Paráda ve znamení svatby

12. června 2014 v 13:20 | LADY UENDELIG |  Všehochuť
Udělala jsem si radost. Každá z nás si to zasloužíme.
Dcera jde kamarádce za svědka. Věřím, že kvůli bílým doplňkům zůstanou i nadále kamarádkami.
Květy zeleného království jsem dělala na objednávku. Schválně, který se nejvíce líbil?
Fialový květ je moje prvotina. Tedy prvotina ve smyslu stylu květu. Už zdobí sáčko 95ti leté dámy.

Využívám této příležitosti a chci pochválit všechny Vaše výtvory a popřát krásné léto plné inspirace a úspěšného tvoření.

LADY UENDELIG

Autorka: 2010nekonecno@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 12. června 2014 v 13:22 | Reagovat

Já bych brala všechno, ale pokud mám vybrat z posledního obrázku, pak ta prostřední kytička vede a ta žlutá jako druhá. :-)

2 evina evina | 12. června 2014 v 13:45 | Reagovat

Paráda :-) ,u mne vede první květina, ale asi bude náročná na údržbu :-)  :D  :-)

3 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 12. června 2014 v 13:47 | Reagovat

[1]:JITKO, děkuji, jsem ráda, že se líbí. Krásné Sluníčkové dny. 8-)  8-)

4 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 12. června 2014 v 13:49 | Reagovat

[2]:K údržbě posílám komentář kamaráda - profesionálního floristy - .......tvoje květy mají tu výhodu, že je jednou za deset let osprchuješ a jsou zase jako nové ............. :-D  :-D

5 VendyW VendyW | E-mail | Web | 12. června 2014 v 13:49 | Reagovat

Vypadá to všechno moc pěkně....máš trpělivost. Já teď nějak jsem bez inspirací na kanzhashi i na řezané kouličky, a to mi přišly zajímavé látečky. No uvidím, možná že s ochlazením a po týdením cestování, po úpravě záhonů snad zase něco vymyslím.....

6 Hela* Hela* | 12. června 2014 v 17:26 | Reagovat

Souhlas s Vendy!!! Asi bych si vybrala tu fialovou a pak tu tyrkysovožlutou. :-)  :-)  :-)

7 Šárka Šárka | E-mail | Web | 12. června 2014 v 20:46 | Reagovat

Krásné je všechno :-), moc se mi líbí ta fialová, a pak ta žlutá z posledního obrázku. A dlouhé náušnice na první fotce jsou super :-)))!!!

8 Marta Marta | E-mail | 12. června 2014 v 22:38 | Reagovat

Všechny jsou krásné :-) , mě se nejvíc líbí ta první ;-)

9 ZDENKA ZDENKA | 13. června 2014 v 15:38 | Reagovat

jsou krásné všechny musí to být nádherná práce.Dělat takovou krásu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama