Frivolitky od Graži

12. června 2014 v 19:26 | Graža |  Frivolitky
Posílám pár mých frivolitek a taky háčkované zvířátka. Když jsem viděla dinosaura od Eviny musela jsem vzít háček do ruky a něco vytvořit.
Vnučky budou mít narozeniny tak budou mít radost ze slonů pro štěstí.
Přejí hezký sluneční večer Graža.

Autorka: simunkova.g@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | Web | 12. června 2014 v 20:43 | Reagovat

Woooooouuuuu :-), teda Graži, Ty jsi drak :-), kdy to děláš????? :-) Všechno máš moc krásné, a obdivuji trpělivost u dečky ze spojovaných motivů :-). Takovým věcem já se cíleně vyhýbám, protože nerada dělám pořád to samé dokola, a hlavně - to tisíceré zapošívání u frivolitek mě opravdu točí :-). Takže spojované motivy - jsi hrdina :-). Andělíčci i zvonečky parádní!!!! :-)

2 Jitka Jitka | E-mail | 12. června 2014 v 20:50 | Reagovat

Frivolitky obdivuju, tyhle jsou překrásné!!! Opravdu moc pěkné... :-)

3 Sylva Sylva | 12. června 2014 v 20:59 | Reagovat

Smekám!!!!  zvířátka jistě udělají radost,ale ty frivolitky -to je jedna paráda,na jaře se učíš na srazu udělat "pár smyček" a teď taková paráda,skláním se před tebou :-D  ???  :-D

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 12. června 2014 v 21:59 | Reagovat

Gražo, ve frivolitkách už jsi mistr, gratuluji. Pilná jsi taky jako včelička. V tak krátké době jsi frivolitky zvládla na výbornou a nadělala jsi tolik krásných výtvorů. Já jsem fanda na zvířátka a tak krom frivolitek smekám i před tvými slony. Jsou roztomilí. :-)

5 Marta Marta | E-mail | 12. června 2014 v 22:33 | Reagovat

Krásné, krásné, krásné!!!!!!!!!!!! :-)  :-)  :-)

6 gagina gagina | E-mail | 13. června 2014 v 6:20 | Reagovat

Děvčata všem Vám moc děkují za pochvalu, dečku jsem dělala v lázních no a ten zbytek pěkně po večerech.
Taky mě inspirovala Evina s Dinosaurem tak jsem si pro pobavení zaháčkovala.
Moc, moc Všem děkují a přejí hezký den Graža.

7 Milada Milada | E-mail | 13. června 2014 v 7:51 | Reagovat

Ta dečka je úžasná... :-)

8 evina evina | 13. června 2014 v 8:58 | Reagovat

Gražo jsi šikulka - zvířátka jsou krásná a určitě udělají radost :-) , a na podzimním srazu máme se Šárkou volno, protože budeš učit ty ;-)  :-D  :D

9 gagina gagina | E-mail | 13. června 2014 v 11:08 | Reagovat

[8]: Evi, tak to vůbec. Tvoje a Šárky frivolitky se s mýma nedají vůbec srovnat, ještě se mám co učit. Graža. ;-)  :-)  :-D

10 Hela* Hela* | 13. června 2014 v 16:52 | Reagovat

Smekám se Sylvou! Máš všechno moc hezké :-)  :-)  :-)

11 Hanka Hanka | 15. června 2014 v 10:06 | Reagovat

Moc pěkná a hlavně vkusná práce, tam je vidět hodně trpělivosti, stráveného času a preciznosti. Prostě ruce nezahálejí. Pochvala veliká. O_O  :-)

12 Líba Líba | 15. června 2014 v 20:17 | Reagovat

Luxusní věcičky,frivolitky se mi moc líbí a taky bych chtěla zkusit :-)  :-)  :-)

13 VendyW VendyW | E-mail | Web | 18. června 2014 v 21:30 | Reagovat

Ovečka je parádní a frivolitkování taky. Ovšem pro mě jsou nejpohlednější ty bílé výrobky. nějak mi k těm frivolitkám ta čistá bílá sedí nejvíc. To vypadá nejslavnostnějc....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama