Červen 2014

Frivolitky na člunku

28. června 2014 v 19:01 | Graža |  Frivolitky
Zase pár frivolitek na člunku a teď už i z perličkami, moc všechny zdravím a přejí sluníčkové prázdniny, Graža.

Autorka: simunkova.g@seznam.cz

Šperky

27. června 2014 v 16:49 | Vendy |  Kanzhashi
Ahojky,
posílám zase něco do klubu. Jsou to už věcičky dělané už dřív, protože teď se starám o zahradu, lítám po všelijakých setkáních a vůbec .
Navíc mne nějak opustila inspirace i chuť....

Autorka: Vaclava.C@seznam.cz

Drobotina z pedigu

25. června 2014 v 22:20 | Pavlína Bartíková |  Pletení z proutí a papíru
Po delším čase posílám do klubu pedigové broučky a motýlky s pozdravem Pavlína

Autorka: pavlusa.bartik@seznam.cz

Levandulové paličky II

25. června 2014 v 7:50 | Hela* |  Všehochuť
Loni jsem levanduli nějak málo ostříhala a ona letos takhle řádí :-D
Nakoupila jsem nové stužky a vyrábím paličky :-)

Autorka: HelenaHela@seznam.cz

Vyšívaná Eiffelovka

24. června 2014 v 17:53 | Magdaléna |  Vyšívání
Ahoj holky, tak dnes něco a něco...
Eiffelovka je pro jednu hodně šikovnou holku k ukončení studia a věneček zase jenom tak, zbytky co jsem našla doma :-)
Přeji Vám všem hezké léto.....
Magdaléna
Autorka: magda.megova@gmail.com

Garderóba pro panenky

24. června 2014 v 12:31 | Milada |  Panenky
Pposílám další část té malé garderóby. Děkuji Milada

Autorka: mdubka@seznam.cz

Tvorba nejen z Fima

24. června 2014 v 10:43 | Zdena |  Všehochuť

Šperky, příbory a nakonec z jiného soudku, věnečky.

Autorka: zdenkakozelska1959@seznam.cz

Pletené soupravičky

24. června 2014 v 10:33 | Zdena |  Pletení
Ahoj posílám své výrobky a omlouvám se že to trvalo tak dlouho.

Autorka: zdenkakozelska1959@seznam.cz

Šatičky pro Aničku

14. června 2014 v 18:22 | Hela* |  Háčkování

Posílám šaty a klobouček pro Aničku.

Autorka: HelenaHela@seznam.cz

Panenky od Miladky

13. června 2014 v 19:47 | Milada |  Panenky
Jako vždy, skromná Miladka píše:

Posílám malý příspěvek na stránky Ženského klubu. Děkuji.Milada

Posuďte, jak "malý" příspěvek Miladka poslala.Mrkající

Autorka: mdubka@seznam.cz

Frivolitky od Graži

12. června 2014 v 19:26 | Graža |  Frivolitky
Posílám pár mých frivolitek a taky háčkované zvířátka. Když jsem viděla dinosaura od Eviny musela jsem vzít háček do ruky a něco vytvořit.
Vnučky budou mít narozeniny tak budou mít radost ze slonů pro štěstí.
Přejí hezký sluneční večer Graža.

Autorka: simunkova.g@seznam.cz

Paráda ve znamení svatby

12. června 2014 v 13:20 | LADY UENDELIG |  Všehochuť
Udělala jsem si radost. Každá z nás si to zasloužíme.
Dcera jde kamarádce za svědka. Věřím, že kvůli bílým doplňkům zůstanou i nadále kamarádkami.
Květy zeleného království jsem dělala na objednávku. Schválně, který se nejvíce líbil?
Fialový květ je moje prvotina. Tedy prvotina ve smyslu stylu květu. Už zdobí sáčko 95ti leté dámy.

Využívám této příležitosti a chci pochválit všechny Vaše výtvory a popřát krásné léto plné inspirace a úspěšného tvoření.

LADY UENDELIG

Autorka: 2010nekonecno@seznam.cz

Háčkovaná zvířátka a nejen ta.

9. června 2014 v 13:55 | Evina |  Háčkování

Posílám pár posledních háčkovaných věciček. Poprvé jsem háčkovala ze "špagátů", neboli mini nooodlí, tašku a do ní pouzdro na mobil, které se dá připevnit dovnitř. Dělá se to docela dobře, ale řekla bych, že je dost velká spotřeba. V klubíčku je 100m a spotřebovala jsem tři-ale je to zase další zkušenost po těch mojích prťavostech. Krásný sluníčkový den tobě i všem členkám klubu -Evina

Autorka: OndrejkovaS@seznam.cz

Levandulové paličky

9. června 2014 v 13:32 | Hela* |  Všehochuť
Rozkvetla levandule, umotala jsem první paličky :-)

Autorka : HelenaHela@seznam.cz

Srdíčka

9. června 2014 v 10:40 | Mirka |  Pletení z proutí a papíru
Vyrobila jsem pár srdíček, některé jsem chtěla dát kamarádce k narozenám, už mi jich ale moc nezbylo. Bude se jí líbit???? Mirka

Autorka: MirkaMacura@seznam.cz

Pozvánka na workshop

4. června 2014 v 17:57 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Dobrý den,
Moc se mi líbily výtvory v technice frivolitek na strankach Ženského klubu, rozhodla jsem se napsat Vám i o svých výtvorech.

Jmenuju se Galina Cheremisina zabývám se korálkovaním a ankarsem, co je technika, při které je dekorován frivolitkový základ korálky a polodrahokamy. Na rozdíl od klasických frivolitek se pro ankars nepoužívají bavlněné, ale tenké umělé a proto výrobek nevypadá jako textil, ale spíš jako šperk, který je tvrdý, lesklý a je silně zdobený, a taky může být objemovým a víceplošným.
Výtvory můžete vidět na mých stránkách http://galka.biz/CZ
Studovala jsem ankars u autorky této techniky Riny Stepnoj v Moskve.
Ted' žiju v Praze a 14.6 připravujeme workshop Vikend s ankarsem https://www.facebook.com/events/1532711453622913/?ref_dashboard_filter=upcoming

Rádi bychom tam uvítali i členky Vašeho klubu.

Hezkýden,
Galina Cheremisina.

Pokud budete mít některá z vás zájem se zúčastnit této akce kontaktujte paní Galinu na tomto e-mailu:
galka.che@gmail.com

Akce přežití 2014

3. června 2014 v 9:46 | Mira |  Háčkování
Ahoj všem,

posílám na ukázku část "sovího hnízda". Tyto sovičky jsem háčkovala na akci, kterou jsme letos pořádali pro děti zaměstnanců. Tato akce je nazvána "Letní přežití" a letos to byl už třetí ročník. V pátek večer vyjíždíme do vojenskéhop prostoru, kde mají děti možnost si prohlédnout a prolézt vojenskou techniku, projdou si stezku odvahy, k večeři guláš a pak opékání špkáčků. Přespání je ve stanech nebo pod celtovým přístřeškem, ráno rozcvička, výjezd na cvičiště a tam přelézají stěny, zdolávají různé překážky, na kladce přejíždí vodu, ty menší jištěni v závěsu. Letos měli poprve možnost si vyzkoušet záchranu člověka - na figuríně - umělé dýchání a masáž srdce. Všichni jsou pak po všech činnostech správně unavení, špinaví a hlavně spokojení. Po jejich výkonech následuje ocenění - taška z tužkami, pastelkami, omalovánkami, skládačkami, bločky atd. Na první ročník jsem jim dělala dřevěné medaile, loni to byly medaile ze samotvrdnoucí hmoty s ježkem no a letos sovičky. Celkem jich bylo 35. Dala jsem je do krabice a schovala do jehličí, děcka měly oči jak tenisáky, co se odtamtud vyklube. Dělala jsem ještě jednu trošku větší, to byl "úplatek" pro naši Terezku, protože s námi nemohla. Na ukázku posílám jen pět, protože než jsem to stačila vyfotit, tak víc jich nezlůstalo.
A už začínám přemýšlet co budu dělat příští rok.
Tu dřevěnou medaili nemůžu mezi fotkama najít, mám to asi v práci, tak posílám na ukázku jen toho ježka.
Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz

Háčkovaná zvířátka

2. června 2014 v 10:50 | Jitka* |  Háčkování
Posilám to, co mě zrovna teď chytlo.Jsem nadšená, protože všem dětem se prostě líbí.

Autorka: krizova-jitka@seznam.cz