Červenec 2014

Polštářků není nikdy dost

31. července 2014 v 15:30 | Katka*

Konečně polštářky do vlastního obýváku. Všechny předchozí, které jsem uháčkovala, byly dárky.

Autorka :jaaquarius@seznam.cz

Pletené papučky pro vnoučka

28. července 2014 v 21:39 | Kukina

Krásný večer do klubu, posílám na ukázku papučky pro vnoučka.:-PVšem přeji pohodové léto.B-) Kukina

Autorka: n.kukina@seznam.cz

Košík z pedigu

26. července 2014 v 8:13 | Dana |  Pletení z proutí a papíru
Ahoj děvčata, dovoluji se pochlubit s cizím peřím. Tento košík na kořenky dělala moje dcera. Myslím ,že se jí povedl. Ona hodně plete s pedigu i z papírových ruliček. Teď už má z ruliček udělané sněhuláky a já jim mám uplést čepice a šály. Jestli můžeš dej to na tvoje stránky. Přeji hezký den. Dana

Autorka :jardana@seznam.cz

Obal na mobil

25. července 2014 v 18:37 | Hela* |  Háčkování
Odešel mi mobil do věčných lovišť. Nový je širší, tak jsem na něj neměla obal. A protože mi v hlavě už delší dobu straší reliefní sloupky, vyzkoušela jsem je.Zdravím a přeji hezký víkend :-) Helena
Autorka: HelenaHela@seznam.cz

Janka plete

23. července 2014 v 19:01 | Janka |  Pletení z proutí a papíru
Pletu a pletu. Stále mě to drží a nechce pustit. Nejlépe se pletou ošatky a malé košíčky.
Tentokrát jsou v kombinaci šedé a hnědé a čekají na toho, komu se budou líbit.

Šperky na svatbu

21. července 2014 v 20:52 | LADY UENDELIG |  Všehochuť
Dobrý červencový večer přeji.
Po delší odmlce posílám několik fotek.
První je červená sutašková souprava pro nevěstu. Druhá je pro svědkyni. Maminka nevěsty si vymyslela šedo červenou kombinaci. Na poslední je souprava pro sestru nevěsty.

Přeji všem hodně moc pevné ruce při tvoření a krásné sluníčkové léto.

LADY UENDELIG

Autorka: 2010nekonecno@seznam.cz

Helino korálkování

19. července 2014 v 19:06 | Hela* |  Korálky
Opět jsem trochu vyráběla :-) Helena

Panenky v kuchařském

16. července 2014 v 20:17 | Milada |  Panenky
Posílám na ŽK soubor panenek v kuchařském. Už jsem něco podobného dělala, ale tentokrát je to s malou obměnou.Děkuji Milada

Autorka: mdubka@seznam.cz

Mašličkování

15. července 2014 v 11:23 | Vendy |  Patchwork
Nové kouličkování z látek které mi došly před dvěma měsíci. Díky tvoření kanzhashi na ně došlo až včera a předvčera.
Ale zase už se chystám na další zkoušení věciček z mašliček. Možná třeba se začnu učit i jiné růžičy než ty které jsem zkoušela nyní....

Přeju hezké slunečné léto tvořilkám v klubu.
Vendy

Autorka: Vaclava.C@seznam.cz

Kulaťák a sluníčko

12. července 2014 v 19:56 | Katka* |  Háčkování
Posílám do ŽK dva dárečky, který jsem spáchala.
Keramicko - pedigové sluníčko. První pokus. Jde to pěkně špatně. Keramika je snadná. Ale zaplést to, když se osnova plaší do všech stran....Doufám, že další pokus bude lepší.

Polštář jsem zmáklad do týdne od pozvánky na kamarádčiny šedesátiny. S tím jsem spokojená. Taky už to je nevímkolikátý pokus.

Katka*

Autorka: jaaquarius@seznam.cz

Šaty pro vnučku a pletená srdíčka

11. července 2014 v 22:43 | Mirka |  Šití
Posílám pár mých výtvorů, jsou to šaty pro mojí vnučku Elišku k jejím 6 rokům a také trochu papírového pleteníčka, i když jsem pouze začátečník. Hezké prázdniny všem přeje Mirka

Autorka: MirkaMacura@seznam.cz

Kanzhashi

8. července 2014 v 8:16 | Mira |  Kanzhashi
Dobrý letní podvečer všem tvořilkám,

po delší době jsem opět na "příjmu". Nějak jsem nestíhala. Měla jsem rozdělaných pár kousků, které posílám na ukázku, a trošku frmol jak v práci, tak doma, mezitím rafty na Vltavě a hlídání vnoučat. Ale nebojte se, že bych se na vaše výtvory nepodívala, všechno jsem "projela" a dávám všem palec nahoru.

Pozdrav všem z Hané - Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz

Košík a deka

3. července 2014 v 20:07 | Katka |  Pletení z proutí a papíru
Po delší době jsem dokončila nějakou ruční práci. Než jsem uháčkovala čtverečkovou deku, uplynulo asi 27 měsíců. Hrůza. Je to tím, že jsem si nezvolila zrovna dobrý materiál. Háčkovat z bavlněné příze Katka při mém utahování je docela dřina. Čtverečky do zblbnutí - to chce silnou vůli a disciplínu, kterou já neoplývám, a tak jsem čtverečky prokládala spoustou jiných prací.

Košík jsem zhotovila na zakázku. Základ na ergoterapii s klientkou, výstelku potom doma. Paní chtěla něco přírodního a košík se jí líbil. I mně by se líbil u mě doma...;-)

Autorka: jaaquarius@seznam.cz

Dorty

3. července 2014 v 20:04 | Kukina |  Moučníky
Taška a pytlíky dělané ubrouskovou technikou.Dorty byly pro vnučky a pro snachu.

--
Naďa Kučerová
Slup

Pletení pro miminko

3. července 2014 v 19:50 | Kukina |  Pletení
Ahoj děvčata v klubu, posílám na ukázku výbavičku pro vnoučka,který se má každým dnem narodit.Přejí všem pěkné a pohodové léto.Naďa-kukina:-P

--
Naďa Kučerová
Slup

Pohled do zahrad

3. července 2014 v 17:35 | Elina |  Flóra kolem nás
Pokochejte se nádhernými květy ze zahrad, které poslala Elina. Trocha krásy po těch nechutnostech, kterými nás obšťastnila nevychovaná blogerka.

Autorka: jirina.vinklerova@seznam.cz

Šatičky pro vnučku

2. července 2014 v 13:15 | Halina |  Háčkování
Posílám šatičky na mou vnučku, jsou dělané z hlavy tak nemám popis.

Autorka: halina03@seznam.cz

Vyšívaná kabelka

2. července 2014 v 11:37 | Magdaléna |  Vyšívání
Zase se spojili moje výšivka a šikovné ručičky jedné holky a na světě je kabelka.
Hezký den a tvořeníčko
Magdaléna
Autorka: magda.megova@gmail.com

Levandulové pytlíčky

2. července 2014 v 8:50 | Hela* |  Háčkování

Usušila jsem trochu odpadu z paliček a naplnila jím sáčky, které jsem nazdobila háčkovanými aplikacemi.

Paličkované záložky

2. července 2014 v 8:47 | Julča |  Paličkování
Ahoj, něco z poslední tvorby. Ponožky mně přestal bavit, momentálně jsem propadla po dlouhé době opět paličkám. Ale jsem naprostý začátečník, rok a půl jsem u toho neseděla, takže jsou to jen jednoduché půdicové záložky. Všem hezké léto.
A ještě se pochlubím svoji dcerou v nádherném hanáckem kroji z nedělní Hanácké pouti do Křtin.
Autorka: jcejkova@seznam.cz

Origami od Sylvy

1. července 2014 v 8:08 | Sylva |  Origami
Moje první kousky origami. Dlouho se mě líbilo a když Graža přišla do Klubu a ukázala ty svoje papírové výtvory. Tehdy jsem si řekla že to konečně musím zkusit, ale zůstalo jen při snaze, dokud jsem na srazu neviděla od Graže origami na vlastní oči a byla jsem ztracená:-).A konečně posílám první výtvory z této techniky a prosím o "milosrdenství" s kritikou:-). Manželovi se navíc při lakování meloun rozdělal a dával to pracně dohromady a je to znát, ale myslím si, že labuť a kuře už nejsou tak zlé. Přeji všem z Klubu hezké léto a hodně nápadů.

Autorka: kaktusarka1@seznam.cz

Kaktusy

1. července 2014 v 8:00 | Sylva |  Flóra kolem nás
Ahoj,zdravím a posílám pár kytek z pařeniště.

Zdraví Sylva

Autorka: kaktusarka1@seznam.cz