Rozkvetlé kaktusy

26. května 2014 v 16:36 | Kaktusářka |  Flóra kolem nás
Ahoj,posílám pár fotek kaktusů do Klubu,kvete to ve skleníku jeden kaktus za druhým. Jestli někdo bude mít cestu do Brna 31.5-8.6. a chce se podívat na naši klubovou výstavu,bude vítán. Tady je adresa
http://www.astrophytum.cz/
Jinak zdravím všechny ženy v Klubu a přeji hodně výrobků a tvůrčích nápadů.

Zdraví Sylva

Autorka: kaktusarka1@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 26. května 2014 v 16:38 | Reagovat

To je NÁÁÁÁÁDHERA! :-)  :-)  :-)

2 Lidka Lidka | E-mail | 26. května 2014 v 19:45 | Reagovat

Nádherné,škoda, že je to trochu z ruky, hned bych se přijela podívat.

3 Sylva Sylva | 26. května 2014 v 20:27 | Reagovat

[2]:Jestli budeš chtít,pošlu fotky z výstavy a i dalším,kdo mě pošle mejl.Bývá to vážně paráda tam koukat na ty rozmanité barvy a květy :-D

4 Hela* Hela* | 26. května 2014 v 21:31 | Reagovat

[3]:Taky prosím o fotky :-)  :-)  :-)

5 Sylva Sylva | 26. května 2014 v 21:34 | Reagovat

[4]:Není problém,jen musíš vydržet do konce výstavy a pár dní po ní,odhaduji do 10.6.než vše zpracuji.

6 Mira Mira | E-mail | Web | 26. května 2014 v 22:33 | Reagovat

Jsou nádherný a ty barvy, občas chodím v Brně na výstavy do skleníků na roh Kotlářské a Konečného náměstí, právě teď tam probíhá výstava masožravek. Foťák nosím sebou, a fotky pak dávám na "rajče".

7 Sylva Sylva | 26. května 2014 v 22:48 | Reagovat

[6]:Tak se zajeď podívat do Bystrce,tam toho bude hromada,je to ve Čtyřlístku.budu tam příští týden po-pá do 13hod.

8 gagina gagina | E-mail | 27. května 2014 v 6:18 | Reagovat

Sylvi nádhera, moc, moc krásně kvetou.

9 Katka Katka | E-mail | Web | 27. května 2014 v 7:57 | Reagovat

Koupíly jsme si s dcerou na podzim dva (nevím jak se jmenují), přes zimu jsme pilně NEzalévaly a teď čekáme...jestli vykvetou....zatím se to nezdá :-(

10 magdalena magdalena | E-mail | 27. května 2014 v 8:32 | Reagovat

náááádhera, nejvíc se mi líbí ty tmavě ružové...... :-)  :-)

11 Sylva Sylva | 27. května 2014 v 10:58 | Reagovat

[9]:Pošly fotky a napiš,kde jsou,jestli domek,nebo byt,poradím :-)

12 Sylva Sylva | 27. května 2014 v 11:00 | Reagovat

[10]:Ty,co se Ti nejvíc líbí,jsou celou zimu venku v otevřeném skleníku,jsou mrazuvzdorné,jen přes zimu nechtějí vodu.

13 ZDENKA ZDENKA | 27. května 2014 v 14:26 | Reagovat

No prostě pichlavá krása :-P  :-P  :-P

14 Šárka Šárka | E-mail | Web | 27. května 2014 v 22:41 | Reagovat

Sylvo, to je nádhera, překrásné květy ve všech možných úžasných barvách :-), prostě kouzlo :-). V kdysidávnu jsme měli taky pár kaktusků, ale nikdy nekvetly. A pak když se narodila Šárinka, a začala se sápat všude možně, včetně parapetů s kaktusy, tak jsem je rozdala, abychom neriskovali, že si shodí pichláka na hlavu :-). Teď tu kralují orchideje a bonsaje :-). Jednomu jsem teď udělala čupr letní sestřih (odlistění), tak doufám, že jsem to nepřepískla, a zase pěkně a bohatě obroste, tak jak má :-). Ať se daří a kaktusky dál a pořád krásně kvetou :-)!!!!

15 Marta Marta | E-mail | 28. května 2014 v 10:57 | Reagovat

Sylvo, nad tou krásou se tají dech, :-) , škoda, že to mám do Brna tak daleko, prosím pošli mi také foto z výstavy ;-) ukážu tu krásu vnukovi, má pár kaktusů, ale kvete mu pouze jeden :-)

16 Sylva Sylva | 28. května 2014 v 20:39 | Reagovat

[14]:Šárko,kaktusům se doma moc nechce kvést,buď skleník /pařák/,nebo určité druhy venku na balkoně,nebo zahradě.Taky bych se dala do orchidejí,ale nemám dost oken přes zimu :-D ,tam kralují kaktusy,kteří chtějí teplé zimování.Bonsaím nevadí větší sestřih,obrostou. Myslím na Tvoje krásné frivolitky,ale zatím nemám na ně čas :-)

17 Sylva Sylva | 28. května 2014 v 20:43 | Reagovat

[15]:Marto,neboj,pošlu,ale vydrž tak do 10.6.bude fotek dost.Byla jsem dnes na brigádě na výstavě /upravujeme kytky na stoly apod/ A jsou tam výstavní kaktusy,že kolikrát i já koukám :D

18 Elina Elina | E-mail | 28. května 2014 v 21:29 | Reagovat

No to musí být nádhera.Takový pichlavý vousáči a jaké nádherné květy!!! :-D

19 jitka* jitka* | 28. května 2014 v 22:09 | Reagovat

krásné

20 Šárka Šárka | E-mail | Web | 28. května 2014 v 22:24 | Reagovat

[16]: Máš pravdu, všechno chce svoje :-). Mamce pár kaktusů doma na parapetu vykvetlo, ale to byla spíš výjimka a ojedinělý jev :-). O to větší byla radost. Ale ty Tvoje, to je prostě sen :-). Bonsai šel úplně komplet dohola :-), jediný lísteček mu nezbyl, jen holé dřevo, tak je jako strom v zimě :-). On se pak zahustí a vyrostou takové ty prťavé lístečky pro bonsaje typické :-). Stejně mám ale vždycky strach, aby byl v dobré kondici, a nenaštval se na mě a nerozloučil se nadobro. Navíc byl krátce před tímto přesazen, a to by se nemělo moc dělat spolu. Ale jak jsem koukala, už se tam něco trochu začíná zelenat :-), tak to bude dobrý :-). Na frivolitky třeba dojde řada o dlouhých zimních večerech :-), teď je kupa jiné práce viď? :-)

21 Sylva Sylva | 28. května 2014 v 23:54 | Reagovat

[20]:Já mám moc aktivit i v zimě: výšivka,korálky a dlouho jsem koketovala s origami,ale jen z dálky,dokud do Klubu "nevlezla" Graža,ale pořád to bylo dobrý. Ale jak jsem na srazu viděla ty její věci,tak jsem ztracená,PC "krmím" návody a obrázky,jen skládám kousky,protože dělám v noci a nemůžu mít otevřený notbuk,ale jak se do toho dám,bude to jen odsýpat.

22 Jarmila* Jarmila* | Web | 29. května 2014 v 16:05 | Reagovat

Nádherné :-)

23 evina evina | 3. června 2014 v 23:41 | Reagovat

Sylvo to jsou kvetoucí šperky - nádhera O_O . Na dovolené jsem udělala 5 náramků, ale začal mě zlobit foťák, tak nemůžu fotit :-! .Až dorazí dcera, tak se na něj musí podívat - mně ty značky a nastavení nic neříká :-)  :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama