Frivolitkové tvoření

4. května 2014 v 9:02 | Gagina |  Frivolitky
Od našeho jarního setkání uběhl sotva měsíc a Graža už se zařadila mezi kumštýřky jako je Evina a Šárka.

A toto k tomu napsala Graža.
Nejsou sice Vánoce, ale nedalo mi a udělala jsem pár frivolitkových ozdob. Šárka byla tak hodná a dala mi rozpis na anděla.
Pořád mi nechtěl stát tak jsem ho nakonec namočila do cukrové lázně.
Jedu teď do lázni tak si sebou samozřejmě beru frivolitky. Hrozně mě to chytlo. Moc zdravím Graža.

Autorka: simunkova.g@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 4. května 2014 v 9:17 | Reagovat

Pěkné, pěkné :-)

2 ZDENKA ZDENKA | 4. května 2014 v 10:05 | Reagovat

ty frivolitky jsou krásné,jen pro mě je to španělská vesnice máš to moc krásné :-)  :-)  :-)

3 Květa Květa | Web | 4. května 2014 v 10:26 | Reagovat

Jsou moc krásné... :-)

4 Lidka Lidka | E-mail | 4. května 2014 v 10:27 | Reagovat

Gražo. jsi moc šikovná, máš to moc pěkné. Já jsem se tím zatím neprokousala, hlavně nemám asi vhodné nitě, Perlovka se mi zdá dost tenká. Tvoje výrobky se mi zdají být dělané ze silnější příze. Smekám a přeji další krásné věci.

5 Sylva Sylva | 4. května 2014 v 10:27 | Reagovat

Je vidět,že se z Tebe stává mistr,já se .jak víš,dávám do origami. :-)

6 Jitka Jitka | E-mail | Web | 4. května 2014 v 11:25 | Reagovat

To já se stále držím svého kopyta-háčkování.Ale kdo ví, možná někdy...Člunky na to stále čekají v krabici. :-)

7 Katka Katka | E-mail | Web | 4. května 2014 v 13:23 | Reagovat

Tak vidíš, nad začátky jsi v Repechách kroutila hlavou....a už to jde. Jsi šikovná. :-)

8 Graža Graža | E-mail | 4. května 2014 v 14:02 | Reagovat

Holky moc Vám Všem děkují, už jsem v lázních a je tady moc krásně. Budu se snažit něco vytvořit nového Graža.

9 Jarmila* Jarmila* | Web | 4. května 2014 v 15:23 | Reagovat

Nádherné! :-)

10 Šárka Šárka | E-mail | Web | 4. května 2014 v 21:21 | Reagovat

Graži, super!!! :-) Jsem ráda, že se daří, a že Tě člunkování drží :-). Andělíček se povedl :-), a už se moc těším na další dílka :-). Užij si lázně!!! :-) :-) :-)

11 evina evina | 5. května 2014 v 10:27 | Reagovat

Graži super, jde ti to výborně a ať se máme od tebe co přiučit.Když jsem jako holka začínala plést, tak jsem psávala babičce o vzorečky a když jsem trošku povyrostla, tak zase babička psávala o vzorečky mně :-)  :D  :-)

12 Elina Elina | E-mail | 5. května 2014 v 13:33 | Reagovat

Šikula,moc pěkné!!!! :-D

13 Naďa-kukina Naďa-kukina | E-mail | 5. května 2014 v 18:36 | Reagovat

Moc pěkné frivolitky,opravdu se dílko povedlo! :-P

14 Mira Mira | E-mail | Web | 5. května 2014 v 19:25 | Reagovat

Graži to je paráda, já jsem jela do Repech s tím, že se to tam naučím, že to snad nebude tak hrozné když háčkuju i pletu, ale zatím je to nad mé chápání :-)

15 Hanka Hanka | E-mail | Web | 9. května 2014 v 0:23 | Reagovat

Nádherná jemná práce. :-)

16 frakira frakira | E-mail | 26. září 2014 v 9:45 | Reagovat

Ahoj,
já tady sice ty šperky nenašla, ale předpokládám, že víš, že máš tu "čest", že se o Tobě píše na stránkách paní Vyčichlové.
http://www.frivolitka.cz/upozorneni
Nic ve zlém, ale... ačkoliv má ta paní krásné vzory, až takové úchvatné, aby stálo za to je napodobovat, když kolem toho dělá takový cirkus, opravdu nejsou.

Jinak to máš na to, že nefrivolitkuješ dlouho, opravdu moce hezké - jen tak dál! (předpokládám, že nemáš nouzi o vzory, ale pokud bys náhodou měla, dej vědět :-))

17 club club | 26. září 2014 v 15:46 | Reagovat

[16]: Jsem administrátor tohoto webu. Díky Šárce Hartmanové jsem se dozvěděla o paní Vyčichlové a jejím článku na jejím webu. Jestli paní Včichlové tolik vadí,že Graža udělala své frivolitky okoukáním obrázku této dámy, a její práce jsou tajné, neměla by to vůbec na web umisťovat. Je to veřejný prostor a když si někdo dokáže utvořit vzor jen okoukáním, tak je hoden ocenění za šikovnost a ne takového napadání. Graža začala s frivolitkami na jaře letošního roku a na to, že to dělá tak krátkou dobu, je moc šikovná. Stačilo, aby Graže napsala, že si to nepřeje, adresu by našla pod každým Gražiným příspěvkem a vyřešilo by se to jistě slušnou formou a nemusela označovat všechny za zloděje. No budiž, www.club.blog.cz to přežije a Graža jistě taky. :-)

18 club club | 26. září 2014 v 17:52 | Reagovat

[16]:Fotky Gražiných frivolitek jsou tady http://club.blog.cz/1406/frivolitky-na-clunku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama