close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Staženo z internetu

3. března 2014 v 13:48 | Vendy |  Háčkování
Milé šikulíny háčkovací tady v klubu....
Našla jsem na netu některé velice pěkné inspirace na háčkování, a jelikož je vás tu myslím dost které moc rády a pěkně háčkujete, dovoluju si je vám předložit. Myslím že se dá z těch grafických návodů dost dobře přijít na to jak se ty krásy tvoří. Jinak už jsem psala i Jitce, pokusím se některé ty menší grafické návody zvětšit, takže pokud bude mít pak někdo zájem klidně je pošlu. Z těch obrázků bez návodů si myslím že je dobře poznat jak se ty maličkosti dělají anebo je můžete brát jako lehkou inspiraci pro vaše háčkování.....

Autorka: Vaclava.C@seznam.cz

Z obrázků, které Vendy poslala jsem vybrala ty, které se mi nejvíc líbily a na které mám uloženy čitelné popisy. Předlohy a popisy úmyslně neuvádím, protože jak všechny víte, chci se vyhnout porušení autorských práv a proto, pokud některá z vás má zájem o popis napište buď Vendy nebo na můj mail yorga@seznam.cz. Mám těch obrázků uložených víc a budu je zveřejňovat postupně, jak je sama uháčkuji. Pokud někdo z vás by chtěl všechny obrázky, přepošlu celý mail od Vendy a nebo vám ho pošle Vendy sama. Děkuji za pochopení.Jitka

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | E-mail | 3. března 2014 v 14:11 | Reagovat

Mohu poprosit o přeposlání celého mailu? Vendy vybrala moc hezké věcičky a ráda bych se do některých pustila a zpracovala tak zbytkový materiál. Děkuji předem a přeji hezký den. Zuzana koralkydnu@gmail.com

2 Hela* Hela* | 3. března 2014 v 15:11 | Reagovat

Ta zelená kytička je nádherná :-)  :-)  :-)

3 Lidka Lidka | E-mail | 3. března 2014 v 15:25 | Reagovat

Moc se mi to líbí a prosím také o přeposlání celého emailu. Děkuji

4 Sońa Stanislavová Sońa Stanislavová | E-mail | 3. března 2014 v 16:34 | Reagovat

Mě se to též líbí prosila bych také o celý email děkuji :-)

5 Naďa Naďa | E-mail | 3. března 2014 v 16:49 | Reagovat

Taky jsem narazila na tyto stránky.Tá zelená kytička (mistička) to je na mýdlo,už jsem jednu udělala z takové melírované příze.Jenom to musím vyprat a asi trochu přiškrobit.

6 gagina gagina | E-mail | 4. března 2014 v 7:32 | Reagovat

Prosím o poslání celého emailu vzory jsou úžasné. Děkují předem Graža.

7 zdenka zdenka | 4. března 2014 v 7:51 | Reagovat

moc krásné já ted oplétám miminka až budou hotová pošlu :-)  :-)  :-)

8 jancuskova jancuskova | E-mail | 4. března 2014 v 22:57 | Reagovat

až by Vám to nevadilo tak by som aj ja  vás poprosila o zaslanie celeho meilu natie úžasné vec dakujem jancuskova

9 Lenka Lenka | 11. června 2014 v 14:41 | Reagovat

Dobrý den, mohla bych Vás také poprosit o přeposlání celého mailu s návody? Děkuji moc a zdravím!  Lenka
lenkazikova@centrum.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama