Naše frivolitková guru

5. srpna 2014 v 9:30 | Šárka Hartmanová |  Nepřehlédněte!
Ahoj Jitko :-), zdravím všechny do klubu a na úvod musím všem moc pochválit všechna krásná tvoření, na která jsem teď, v poslední době vůbec nestihla zareagovat, ale viděla jsem :-), a všechny nové příspěvky jsou parádní :-). Příště už snad zase pořídím psát jednotlivé komentáře :-). Teď o prázdninách máme doma úplně jiný režim, a já nestíhám absolutně nic :-), jen tak se vezu na vlně léta, no spíš hlavně ve vleku našich tří miláčků :-) :-) :-). Takže tentokrát žádný tvořivý příspěvek (i když něco malinko mám, ale pošlu až pak najednou :-)), ale posílám informaci pro všechny frivolitkářky, i ty, které by se jimi chtěly stát :-) - slibovaná kniha-učebnice je na světě. Psala jsem tu o tom už loni, že známá připravuje knihu, a přes všechny peripetie s nakladatelstvím se konečně podařilo ji vydat. Takže kdo má zájem, zde si může objednat:http://www.grada.cz/dalsi-knihy-autora/kr%c5%a1kov%c3%a1_jarmila/

Přeji všem moc krásné léto :-), a hodně krásných nových výrobků :-), moc vás všechny zdraví Šárka :-)

PS. Informace o knize je už druhá, ale Šárčina slova si přečíst musíte. Proto jsem článek vložila tak, jak ho Šárka napsala. I já všem členkám klubu přeji krásný zbytek léta. Jitka

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 11:31 | Reagovat

Trefný titulek :)

2 Zuzana Zuzana | 5. srpna 2014 v 11:53 | Reagovat

Díky za informaci o knížce, už jsem si ji objednala, skutečně na knižním trhu nic o frivolitkách delší dobu není. Hezké léto. Zuzana

3 Hela* Hela* | 5. srpna 2014 v 21:18 | Reagovat

Šárko, je moc hezké, že se staráš, i když já sama se k nim asi neodhodlám. :-(

4 Šárka Šárka | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 22:14 | Reagovat

:-), Jitko :-), Ty jsi to sem přece jen dala :-). Na vysvětlenou - psala jsem tento příspěvek včera v noci, a dnes ráno jsem si konečně pořídila doprohlédnout další nové příspěvky, a zjistila jsem, že Evina už byla rychlejší než blesk, tak jsem psala Jitce, že už je můj příspěvek pasé :-).

Holky odhodlejte se :-), frivolitky nejdřív dělají fóry, ale když si je ochočíte, tak pak už se dělají skoro samy :-) :-) :-).

5 evina evina | 6. srpna 2014 v 0:35 | Reagovat

[4]:  Ahoj Šárko-mám informace o knížce od Haslenky na fleru i na dámě, takže jsem ji poslala dál.I na fb se děvčatům frivolitky líbí a mají zájem o literaturu, tak proto jsem upoutávku na ni dala tam i tady.Sama jsem si ji už taky objednala a těším se na ni :-)  :D  :-)Ty si hlavně užívej svých tří sluníček, hrozně to utíká a než se ohlédneš, tak jsou samostatní a nás maminy už nepotřebují :D

6 Graža Graža | E-mail | 6. srpna 2014 v 8:32 | Reagovat

Šárko, děkujeme taky jsem si ji objednala a budu se na ni moc těšit, Graža. :-)  :-)  :-)

7 Šárka Šárka | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 13:34 | Reagovat

[5]: Ahoj Evi :-), však to je dobře :-), jen to pěkně rozšiřuj :-), frivolitky si nezaslouží upadnout v zapomnění :-). Já se taky dozvěděla od Haslenky, a protože knížka vychází teď v tomto týdnu, tak jsem si myslela, jak jsem rychlá :-)))), hahaha, ale jak jsem psala - jsi rychlejší než blesk :-))))).
Hlavně, že už je knížka na světě, měla docela dlouhé "těhotenství" :-), snad dva roky se na ní pracovalo, a jak jsem si teď po novém roce psala s Jarkou (autorkou), tak ještě jí to komplikovali v nakladatelství a musela to předělávat, takže se vše pořád protahovalo. Ale teď už je tu, a to je důležité :-). Takže neváhat a objednávat :-)))))). A hlavně motat :-)))))).

8 Eastre Eastre | Web | 9. září 2016 v 0:31 | Reagovat

půjčky pro ženy na mateřské :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama