Akce přežití 2014

3. června 2014 v 9:46 | Mira |  Háčkování
Ahoj všem,

posílám na ukázku část "sovího hnízda". Tyto sovičky jsem háčkovala na akci, kterou jsme letos pořádali pro děti zaměstnanců. Tato akce je nazvána "Letní přežití" a letos to byl už třetí ročník. V pátek večer vyjíždíme do vojenskéhop prostoru, kde mají děti možnost si prohlédnout a prolézt vojenskou techniku, projdou si stezku odvahy, k večeři guláš a pak opékání špkáčků. Přespání je ve stanech nebo pod celtovým přístřeškem, ráno rozcvička, výjezd na cvičiště a tam přelézají stěny, zdolávají různé překážky, na kladce přejíždí vodu, ty menší jištěni v závěsu. Letos měli poprve možnost si vyzkoušet záchranu člověka - na figuríně - umělé dýchání a masáž srdce. Všichni jsou pak po všech činnostech správně unavení, špinaví a hlavně spokojení. Po jejich výkonech následuje ocenění - taška z tužkami, pastelkami, omalovánkami, skládačkami, bločky atd. Na první ročník jsem jim dělala dřevěné medaile, loni to byly medaile ze samotvrdnoucí hmoty s ježkem no a letos sovičky. Celkem jich bylo 35. Dala jsem je do krabice a schovala do jehličí, děcka měly oči jak tenisáky, co se odtamtud vyklube. Dělala jsem ještě jednu trošku větší, to byl "úplatek" pro naši Terezku, protože s námi nemohla. Na ukázku posílám jen pět, protože než jsem to stačila vyfotit, tak víc jich nezlůstalo.
A už začínám přemýšlet co budu dělat příští rok.
Tu dřevěnou medaili nemůžu mezi fotkama najít, mám to asi v práci, tak posílám na ukázku jen toho ježka.
Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 gagina gagina | E-mail | 3. června 2014 v 9:55 | Reagovat

Ahoj Míro, parádní akce pro děti a sovičky supéééér, moc se povedly. Graža.

2 Květa Květa | Web | 3. června 2014 v 10:59 | Reagovat

No ale to je super nápad, odměna pro děcka originální! :-)

3 ZDENKA ZDENKA | 3. června 2014 v 12:40 | Reagovat

výborný nápad moc se ti povedly :-)  :-)  :-)

4 Marta Marta | E-mail | 3. června 2014 v 13:11 | Reagovat

Nádherné sovičky, věřím, že se dětem líbily mě se líbí moc!!!!!!!!!! :-)  ;-)  :-)

5 Naďa-kukina Naďa-kukina | E-mail | 3. června 2014 v 17:48 | Reagovat

Bezva nápad,děti musely mít radost. :-P  :-P

6 Jitka* Jitka* | 3. června 2014 v 19:50 | Reagovat

Krásné to děti určitě musely jásat.

7 Šárka Šárka | E-mail | Web | 3. června 2014 v 21:49 | Reagovat

Krásné sovičky :-)!!! A akce taky super nápad, přesně něco takového děti potřebují, budou mít zážitek, na který budou vzpomínat :-).

8 Hela* Hela* | 3. června 2014 v 22:43 | Reagovat

Bezva akce!!!!  A odměny SUPER! :-)  :-)  :-)

9 evina evina | 3. června 2014 v 23:28 | Reagovat

Ahojky Miro-bezva nápad pro děti a vyblbnou se při tom i dospěláci :-D , sovičky jsou parádní :-)  :D  :-)

10 Elina Elina | E-mail | 8. června 2014 v 17:06 | Reagovat

No to je něco pro děcka.Dokáži si to představit,jak jsou nadšení z odměny.Sovičky jsou hezké. :-D  :-D

11 rafek rafek | Web | 15. ledna 2016 v 17:51 | Reagovat

půjčka přes mobil O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama