close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Setkání se blíží...

13. března 2014 v 13:29 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Vzhledem k posunutí termínu našeho setkání na Repechách na 5 a 6.4. se doba příprav o týden zkrátila. Věřím, že všechny, které se na setkání chystáte a jste přihlášené, jste taky připravené. Posílala jsem vám mail o upřesnění vašich požadavků na ubytování. Od některých z vás už mám odpověď. Budu ráda, když napíšete s jakými výrobky přijedete, abych mohla upřesnit upoutávku na FB a vytvořit pozvánku a poslat na obce v okolí. Některé z vás mají tak široký záběr, že si vůbec netroufám odhadnout, čím mě překvapíte. Pro vás, které jste na našem prvním setkání nebyly a uvažujete o tom, že by jste tentokrát přijely, uvádím adresu penzionu Lada, kde se náš "potlach " koná.Toto sdělení je i pro ty z vás, které se na nás a naše tvoření chcete jen přijet podívat. Jste srdečně vítány. Sledujte naše stránky, protože zde najdete přesnější informace hned, jak vyrobím pozvánku. Případné další přihlášky s eventuálním požadavkem na ubytování adresujte na můj mail yorga@seznam.cz. Jitka

Snímky z naší podzimní sešlosti.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. března 2014 v 13:35 | Reagovat

Děvčata, jen tak pro zajímavost je vás přihlášených patnáct + 5 rodinných příslušníků. ;-) Bude veselo.

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 13. března 2014 v 14:49 | Reagovat

Tak já jen to moje stužkování :-D

3 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. března 2014 v 15:27 | Reagovat

[2]: Však to stačí, je to nádhera.

4 Lidka Lidka | E-mail | 13. března 2014 v 16:04 | Reagovat

Já vezmu na ukázku temari a možná nějaký patcwhork šitý v ruce (vánoční hvězdy, japonský balónek a jehelníček.Jak jsem již psala, přijedu s manželem.

5 Sylva Sylva | 13. března 2014 v 16:56 | Reagovat

Já korálky-ozdoby /hvězdičky,kočárek,mašinka.../,ty květy,co se Vám líbily,ozdoby s flitrama/polystirén ošpendlený korálkama a flitrama/ a možná pár naušnic.

6 VendyW VendyW | E-mail | Web | 13. března 2014 v 17:29 | Reagovat

[4]: Hele tak to je skvělý! To se tedy dám k tobě do učení..... ;-) Co bych potřebovala mít sebou?

7 evina evina | 13. března 2014 v 20:53 | Reagovat

A kdo přinese ukázky svých frivolitek? Moc se těším :-D , ale samozřejmě na všechny další techniky :-)  :D  :-)

8 Katka Katka | E-mail | Web | 13. března 2014 v 21:16 | Reagovat

Já velikonoční drobnosti z pedigu a možná ještě další - orginálně zdobená vajíčka (podklad polystyrenový).

9 Katka Katka | 13. března 2014 v 21:17 | Reagovat

[2]: Jen??? :-D  :-D  :-D

10 Janka Janka | Web | 13. března 2014 v 22:26 | Reagovat

Já bych chtěla přispět něčím háčkovaným - klasická vajíčka a slepičky, eventuálně i šitými drobnostmi, no a také nějakou tou ošatkou. :-)
To bude veselo. A vejdeme se tam vůbec všichni??? Když přijdou hosté, tak budou muset sedět venku. Snad už bude pěkné a teplé počasí. :-D

11 Sylva Sylva | 14. března 2014 v 9:39 | Reagovat

Ještě bych mohla udělat /pokud to stihnu/ nějaké kuře a slepici z korálek,když budou ty velikonoce.

12 Jitka Jitka | E-mail | Web | 14. března 2014 v 16:51 | Reagovat

[7]:Já to nebudu. Nedostala jsem se ani k tomu, abych namotala člunek. :-D

[8]:To jsem ráda, že tam bude pedig.

[10]: Prima.Snad se vejdeme. Lada slíbila, že vymyslí něco, kam umístíme výrobky a jestli bude hezky, tak návštěvníci sedávají stejně venku, Břetislav bude určitě grilovat, tak to si nenechají ujít.

[11]:Tvoje korálky jsou prima a budeš asi jediná. Možná nějaké korálky bude mít i Hela.

No a já klasika, vajíčka na dva způsoby, něco z irské krajky, jestli ještě stihnu. ;-)

13 Lidka Lidka | E-mail | 14. března 2014 v 21:22 | Reagovat

Děvčata, pokud některá budete ukazovat, jak se dělají frivolitky, prosím napište, co je k tomu potřeba.Nedokážu si zatím představit, jak se dá zvládnou ukazovat nějakou techniku a zároveň se něco nového učit.Z tohoto důvodu se proto zaměřím jen na jednu techniku a to temari, patchwork nechám na jindy, abych to zvládla a měla také čas něco okukovat, povídat si s vámi a vzájemně se poznat. Těším se na vás všechny.

14 Jitka Jitka | E-mail | Web | 15. března 2014 v 14:55 | Reagovat

[13]:Pro jistotu, kdyby nenapsala Evina, nebo Šárka, které jsou mistryně  frivolitek,tak si kup člunek a přízi buď Perlovku nebo Moniku. Jaký čluek mně holky doporučily najdeš tady http://yorga.blog.cz/1402/kdyz-nehledas-najdes ;-)

15 Mira Mira | E-mail | Web | 15. března 2014 v 18:26 | Reagovat

Můžu dovézt háčkované kukaně s kuřaty, pedigové velikonoční ozdoby, a ukázat velikonoční vajíčka zdobené slámovou technikou :-)

16 Šárka Šárka | E-mail | Web | 15. března 2014 v 21:08 | Reagovat

[13]: Přesně jak píše Jitka, může být perlovka, Monika, kordonetka, prostě co doma najdeš :-). A člunky budeš pro základ potřebovat dva :-).

Jinak já klasicky frivolitky :-), a taky malované kraslice :-).

17 Gagina Gagina | E-mail | 17. března 2014 v 7:30 | Reagovat

Ahoj, děvčata já přijedu s Origami 3D a dovezu vše k tomu potřebné, tak kdo bude chtít se naučit budu k dispozici.
Taky si dovezu člunky a nějakou přízi na Frivolitky. Moc se na Vás Všechny těším Graža.

18 Jitka Jitka | E-mail | Web | 17. března 2014 v 14:07 | Reagovat

[13]: Kdybys nesehnala člunky, já mám čtyři. Jeden stál 99,- Kč, tak ti mohu přenechat. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama