelítala.Jinak je už jedna housenka v archívu"háčkování"pod jménem Elina :-D

11 Hela* Hela* | 9. září 2014 v 21:58 | Reagovat

Dečka je nádherná a s housenkou si vmouček určitě užije spoustu legrace :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama