close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Patchworková vajíčka

17. dubna 2014 v 21:26 | Mira |  Patchwork
Posílám na ukázku moje patchworkové tvoření. Po Vendině ukázce v Repechách jsem jí trochu zafušovala do řemesla. Vyzkoušela jsem si první vtlačovaný patchwork a takhle to dopadlo. Ty mašle nahoře, ty mi teda daly. Vajíčka vpichovanou technickou jsem dělala už vloni, stejně jako teh šitý zvonek.

Zdravím a přeji všem příjemné velikonoční svátky - Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 17. dubna 2014 v 21:54 | Reagovat

Řekla bych, že to nemá chybu.Mně se to líbí. :-)

2 VendyW VendyW | 17. dubna 2014 v 21:58 | Reagovat

Na zacatecnici jsou vyborne. Mam dotaz jsou z latek nebo stuh? Ja mam totiz problem tady u nas sehnat opravdu pekne latky. Takove jako se treba pouzivaji na spolecenske saty apod. Kdyz jsem se ptala v krejcovstvi na zbytky tak mne dost prikre odbyli...

3 evina evina | 18. dubna 2014 v 0:24 | Reagovat

Miro vajíčka jsou super :-), u mne vyhrává druhý obrázek-modrá vajíčka :-)  :D  :-)

4 VendyW VendyW | E-mail | Web | 18. dubna 2014 v 8:16 | Reagovat

Už jsem psala Jance, že jsem vás to neměla v žádném případě učit.....čím já teď budu na podzim oslňovat, když ti to jde tak dobře? :-D

5 Janka Janka | Web | 18. dubna 2014 v 9:12 | Reagovat

[4]: Vendy, neboj, já respektuji, že to bude už navždy tvoje "doména". Já tím budu "okouzlovat" pouze moje bydliště a okolí. Do Repech  to určitě nepřivezu, neboj !!! Patchwork je pro mě vždycky spojený pouze jen a jen s tvou osobou. :-D  :-D  :-D

6 Sabriel Z Hor Sabriel Z Hor | 18. dubna 2014 v 10:20 | Reagovat

moc pěkná:-) :-) šikulka

7 VendyW VendyW | E-mail | Web | 18. dubna 2014 v 10:38 | Reagovat

[5]:Já to beru ve srandě, myslím že když si budeš tvořit a tvořit tak tě to chytne a budeš lepší a lepší.... :-D

8 Marta Marta | E-mail | 18. dubna 2014 v 12:52 | Reagovat

Moc pěkná vajíčka :-), modrá vedou :-D , patchwork bych nezvládla, jsi šikulka :-)  ;-)

9 ZDENKA ZDENKA | 18. dubna 2014 v 13:24 | Reagovat

moc krásné taky jsem zkoušela :-)

10 Mira Mira | E-mail | Web | 18. dubna 2014 v 14:07 | Reagovat

dík za pochvalu, ale Vendy na Tebe nemám, ty jsi mistr a já zatím učeň, u těch červených jsou látky nové, koupené loni, ty ostatní jsou hodně staré, krep - to jsou zbytky když byla dcera malá a šila jsem na ni a to jí letos bude 32, ten satén to je něco podobného. :-)

11 Hela* Hela* | 19. dubna 2014 v 10:37 | Reagovat

Ty jóóó, jsou krásné! :-)  :-)  :-)

12 Elina Elina | E-mail | 20. dubna 2014 v 23:27 | Reagovat

Moc pěkná vajíčka.Materiál dělá své.A šikovné ruce k tomu a je to nádhera!!! :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama