close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Pozůstatky setkání

30. dubna 2014 v 18:43 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Děvčata, zdravím vás při dnešních čarodějnicích a mám pro vás informaci. Dnes se u nás zastavila majitelka penzionu Lada a přinesla pozůstatky po našem setkání. Vyfotila jsem je a budu ráda, když se majitelka přihlásí.

Doufám, že jste ještě nenastartovaly košťata a pokud ano, tak neztraťte orientaci a vraťte se v pořádku na základnu.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 30. dubna 2014 v 20:29 | Reagovat

Jitko,moje to není,ale srdečně jsem se zasmála hlášce pod obrázkem!!! :-)  :-D  :-)

2 evina evina | 30. dubna 2014 v 23:11 | Reagovat

Taky nepostrádám-nevím jestli naušnice není Hely.Dnes jsme finišovali před zítřejší oslavou 1.máje, tak toho mám po třech dnech, po zpracování tří prasat, po stovkách jitrnic a jelit, zkrátka a dobře plné kecky. Zítra mě čeká krámek na náměstí, tak snad aspoň něco prodám. Hlavně aby nám přálo počasí a já frčím do peří :-)  :D  :-)

3 ZDENKA ZDENKA | 1. května 2014 v 10:27 | Reagovat

Ahoj Jituš nůžky jsou moje.Vemu si je na podzim.A sice jsem měla nové vlastnoručně vyrobené koště,tak jsem nevzlétla.Asi jsem dala špatnou směs.

4 Sylva Sylva | 1. května 2014 v 20:44 | Reagovat

[3]:To je dobře,že jsi nám neulétla,chyběla bys mám :-D

5 Hela* Hela* | 4. května 2014 v 22:09 | Reagovat

Ahoj Jitu, Evina má pravdu, náušnice je moje. Jestli Ti nebude překážet, vyzvednu si jí taky na podzim. :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama